wmaraci reklam

Yazıcı tavsiyesi

22 Mesajlar 5.213 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaslar
E ticaret mağaza satışları için fatura keseceğim ve bunun için Yazıcı ihtiyacım var. Araştırmaların sonucunda manuel olarak kullandığımız kopya kağıtlı renkli fatura koçanları için vuruşlu yazıcı kullanmak gerekiyor çünkü altındaki kağıtlara da çıkartması açısından ben 3 parçaya veya 4 parçaya bölünen A4 boyutunda tek yuz Koçan kullanacağım. Çalıştığım matbaanın grafikeri mi sorduğumda "sana lazer yazıcı yeterli olur Diğerleri pahalı ya çıkar gerek yok." Dedi. Çalıştığım muhasebeci de bunu söyledi.
Bende cidden baktığımda aradaki gittiği Fiyat farkını gördüm ve lazer yazıcı almanı daha Mantıklı olacağını düşündüm.

Arkadaşlar sizin tavsiye edebileceğiniz marka veya lazer yazıcı değil de farklı bir makine var mı?

wmaraci
reklam

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bir sigortacı olarak lazer yazıcı konusunda şunu önerebilirim, yazıcılar ucuz fakat toner durumları pahalı olabiliyor. Birde önerim az büyük modelleri düşünmeniz çünkü kendini baskı sayısına göre amorti ediyor.

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

vuslatim adlı üyeden alıntı

Ben bir sigortacı olarak lazer yazıcı konusunda şunu önerebilirim, yazıcılar ucuz fakat toner durumları pahalı olabiliyor. Birde önerim az büyük modelleri düşünmeniz çünkü kendini baskı sayısına göre amorti ediyor.

Anladim,tesekkurler.

dnaz dnaz Back to Front End Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 101 / 147
  • Ticaret 34, (%100)
Konuyu takip ediyorum. Birde şunu sormak isterim; arkadaşlar yurtdışından yazıcı almak sorun oluşturur mu gümrükte ? Yazıcılar muafmıdır, ve yurtdışı alım için limit ne kadar oldu ?
samsa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Ben de hala doğru bir seçim yapabilmek için araştırma içerisindeyim.

Geçen gün şunu öğrendim şimdi çipli yazıcılar varmış ve bunlarda doldurma işlemi yapılamıyor Muş sıfırdan kartuş değiştirmek gerekiyormuş Ve bu daha maliyetli bir durum yatıyormuş.
Bana bu bilgiyi veren kişi şöyle söyledi ki:
Bu durumdan dolayı çipli yazıcılar daha uygun fiyatları oluyor; doldurma işlemi yapılabilen yazıcılar daha pahalı.

Yani birinde yazıcıya çok para verip sonra doldurma işlemini daha uygun hale de biliyoruz diğerinde ise yazıcıya az para verip kartuş olayı bize daha pahalıya çıkıyor.
Adam bana Canon tavsiye etti.

Işin özeti bu konuda benim kafam iyice yandı.
dnaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 101 / 147
  • Ticaret 34, (%100)
PEki amazon yada ebay dan yazıcı alabiliyor muyuz fiyatlar arasında çok fark var.

• Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 101 / 147
  • Ticaret 34, (%100)
Hatta dün bununla ilgili özellikle konu açmıştım ama birisi konuyu silmiş. Hangi akla hizmet sildi hala anlamadım.

Metaphor Metaphor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam, senin için önemli olan kriterlerden biri de günlük kaç adet baski alacagin. Bu seçimi etkiler. Ben de ayni işteyim seninle. Inan işimi fi tarihinden kalma hp lazer yazici bile görüyor. Wifi kablosuz olsun istiyorum bu nedenle yeni bakıyorum. Aklimda ricoh sp150suw var. Müşterime vermiştim. Çok memnun. Yazici+fotokopi +tarayici ozellikleri de var. Küçük de yer kaplamiyor. Kendime bunu almayı düşünüyorum. http://www.mobilsaray.com/Yazicilar,LA_13151-2.html şuradan modellere bakabilirsin. Beğendiğin model olursa forum arkadaşıma elimden gelen her türlü yardimci olmaya çalışırım.

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

Metaphor adlı üyeden alıntı

Hocam, senin için önemli olan kriterlerden biri de günlük kaç adet baski alacagin. Bu seçimi etkiler. Ben de ayni işteyim seninle. Inan işimi fi tarihinden kalma hp lazer yazici bile görüyor. Wifi kablosuz olsun istiyorum bu nedenle yeni bakıyorum. Aklimda ricoh sp150suw var. Müşterime vermiştim. Çok memnun. Yazici+fotokopi +tarayici ozellikleri de var. Küçük de yer kaplamiyor. Kendime bunu almayı düşünüyorum. http://www.mobilsaray.com/Yazicilar,LA_13151-2.html şuradan modellere bakabilirsin. Beğendiğin model olursa forum arkadaşıma elimden gelen her türlü yardimci olmaya çalışırım.

http://www.mobilsaray.com/PIXMA-E474-Cok-Fonksiyonlu-Inkjet-Yazici,PR-64178.html

Hocam attığımız linki inceledim ve ilk baktığım Hatta tek baktığım model Şu an için bu.
Doldurma yapabiliyor muyuz yoksa kartuş değiştirmemiz mi gerekiyor Bu modelde?
Ayrıca bu renkli baskı da yapıyormuş aslında bana siyah beyaz olması yeterli Çünkü yukarıda belirttiğim gibi fatura keseceğim sadece Ama tabii ki Android cihaz ile bağlanma ve Bluetooth gibi özellikler istiyorum

Metaphor Metaphor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam ideal olan kartuş degismesi ama dolum yapan yerler var. Wifi özellikli. Yani telefon tablet notebook kablosuz baski alınabiliyor. Yalniz bu mürekkepli yazici, lazer degil. Ben hiç mürekkepli kullanmadim. Fatura kesim işi için uygun olur mu çok net bilgim yok. Genelde artik herkes lazer yazıcı tercih ediyor. Ürün açıklamalarinda detaylı bilgiler var ama kullanan yorumları ve forumlardan biraz daha arastirabilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al