wmaraci reklam

Woo Commerce mi Pro Ticaret mi?

34 Mesajlar 4.737 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam neden opencart varken ücretliyi tercih etmeliyim? Snekhers

Lawyer
wmaraci
reklam

42237 42237 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 1 / 19
  • Ticaret 6, (%100)
teknoabi güzel soru..!
Sanıyorum ki bu soruyu sorarken cs-cart ile çok fazla bir bilgin olmaması ve genellikle opencart ile haşır neşir olmandan dolayı olduğunu düşünüyorum.

Bu sebeple çok fazla konuyu uzatmadan kısa bilgileri vereyim gerisi senin araştırman ile tercih sebebin olacağı / olmayacağı gerekçelere bağlı olabilir.

Sistem tamamen google dostu olması sebebiyle tamamen hızlı organik indexlenme sağlayabilmesi ile beraber alt yapısında ilk DB ile başlanıldığında gerçekten sağlam bir kadronun oturup bu e-ticaret sistemini ortaya çıkartması gerçekten profesyonel bir ekip işi olması ayrıca script içeriği içindeki dosya yapısının karmaşası bu ekibin var olduğunu ortaya koymaktadır.

Şimdi ucuz etin yahnisi ile açıkları bol olan sistem yerine istenilirse ÜCRETSİZ SÜRÜMÜ de kullanılabilinen cs-cart sistemini kullanmayı tercih ederim.
teknoabi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)

Snekhers adlı üyeden alıntı

teknoabi güzel soru..!
Sanıyorum ki bu soruyu sorarken cs-cart ile çok fazla bir bilgin olmaması ve genellikle opencart ile haşır neşir olmandan dolayı olduğunu düşünüyorum.

Bu sebeple çok fazla konuyu uzatmadan kısa bilgileri vereyim gerisi senin araştırman ile tercih sebebin olacağı / olmayacağı gerekçelere bağlı olabilir.

Sistem tamamen google dostu olması sebebiyle tamamen hızlı organik indexlenme sağlayabilmesi ile beraber alt yapısında ilk DB ile başlanıldığında gerçekten sağlam bir kadronun oturup bu e-ticaret sistemini ortaya çıkartması gerçekten profesyonel bir ekip işi olması ayrıca script içeriği içindeki dosya yapısının karmaşası bu ekibin var olduğunu ortaya koymaktadır.

Şimdi ucuz etin yahnisi ile açıkları bol olan sistem yerine istenilirse ÜCRETSİZ SÜRÜMÜ de kullanılabilinen cs-cart sistemini kullanmayı tercih ederim.

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, özellikle e-ticaret konusunda yeni olduğum için sizinde belirttiğiniz gibi acemi sayılırım ve elimden geldiğince bilgi toplama gayreti içersindeyim. S

Vermiş olduğunuz bilgileri araştıracağım, fakat CS-Cart'ın ücretsiz dağıtıldığını bildiğimi söyleyemem ne yazık ki:eek:

Lawyer

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Woocommerce, çünkü sistemi biliyorsunuz.

Daha önce okuduğum, aldığım yorumlara dayanarak opencart kullandım 5 ay kadar. Şimdi kendi hazırladığım wordpress-woocommerce sitem üzerinden çalışmaya başladım, 1 ay kadar oldu. Eski sitede google sıralama anlamında 3-4 ayda katettiğim yolu wordpress ile 1 ayda katettim mesela

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)

Doruk adlı üyeden alıntı

Daha önce okuduğum, aldığım yorumlara dayanarak opencart kullandım 5 ay kadar. Şimdi kendi hazırladığım wordpress-woocommerce sitem üzerinden çalışmaya başladım, 1 ay kadar oldu. Eski sitede google sıralama anlamında 3-4 ayda katettiğim yolu wordpress ile 1 ayda katettim mesela

Aynı kanaatteyim, fakat farklı ve bizim göremediğimiz(pozitif-negatif) yönleriyle değerlendirmek amacıyla tecrübeli arkadaşlardan bilgi edinme gayreti içersindeyim:)

