wmaraci reklam

Copy - Paste Editörlük Hizmeti

43 Mesajlar 5.994 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YorumTurk YorumTurk Hizlionay.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Ekip Şefi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 16 / 25
  • Ticaret 24, (%100)
Pm ile geri dönüş yapıldı..

wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
2 Haftadır paylaşım yapmıyor yarım bıraktı..

YorumTurk YorumTurk Hizlionay.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Ekip Şefi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 16 / 25
  • Ticaret 24, (%100)
Uzun Zamandır Pc'den Uzaktaydım.. Bu işi Yarım Bıraktığım Anlamına Gelmez. Her neyse Biraz Önce Sitenizi İncelediğimde Yapılan İşlemin C/P Spinleme İle Yapılarak Hazırlanacağı Konusunda Anlaşarak İşe Başladık ki C/P İşlemini Bilmeyenler İçin Açıklamak İsterim (COPY PASTE) (KOPYALA YAPIŞTIR) İçeriğidir. Varolan Yazıları Bularak Elimden Geldiğince Yapmaya Çalıştım. Ve Bu Süreç Zarfı İçerisinde Bulabiklerimi Ekledim. Sıfırdan Makale Yazmadığımızıda Özelikle Belirttim.

"mehmetmasa" Dostum 10-20 kelimelik makaleler siteye zarar veriyor bulamıyorsan 10-15 tane daha adam akıllı +300 kelime makale paylaş bitirelim 17 tane vardı 48 olmuş geri kalanınıda 20-25 kelimelik kopyala yapıştır yapıcaksan gerek yok.
Dediğim gibi 15 tane felan +300 kelime paylaş yeter

"TntHizmetleri" Üstadım. O Halde Kaynak verin bana İlk Bastada Dedim. Kaynagı Siz Verin Kaynagınızda Bulunan +300 KELİMELİK konuları Paylaşayım. Benım Icın Sorun Olmaz. Sıfırdan Makale Yazmıyorum Bılıyorsunuz. Yapılan İşlem Zaten C/P İşlemi.

Velhasıl Kelam Birşekilde varolan yazıları eklememe rağmen yazılar silinip akabinde "2 Haftadır paylaşım yapmıyor yarım bıraktı.." gibi cümleler hiç hoş değil..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al