wmaraci reklam

Yazıcı tavsiyesi

22 Mesajlar 5.259 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

Metaphor adlı üyeden alıntı

Hocam, senin için önemli olan kriterlerden biri de günlük kaç adet baski alacagin. Bu seçimi etkiler. Ben de ayni işteyim seninle. Inan işimi fi tarihinden kalma hp lazer yazici bile görüyor. Wifi kablosuz olsun istiyorum bu nedenle yeni bakıyorum. Aklimda ricoh sp150suw var. Müşterime vermiştim. Çok memnun. Yazici+fotokopi +tarayici ozellikleri de var. Küçük de yer kaplamiyor. Kendime bunu almayı düşünüyorum. http://www.mobilsaray.com/Yazicilar,LA_13151-2.html şuradan modellere bakabilirsin. Beğendiğin model olursa forum arkadaşıma elimden gelen her türlü yardimci olmaya çalışırım.

Hocam ideal olan kartuş degismesi ama dolum yapan yerler var. Wifi özellikli. Yani telefon tablet notebook kablosuz baski alınabiliyor. Yalniz bu mürekkepli yazici, lazer degil. Ben hiç mürekkepli kullanmadim. Fatura kesim işi için uygun olur mu çok net bilgim yok. Genelde artik herkes lazer yazıcı tercih ediyor. Ürün açıklamalarinda detaylı bilgiler var ama kullanan yorumları ve forumlardan biraz daha arastirabilirsin.

Evet hocam Pardon mürekkepli Yazıcı imiş olmaz.

Lazer yazıcıları bakıyorum HP 600 küsür E bir tane buldum Onda da ne kablolu ne de kablosuz bağlantı var Ayrıca ben cidden hiçbir şey anlamıyorum 23 dakikada bir basın diyor.
Hani bir de sormuştunuz ya sizin ne kadar basacaksınız önemli diye size o konuda şöyle söyleyebilirim yeni bir e ticaret Sitesi olacak Belki ilk başlarda günde beş on tane iki üç tane ama ne kadar sürede satışlar ne doğrultuda ne kadar akıllanır Tabii bul muamma.

Zaten gün de yüzleri çıktığımızda E o zaman zaten para verilip daha iyi bir şey alınabilir ama şu anda dediğim gibi olmayan Bütçe ile yapıyorum neredeyse

wmaraci
reklam

Metaphor Metaphor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Biliyorum hocam derdini aynı yoldaydim.
Karar verecegin sey, yazicinin fotokopi tarayici özelliği de olsun mu? Olsa da olmasa da seri no.lar modeller belli lazerde. Giriş seviyesi alacaksın. İşini fazlasıyla görür.Cok para harcama. 400-600 tl arasi bir bütçe lazim.
Samsung 2070 serisi
Ricoh 150 serisi
Brother Hl-1111'in wifi özelliklisi var miydi hatırlayamadım.
Wifi mutlaka olsun, usb kabloyla ugrasilmaz. Evin ofisin istedgn yerine koyarsin yaziciyi.
Yazicinin fotokopi ve tarayici özelliği olsun mu? Fiyati etkiliyor.

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

Hocam, senin için önemli olan kriterlerden biri de günlük kaç adet baski alacagin. Bu seçimi etkiler. Ben de ayni işteyim seninle. Inan işimi fi tarihinden kalma hp lazer yazici bile görüyor. Wifi kablosuz olsun istiyorum bu nedenle yeni bakıyorum. Aklimda ricoh sp150suw var. Müşterime vermiştim. Çok memnun. Yazici+fotokopi +tarayici ozellikleri de var. Küçük de yer kaplamiyor. Kendime bunu almayı düşünüyorum. http://www.mobilsaray.com/Yazicilar,LA_13151-2.html şuradan modellere bakabilirsin. Beğendiğin model olursa forum arkadaşıma elimden gelen her türlü yardimci olmaya çalışırım.

Hocam ideal olan kartuş degismesi ama dolum yapan yerler var. Wifi özellikli. Yani telefon tablet notebook kablosuz baski alınabiliyor. Yalniz bu mürekkepli yazici, lazer degil. Ben hiç mürekkepli kullanmadim. Fatura kesim işi için uygun olur mu çok net bilgim yok. Genelde artik herkes lazer yazıcı tercih ediyor. Ürün açıklamalarinda detaylı bilgiler var ama kullanan yorumları ve forumlardan biraz daha arastirabilirsin.

Karar verecegin sey, yazicinin fotokopi tarayici özelliği de olsun mu? Olsa da olmasa da seri no.lar modeller belli lazerde. Giriş seviyesi alacaksın. İşini fazlasıyla görür.Cok para harcama. 400-600 tl arasi bir bütçe lazim.
Samsung 2070 serisi
Ricoh 150 serisi
Wifi mutlaka olsun, usb kabloyla ugrasilmaz. Evin ofisin istedgn yerine koyarsin yaziciyi.

Hocam size şöyle bir açıklama yapayım bunun üzerinden bana işimi görecek bir yazıcı al bu sana yeter de bende yanılmadan devam edeyim.
Tarayıcı ve fotokopi özelliği aslında hiç ihtiyacım yok Ben sadece A4 kağıdına fatura basacağım. Yatay 3 veya 4 ayrılmış tırtıklı yırtılan Kağıt düşün A4 ü. Bu şekilde fotoğraf atıp kırıklarından ayırıp müşteriye Muhasebeci ve bir tane de kendim de kalmak şekliyle faturam asacağım.
Renkli baskı olmasına da gerek yok.
Yani Belki tek aradığım lüks kablosuz bağlantı imkanı ile telefonumdan falan bağlantı kurabileyim o.
Bir de dediğim gibi geçen konuştuğumu bilgisayarcı kafamı karıştırdı çipli makinelerde doldurma işlemi yapılamadığını ve kartuş değişimi gerektiğini bunun da daha maliyetli olduğunu söylemişti. Yani Bir de doğal olarak dikkat ettim yarın bir gün makine parasına yakın bir de kartuş değişimi Ne para vermek istemiyorum.

• Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Lazer yazıcı da kartuş yok. Toner var. Toneri sifirdan değiştirene kadar ona da dolum yapılıyor. 40-50 tl civarı bildiğim. 0'dan toneri değiştirmek pahali oluyor ama sektör böyle 3asagi 5 yukarı ayni fiyatlar.
Ben tasarımıni da sevdiğim için, küçük compact Ricoh derim. Japon malı. Video ekledim. Tarayici fotokopi istemiyorsan sen Ricoh sp150w modeline bakacaksin hocam.
https://youtu.be/5ftor0JB2Xo

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

Samsung 2070 serisi
Ricoh 150 serisi

Lazer yazıcı da kartuş yok. Toner var. Toneri sifirdan değiştirene kadar ona da dolum yapılıyor. 40-50 tl civarı bildiğim. 0'dan toneri değiştirmek pahali oluyor ama sektör böyle 3asagi 5 yukarı ayni fiyatlar.
Ben tasarımıni da sevdiğim için, küçük compact Ricoh derim. Japon malı. Video ekledim. Tarayici fotokopi istemiyorsan sen Ricoh sp150w modeline bakacaksin hocam.

bu sabah bilgisayarda Neden bana iki saat kartuş değişimi olaylarını anlattı

Hocam bir şey soracağım Bana atmış olduğunuz site sizin mi yoksa bakmam için mi Sadece O linki vermiştiniz?

Fiyatı çok iyi ve hepsiburada'da 200 TL yorumlar da güzel. Medya markette 300 lira.

• Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Bi kere kartuş lafi komple yanlış. Toner doğrusu. Yorumlarda dolumla ilgili bilgi var mi bir bak hocam. Ben sahsen kullanmadim yanlış bilgi de vermiyim.
Evet site bizim. 200 tl çok düşük o fiyata olmaması lazim. Bizde 420 civari..En son 400 verebilirim. Mediamarktta 300 varsa ordan al tabi. Malin geliş fiyati belli sonucta. Mediamarkt toplu alim yapmıştır eger oyleyse.Akakkce fiyatlari da belli.
http://m.akakce.com/p/?93347585
Cimri: https://www.cimri.com/yazicilar/en-ucuz-ricoh-sp150w-408004-lazer-yazici-fiyatlari ,44873297

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Vallahi bilemiyorum hocam Ama şunu biliyorum hepsi orada Neye baktıysam bakayım hepsinde diğerlerinden daha ucuz. Stok ve müşteri satış potansiyeli ile Tabii ki bunu sağlıyor olabilirler.
Marka ve modeli yazarak toner Fiyatlarını da araştırdım O da 70 TL

Hepsiburada da yorumlar şu şekildeydi genel olarak hepsi Fiyatına göre çok amaçlı kullanma ihtiyacı olmayan kişilerin Gerçekten bu fiyata alabilecekleri çok iyi bir makine olarak yorumluyorlar.
Toner konusunda bir şey bahsetme yemişler. Biri şöyle bir şey demiş içinden kablosu da çıkıyor ayrıyeten kablo almanıza gerek yok. Demiş. Baskı kalitesinin güzel olduğunu söyleyen, mükemmel tamiri yapan da var.

• Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Onlar 3.parti toner. İşini görür. Ben de simdi baktim, ricohun orjinal kendi toneri 190-200 civari bilgin olsun. Hocam sen çok düşünme bence. Fatura ödeme merkezi degilsin ki her gelene habire baskı vereceksin. Seni baya idare eder zaten. Once doldurma yoluna bakarsin, sonra 70 tl lik 3. Parti toner denersin. Ben Hp hatta samsung bile kaba buluyorum. Bu kibar compact bi model. Markayi bilmiyor genel. Halbuki japon markasi. Çoğundan saglamdir. Kendime fotokopili olanı bakacağım. Şimdi çıkıyorum. Sorun olursa pm atarsin.

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

Samsung 2070 serisi
Ricoh 150 serisi

Onlar 3.parti toner. İşini görür. Ben de simdi baktim, ricohun orjinal kendi toneri 190-200 civari bilgin olsun. Hocam sen çok düşünme bence. Fatura ödeme merkezi degilsin ki her gelene habire baskı vereceksin. Seni baya idare eder zaten. Once doldurma yoluna bakarsin, sonra 70 tl lik 3. Parti toner denersin. Ben Hp hatta samsung bile kaba buluyorum. Bu kibar compact bi model. Markayi bilmiyor genel. Halbuki japon markasi. Çoğundan saglamdir. Kendime fotokopili olanı bakacağım. Şimdi çıkıyorum. Sorun olursa pm atarsin.

Eyvallah hocam çok büyük bir yardımda bulunduğumuz bana ve bu arada Fiyat farkını çözdüm hepsiburada'da ki model de kablosuz bağlantı yok diğerinde kablosuz z bağlantı var

• Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Rica ederim, evet wifi olmasina dikkat et. 200 olmaz, en ucuz mediamarkt bi şekilde 300 e veriyor. Onun haricinde sana 400 den az fiyat söyleyenden şüphe duy, ben isin icindeyim. Mümkünü yok olmaz.akakce ve cimri fiyatlarini gördün. Her zaman yardımcı olmaya çalışırım. Elektronik isindeyim.siteyi biliyorsun. Eyvallah.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al