Lawyer

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
son gecen haftadan bu yana basımı agrıtan bır dert olmustur woocommerce yenı guncellemesı ıle 2.4 son guncellemesı hatalı 1haftadır bu sorunla ugrasıyorum forumdada acmıs oldugum konular var buna ılıskın hızmertı saglıyan sırketede yazı ve resım gonderdım hafta sonu onlarda hafta ıcı mesaı calısma saatlerını ve ıletısım numaralarını yazarak gerı maıl attılar bende eskı bır surumunu bularak kulanmaya devam ettım pro tıc cok arastırmamamkla beraber wordpress e gırmıs oldum ben ama pro tıc daha saglıklı duruyor bunu deneyın derım su an ıcın woocommerce sorunlu yenı guncelemesıde gelmedı sorun ıse sudur sıstemın urunler kategorısını olusturuyorsunuz sonra bu kategorıyı menuden eklemeyı planlıyorsunuz alt kategorı olarak ancak urunler kategorısı cıkmıyor

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

42237 42237 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 1 / 19
  • Ticaret 6, (%100)
Şimdi bakın arkadaşlar, wp (wordpress) üzerinde kurulu olan bir e-ticaret kusura bakmayın ama aptal işinden başka bir şey değildir. Opencart, prestashop vb ücretsi yazılımları açıklarının oluşmasından ve heran hacklenme riski olasılığından dolayı seçmezken ki wp kullanan müşterilerimin beni arayıp serverde problem mi var? / server açılmıyor! / server güvenli açısından zayıf diyenleri araştırdığımda wp'nin / joomlanın sürekli açıklarının olması ve bu sebeple sürekli güncellemeler getirmesi olmasıdır.

Şimdi birde bu riski her an yaşayabilme durumuna karşı birde e-ticaret koyup müşteri datalarını bilgilerini ödeme güvenliklerini kabak gibi ortada bırakma durumunda bırakacaksınız! Yemin ediyorum sizi parçalarlar birde suçlamalarla ceza yemeniz söz konusu olur! HA EĞER ÇAKMA ÇUKMA KAPIDA ÖDEMELİ ÜRÜNLER SATACAKSANIZ O BAŞKA!

Gelelim Cs-cart'a 2004 den bu yana Türkiye ye sokan / tanıtan kişiyim derim rahatlıkla en basiti 1-1.5 ay önce bile magento sağlam açıklarıyla sallandı hemde ödeme kayıtları kredi kartı bilgilerinin çalınabilme adına

cs-cart da sadece ödeme sistemlerinin kendi üzerinde açıklarından başka (örn: paypalın kendi üzerinde ödeme sisttemi yazılımda bir açık bulunması ve buna istinaden bu yazılımı diğer e-ticaret programların kullanması gibi cs-cart ında kullanmaı söz konusu olmasından kaynaklanan açık) 1 defa yaşanmıştır.

cs-cartı şu nda 3 farlı modda kullanabiliyorsunuz
1- lisanslı mod
2- 30 gün full kullanama deneme sürümü (30 gün sonra ücretsiz sürüme geçer)
3- ücretsiz sürüm (bazı kısıtlamalar ile rahatlıkla e-ticaret yapabilceğiniz şekilde)

haliltas63 haliltas63 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)
Pro ticaret kesinlikle tavsiye ederim kullandım çok iyi ve yeni sürümü ile çok iyi oldu sadece temaları ve eklentiler pahalı

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

Doruk adlı üyeden alıntı

bak o konuda inanılmaz haklısınız misal wordpress de 1 ayda çıkıyorsunuz opencartta 2 ay ama eğer uzun süreli sağlam bir ypaı istiyorsanız opencart önerim olurdu

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
Woocommerce güzel ama online ödemeli sistem oluşturacaksanız problem çıkartır.Çünkü wordpress kolay çökertilebiliyor.Proticarete gelirsek onuda kullandım ve sıkıntısı çok son versiyonunu denemedim.Ayrıca eklentiler çok pahallı modül yazdırmak isteseniz çok bekletiyorlar.

Eğer bu işe sağlam atılmak istiyorsanız özel yazdırmanız daha faydalı olacaktır kanaatindeyim.

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al