wmaraci reklam

Bu özellikler için hangi e-ticaret yazılımı uygun olur?

12 Mesajlar 2.415 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gkmnbkr gkmnbkr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Anlaşmış olduğumuz toptancı firma üzerinden xml yardımı ile ürünlerin çekileceği bir eticaret sitesi kurmak istiyorum ancak hangi yazılımın uygun olduğu konusunda sorularım var. Sizce opencart, prestashop, magento gibi açık kaynak kodlu bir sistem mi kullanmalıyım yoksa ideasoft, ticimax gibi firmaların yazılımları mı daha iyi olur?
Kargo yönetimi, xml entegrasyonları, ödeme yöntemleri eklenmesi vb. konularda hangi yazılım daha iyi işimi görür sizce?
Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

wmaraci
reklam

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Benimde bir e-ticaret projem olacak yakın zamanda.Ben opencart ve proticaret düşünüyorum.2.seçenek asp yazılıma sahip çok güzel bir sistem.Bir yandanda opencart üzerinde düşüncelerim var.İkisinden biri sizin için uygun olabilir.Proticaretin modülleri daha pahalı diye biliyorum. gkmnbkr

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
gkmnbkr

eğer gerçek anlamda iş yapacağım ve profesyonel olarak devamedeceğim diyorsanız. ideasoft firmasını öneririm. Bunun nedeni bütün sistem hazır olarak gelmekte ve istediğiniz entegrasyonu anında eklemektedirler.

ben kendim opencart kullanıcısı ve geliştiricisiyim. Ancak daha ileri seviye kullanıcılara firma tavsiye etmekteyim. Zaman + sermaya = para para para

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Prestashop konusunda uzmanlık alanım bulunmaktadır. Ve bu istediğiniz özellikleri prestashop olarak biz yapmaktayız. Birçok refernasımız bulunmaktadır. Bu konu hakkında sizlere yardımcı olabiliriz. Dilerseniz telefon numaranızı iletebilirsiniz veya direkt olarak iletişime geçebilirsiniz

Telefon: 0216 521 0001 telefonunda iletişime geçebilirsiniz

Teşekkürler.
İyi Çalışmalar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Eğer profesyonel olarak bir projeye giriyorsanız ideasoft yetkili satıcısı olarak yardımcı olabilirim. Entegre paketimiz bulunmakta dilediğiniz websitesinden xml olarak ürünleri be yatları çekerek sağlam bir E-ticaret sitesi oluşturabiliriz. Böyle Bir çalışmaya girmek için wp: 05387974508

ApranaX ApranaX E-ticaret Yöneticiliği Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticiliği
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 77 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Bence ShopPhp Kullanmalısınız. Bu istediklerinizden fazlasını bulabilirsiniz. bu konuda yardımcı olabilirim. iletişim kurabilirsiniz benimle.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

ApranaX adlı üyeden alıntı

Bence ShopPhp Kullanmalısınız. Bu istediklerinizden fazlasını bulabilirsiniz. bu konuda yardımcı olabilirim. iletişim kurabilirsiniz benimle.

bende Ideasoft öneriyorum ve bunu yetkili satıcı olarak söylüyorum. Firmayla ilişkim yok demişsiniz ancak iletişim kurun yardımcı olayım diyosunuz :) Amacım yorumunuzu baltalamak değil. Ama neden bu kadar shopphp seviyorsunuz anlamadım. Adamlar her yaptıklarını pakete bölmüşler :D psd tasarım 200 tl entegresi 250 tl falan diye :D konsept tasarım satarsın olur biter :) ideasoft 1 günde E-Ticaret sitenizi anahtar teslim veriyor.
ApranaX

kişi bu mesajı beğendi.

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Başlangıçta kesinlikle ücretsiz bir yazılım ile yola çık, eğer projenden beklediğin dönüşü alırsan ücretli yazılıma geç.

ApranaX ApranaX E-ticaret Yöneticiliği Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticiliği
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 77 / 76
  • Ticaret 0, (%0)

Trangormad adlı üyeden alıntı

bende Ideasoft öneriyorum ve bunu yetkili satıcı olarak söylüyorum. Firmayla ilişkim yok demişsiniz ancak iletişim kurun yardımcı olayım diyosunuz :) Amacım yorumunuzu baltalamak değil. Ama neden bu kadar shopphp seviyorsunuz anlamadım. Adamlar her yaptıklarını pakete bölmüşler :D psd tasarım 200 tl entegresi 250 tl falan diye :D konsept tasarım satarsın olur biter :) ideasoft 1 günde E-Ticaret sitenizi anahtar teslim veriyor.

Bütün e-ticaret paketleri Bir günde anahtar teslim, Anında kurulum, ilişkim yok yazıyormu sence yazmıyor, Dikkatlı okursan yazıyı anlayacaksın, Övmemin sebebini saglam cirolar yapan ve entegrasyonları ile bir çok e-ticaret sitelerine göre avantajlı, ve istediğin bir çok alana müdahele etme, bunu idesoft ve ticamax ve t-soft'ta müdahele b,ile edemiyorsun ve paket dahilinde çıkmıyorsun. Bayisi olduğun için savunmanı normal karşılıyorum. Ben Çözüm odaklı firmalarla çalışmayı severim. Paket dahilinde çıkamayan firmalarla değil. Karar Arkadaşın Bir çok firmayı araştırsın. Herkes Kendi Beğendiği firmalarlı övebilir. Önemli olan satacağı ürünlerin sistemine uymasıdır.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

ApranaX adlı üyeden alıntı

Bu onerdiginiz firmanın yıllık odemesi yok değilmi? Öyleyse google ye güncelleme gelirse bunlarda yazılımlarını guncelleyecek mi ? Yıllık ne kadar ucret isterler ?teknik destek için

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al