wmaraci reklam

Laptopuma bağlı kameramda yaşadığım sorun, bilen yardım edebilir mi

5 Mesajlar 766 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar selam. Laptopuma bağlı bir kameram var. Yani laptopun kendi kamerası. Kamerayı başlattığımda beyaz flaşı yanıyor. Fakat kamera ekranı simsiyah. bios dahil tüm her şey güncel. Bilgisayar tamamiyle güncel. Ve güncellemeden önce nasıl çalışıyordu bilmiyorum çünkü bayadır kullanmadım kamerayı.

İşin garip yanı şu ki kameranın merceğine bir ışık tuttuğumda mesela telefonun el fenerini tuttuğumda ekranda karıncalanma oluşuyor gibi ama renkli bir karıncalanma. Bilen anlayan var mıdır? Formatla düzelecek bir şey mi sizce? İnternetten araştırdım çözenler ya bileşenlerden birkaç tanesini güncelleyince geçtiğini belirtmiş ya da formatla. Tüm güncellemeleri yaptım fakat format işe yarar mı boşa uğraşmayayım dedim. Bilen yardımcı olursa sevinirim. Cihazın garantisi yok. Yeni bir kamera taktırmaktansa varsa çaresi çözelim. teşekkürler.

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Bu tür şeyler görmeden üzerindé konuşulmaz zaten

• Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam belki vardır karşılaşan şunu şunu yapmıştır çözüme kavuşmuştur diye açayım dedim başlığı konuyu

vizyonbilisim vizyonbilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** U**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba güncellemeleri ne şekilde yaptınız, indirdiğiniz driver'lar sisteminize uygun sürümler mi ? Bazen uyumsuz windows sürümleri ile ilgili olabilir. Donanım kontrolüde sağlamalısınız, Bilgisayarınızın modeline göre uygun sürücülerini indirerek temiz bir format işlemide denenebilir, ayrıca ekranın üst kısmındaki çıtayı hafifçe esneterek kablo soket bağlantısını, ayrıca genelde klavye altında da bulunan soket kablosunun takılı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sorununuz bu işlemler sonrası hala çözülememiş ise, maaleef kameranız arızalı duruma düşmüş olabilir.
YoutubeMagazin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Formatı birkaç güne deneyeceğim hocam çok teşekkürler yorumun için. Olmazsa da servise yollayacağım sanırım umarım pahalı değildir bu laptop kamera değişimi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al