wmaraci reklam

Etsy ile alakalı bir sorum olacak

5 Mesajlar 943 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TheJack TheJack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar merhaba, Etsy'de ürün sayfasında Quantity görünmüyor. Ürünü oluştururken Quantity kısmını dolduruyorum örneğin 500 yazıyorum ama ürünü listeledikten sonra ürün sayfasında neden görünmüyor? Aşağıda bir örnek paylaşıyorum mesela bu örnekte Quantity görünüyor fakat benim sayfada sadece Add to cart butonu var. Neden sadece Add to cart çıkıyor, kullanıcı birden fazla almak istediğinde ne yapacak?
Panelden ekstra yapılacak bir şey de göremedim. Bilen biri yardımcı olabilir mi?

59867-636393d02027b.jpg

Ayrıca bazı sayfalar da ise "Buy it now" da var ve "Add to cart" değilde "Add to basket" yazıyor. Aşağıya bununla ilgili de bir örnek bırakıyorum. Ürün liste sayfalarının böyle farklı olmasının sebebi nedir?

59867-636393df6b7cb.jpg

wmaraci
reklam

theberat theberat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Ödeme sayfasına geldiğinde quantity kısmı görünüyor olacak. Benim ürünlerin bazısında Quantity kısmı görünürken bazısında görünmüyor. Belki stok sayısı 20 25 ten fazla olunca quantity kısmı açıyordur. Ek olarak, Etsy'de ürünleri nasıl bulduğunuzu takip eden bi tracking sistemi var. Eğer ürüne arama kısmı sonucuyla ulaşırsanız farklı bir sonuç gözüküyor olabilir direkt erişim sağlarsanız, mağaza sayfasından erişim sağlarsanız farklı bir sonuç gözüküyor olabilir.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: theberat (04.11.2022 17:04)

TheJack

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

@theberat Quantity 100 olarak girdim fakat yine de görünmüyor. Ürün sayfasında Quantity görünmeyen ürünlerde Quantity bölümü ödeme sayfasında çıkıyorsa sorun yok o halde. Çünkü ürün m2 ile satılan bir şey 10 m2 almak isteyen 10 farklı sipariş vermek zorunda kalmasında. :)

theberat theberat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

TheJack adlı üyeden alıntı

@theberat Quantity 100 olarak girdim fakat yine de görünmüyor. Ürün sayfasında Quantity görünmeyen ürünlerde Quantity bölümü ödeme sayfasında çıkıyorsa sorun yok o halde. Çünkü ürün m2 ile satılan bir şey 10 m2 almak isteyen 10 farklı sipariş vermek zorunda kalmasında. :)

Bunu açıklamalarda belirtin. Ben her ürünümde belirtiyor olmama rağmen yine de bu konuyla ilgili sıkıntı yaşıyorum. Ve benimki PCS mantığıyla çalışıyor M2 ile değil. Bunun için ürüne ek açıklama içeren resim bile koyabilirsiniz.  

PhilBrooks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

@theberat  Ürün başlığında da açıklamasında da m2 başına olduğunu belirttim fakat kafama takılan Quantity bölümünün çıkmamasıydı. Şimdi farklı bir browser ile etsy açıp ürünümü almaya çalıştım dediğiniz gibi ödeme sayfasına gelince çıkıyor. Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. :)

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: TheJack (04.11.2022 17:17)

theberat

kişi bu mesajı beğendi.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al