wmaraci reklam

Bilgisayar toplayacağım Yardım

14 Mesajlar 1.776 Okunma
wmaraci reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

bütçenize bağlı bir şey, zaten minecraft'a hangi sistem yettiki :D sonuçta ortada bir kum havuzu var en iyi sistemi koyun gene minecraftın 50000 bin tnt patlatın o pc direk kendine otomatik rest atar :D çünkü kaldıramayacağı grafik, ram ve işlem ortaya çıkıyor

Haklısınız o tarz şeyler değil zaten projemizde mesela türkçe yama veya oyunda ekstra şeyler katılan yamalar modlar vs var. Bunların bazıları karmaşık ve kurulumu zor. En basitinden GTA ıv İron Man mod indir yazarsanız bizim sitemiz çıkıyor direk oyunu da çektik kısa sure sonra ekran kartı yandı. Bu dediğim mod sorunlu. Bizde başarılı olmasına rağmen kurulumda ufak hata veya oyunla alakalı sorunlarda mod çalışmıyor. Bu nedenle videosunu çekmek zorunda kaldık. Yinede kuramayan çok kişi var.
Şimdi ekran kartı yok bu basit şeyde bile çekmesi için ekran kartı gerek. Bize de uygun bir ekran kartı lazım bu nedenle sordum. Vatan bilgisayarda AMD ekran kartları var ucuz güvenilir 2. el araştıracağım.
İnternetim olsa ben çekerim bende ki laptop ondan çok daha iyi arkadaşta 2 GB RAM 512 mb ekran kartı varmış. Tarihi eser bi bilgisayar.
:D bu imkânlarla bi yerlere gelmeye çalışıyoruz baktım siz bilgili duruyorsunuz sordum gerçekten uygun fiyatlı zor da olsa video cektirecek kartlar var. Şu adcash kazancı limite gelsin hayirlisiyla bi çeksek 2. El PC toplar :D en azından RAM ve ekran kartı alır

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Fiber-Türkiye adlı üyeden alıntı

Haklısınız o tarz şeyler değil zaten projemizde mesela türkçe yama veya oyunda ekstra şeyler katılan yamalar modlar vs var. Bunların bazıları karmaşık ve kurulumu zor. En basitinden GTA ıv İron Man mod indir yazarsanız bizim sitemiz çıkıyor direk oyunu da çektik kısa sure sonra ekran kartı yandı. Bu dediğim mod sorunlu. Bizde başarılı olmasına rağmen kurulumda ufak hata veya oyunla alakalı sorunlarda mod çalışmıyor. Bu nedenle videosunu çekmek zorunda kaldık. Yinede kuramayan çok kişi var.
Şimdi ekran kartı yok bu basit şeyde bile çekmesi için ekran kartı gerek. Bize de uygun bir ekran kartı lazım bu nedenle sordum. Vatan bilgisayarda AMD ekran kartları var ucuz güvenilir 2. el araştıracağım.
İnternetim olsa ben çekerim bende ki laptop ondan çok daha iyi arkadaşta 2 GB RAM 512 mb ekran kartı varmış. Tarihi eser bi bilgisayar.
:D bu imkânlarla bi yerlere gelmeye çalışıyoruz baktım siz bilgili duruyorsunuz sordum gerçekten uygun fiyatlı zor da olsa video cektirecek kartlar var. Şu adcash kazancı limite gelsin hayirlisiyla bi çeksek 2. El PC toplar :D en azından RAM ve ekran kartı alır

amd ekran kartı olarak çok şey önerilebilir fakat şöyle bir şey var sistemle uyumlu olması lazım yani ben bir şey öneririm uyumlu olmayabilir, sonra psu dahil bir çok şeyi değişrmeniz gerekebilir çünkü min ihtiyacı karşılamazsa pc hiç açılmaz

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

amd ekran kartı olarak çok şey önerilebilir fakat şöyle bir şey var sistemle uyumlu olması lazım yani ben bir şey öneririm uyumlu olmayabilir, sonra psu dahil bir çok şeyi değişrmeniz gerekebilir çünkü min ihtiyacı karşılamazsa pc hiç açılmaz

O zaman arkadaş bi zahmet tembelliği bıraksın bilgisayarcıya gitsin. Ekran kartı yok diyor ekran kartı almaya gitmiyor uzak diyor :) iyi akşamlar hocam sizi de meşgul ettim.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Fiber-Türkiye adlı üyeden alıntı

O zaman arkadaş bi zahmet tembelliği bıraksın bilgisayarcıya gitsin. Ekran kartı yok diyor ekran kartı almaya gitmiyor uzak diyor :) iyi akşamlar hocam sizi de meşgul ettim.

önemli değil

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al