wmaraci reklam

Oculus Rift sanal oyun gözlüğü hakkında

6 Mesajlar 640 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serkanbora serkanbora WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Şirketimizde oyun odası yapılıyor ve yönetim bu ürünü görmüş, Türkiyede 5000 liraya yakın ücret verildi,konuya ben devraldım ve amazonda indirme denk geldim 450 euroya bundle nı satın aldık,bugün kargoya verildi.Sorum şu bu ürünü kullanırken hangi oyunları tercih etmeliyiz?ben sadece satın alma kısmınla ilgilndiğim için detayı bilmiyorum pek.

Merak edenlere linkler ekte,fiyata kargo+vergi dahildir,gümrüğe takılmadan geliyor

http://amzn.to/2v1PgWQ

http://amzn.to/2vkTrjb

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Ben teknolojiden çok geri kalmışım, hiç takmadım bu gözlükleri. O kadar pahalı mıymış ya bunlar :)

• Üyelik 02.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiyede çok pahalı,o yüzden burdan aldık,çok daha ucuza geldi,yarı fiyatına

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
serkanbora

Oculus niye tercih ettiniz bilmiyorum destekli oyunlar konusunda Oculus bin oyun vaat ederken HTC, 2 bin oyun vaat ediyor bunun dışında Oculusa kulaklık almışsınız tabi aldıysanız hayatımda gördüğüm en saçma şeylerden biri onlarca kişi gelicek kulak içi kulaklık mı kullanacak sizin oyun odanıza girmezdim bile hijyen açısından düşündünüz mü bunu geçtim kalite olarak düşündünüz mü 3 boyutlu 7.1 surround dolby kablosuz kulaklık sistemi alabilirdiniz ki ses deneyimini en üst düzeyde tutardı

5 bin tl dediniz ki ne kadar ödediniz bilmiyorum bu işin bilgisayar kısmı var o kısmında mı 5 bin tl yoksa o kısmında değil mi bilmiyorum ama en iyi grafik ayarla da en gerçekçi deneyimi vermek var bunun içinde iyi bir pc toplamak gerekiyor buda para demek bide bu sistemi kullanmak için minimum gereken sistem var vereceğiniz kaliteye göre size kalmış

yine 5 bin tl ye oyunlar dahil mi fikrim yok ama herkesin zevki farklıdır bu yüzden birden fazla oyun almanız gerekli onlarıda steam üzerinden temin edebilirsiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
şirkette sağolsunlar sadece bu markayı alıcaz dediler,bende olaya burda müdahil oldum(pc oyunlarında herkes bana danışıyor diye),sadece satın alıp gelince önlerine koyacam buyrun diye :Dsonrası aslında beni pek ilgilnedirmiyor ama ihale bana kalacak gibi ,bu olmadan bir araştırma yapayım dedim,bugün satınalma müdür geldi o fiyata bedavaymış 2 tane niye almadın dedi,şu an 2.cisi için plan yapıyorlar fırsat bitmeden,ıt departmanı diğer teknik işleri çözer büyük ihtimalle o beni dediğim gibi ilgilendirmiyor

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
serkanbora bence düşüncesizlik donanımlarında nerdeyse çok fark yok htc 2 bin oyun sunuyor ki gidip 2 bin oyun veren sistem yerine bin oyun veren sistem mi alınıyor ben geçen yıl mı hatırlamıyorum 3 boyutlu 7.1 surround dolby kulaklık almıştım hayatımda yaşadığım en güzel kulaklıklardan biri, hadi bunları geçtim 5 bin tl ye hangi oyunu alıp hangi pc sistemini toplayacak saçma bütçe az kalite yerlerde olucak kolay gelsin size umarım başınız yanmaz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al