wmaraci reklam

Bu özelliklerde bu fiyatta laptop önere bilirmisiniz?

17 Mesajlar 3.747 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kemalcan kemalcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 1, (%0)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar eski model pc ile çalışmak zor oldugundan kredi kartı ile 12 taksitle laptop almayı düşünüyorum

pc depoda<<

Fiyat Tek Çekim: 877.83 TL

12 taksit maximum :12x78.95 TL = 947.36 TL

Oluyo vade farkı koymayan bu özelliklerde bu fiyatta bildiginiz bi site felan varmı acaba ??

Bu pcde Cok rahat olmasada Photo shop Dream wear calıstıra bilirmiyim Örnek olarak face oyunları oynaya bilirmi(evdekilerin hastalıgı) pcde rahat video cekebilirmiyim düsüncelerinizi aktarırsanız sevinirim

Öncelikle almıyacağın markaları söyleyeyim;

Arçelik , Exper, Casper, Lenovo ben exper teknik servisindeydim laptop değil kalas teknik servis işinde iyi değiller yani senin bir harddiskin gitse onu alırlar başka pcye takarlar seni beklettirirler varmı böle mantık ?

Alıcağın Markalar :Toshiba, Samsung, Acer, HP elinde 900 liamı var kanka uygun bir hp yada acer alıcan yok exper i5 800 liramıs yok öyleymiş yok böyleymiş diye ticaret çakallığına kanmıyacaksın elinde 900 varsa i3 alıcaksın başın ağrımayacak teknik servis işin hemen hallolucak verilerin güvende olucak.

wmaraci
reklam

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret &amp; Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
877.83 TL ile bu bilgisayar gözü kapalı alınır orası ayrı :) Fakat az miktar daha koyup daha iyi şeyler alabilirsin hocam.Bütçem bu kadar dersen kaçırma ama bütçem fazlasınada yeter dersen az daha bakın :)

• Üyelik 02.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 1, (%0)

Seomple adlı üyeden alıntı

877.83 TL ile bu bilgisayar gözü kapalı alınır orası ayrı :) Fakat az miktar daha koyup daha iyi şeyler alabilirsin hocam.Bütçem bu kadar dersen kaçırma ama bütçem fazlasınada yeter dersen az daha bakın :)

aynen öle bakıyorumda laptoplara 900tl altında sağlam bir laptop yok şöle bi 1000/1200 tl bütçen olsa çok güzel malzemeler var.

Edit : http://www.bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=LM738EA

Şöle bir malzeme buldum : HP Pvl G6-1065ST LM738EA P6200

Ram : 3gb DDR3
1 gb ATI Radeon HD 6470M harici ekran kartı (gerçek ekran kartı)
intel p6200 işlemci 3mb cache bellek / senin lenovonun işlemcisiyle aynı performansı verir belki çok ufak aşşağı.
harddisk 320gb 5400rpm galiba.

ben olsam hp alırdım tek fark harddisk , işlemci i3 vs p6200, ramlerin mhz değerini vermemiş aynı olabilir. ASIL FARK EKRAN KARTI HP İLE OYUN OYNARSAN HARBİ ama LENOVO gta sanandreasın üstüne çıkmaz emin ol. yani senin alıcagında çıkmaz ama lenovodada parayı basarsan sağlam mal var ama ne gerek var hpden toshibadan acerden şaşma.

Birazda şans işi alırsın çok uzun yıllar kullanırsın alırsın hep sorun cıkartır.
DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

canatasever canatasever Can ATASEVER Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

yorumlar icin cok teşekkürler arkadaşlar cok sagolun

ayrıca candanblog Freedos olmasının +sı var eksisi yok :D daha ucuz oluyor free dos olanlar icinde yazılım olmadıgından 10 senedir xp yi cakma kullanıyoruz 5 senede win 7 yi cakma kullanırız :D 5 sene sonra nasip olursa orjinal bişeyler alırız :)

:D

Tercih senin :)
DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşın yazdığı gibi lenovo laptop değil kalastır.Aceride önermiyorum fakat hp,samsung,toshibayı gözün kapalı alabilirsin yinede karar senin :)

• Üyelik 02.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 1, (%0)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Arkadaşın yazdığı gibi lenovo laptop değil kalastır.Aceride önermiyorum fakat hp,samsung,toshibayı gözün kapalı alabilirsin yinede karar senin :)

Acer'i küçümseme sağlam modelleri var tasarımcılar için. acer kullanan müşterilerimde hiç ısınma problemi yaşamadım. yüzlerce acer laptop açtım içini temizledim pırıl pırıl bal dök yala :D

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık &amp; Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
Bilgisayarların aşırı ısınma probleminden bahseden olmamış. En temizi mağazaya git ve modeli orada birebir incele kardeşim. Cihazın altına dokun sıcaklığını test et bence.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al