wmaraci reklam

Ideasoft’tan Almak Mantıklı mı ?

14 Mesajlar 2.834 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webcoderist webcoderist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Unity | Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 40 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam belki aksini iddia edecek çok az kişi vardır ama Wordpress dünyanın en büyük firmalarının da güvenle kullandığı ve çeşitliliği daha fazla olan geliştirilen bir sistem. Şuan piyasadaki Premium tema ve eklentilerle şahsen benim WP+Woocommerce konusunda yapamayacağım hiç bir proje yok. Çünkü herşeyin neredeyse tema ve eklentisi mevcut. Ama daha önceleri Opencartla da çok proje yapmış biri olarak aynı esneklik ve genişliği malesef Opencart'ta bulamamıştım. Tabi farklı düşünen olabilir. Şahsen bu benim düşüncem.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Adı üzerinde ''kiralık yazılım'' yani sizin değil.

E-ticaret sanal dünyada bir dükkandır; gerçek olmalıdır. Bir gün mal sahibi çık dükkandan dese ne yapacaksınız? ( bir gün kapatıp gitseler mesela )

Seo açısından reklam bağımlısı olursunuz bu kesindir. İstediğiniz değişiklik veya ekler için bir ton para isterler.

Kendinize ait bir siteniz olması gerekir e-ticaret işinde. Hakimiyet sizde olmalıdır.

200 kadar ürüne woocommerce kullanabilirsiniz; woocommerce bir eklentidir bunu unutmayalım.

Binlerce ürün için Opencart kullanabilirsiniz; opencart bir e-ticaret yazılımıdır.

Daha değişik alternatifler için ise Magento düşünebilirsiniz mesela.

Bu tarz konular defalarca açıldı ama hala neden herkes kiracı olmaya çalışıyor onu anlamış değilim.

Ve şunu da belirteyim; çoğu kiralık yazılımlar Opencart alt yapısında hazırlanmıştır.
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Benim de ilk olarak hedefim Wocommorce yaptırmak/yapmaktı . Fakat geçenlerde opencart’ın e ticarette daha performanslı olduğu söylenmişti . Bu doğru mu yoksa Wocommorce daha mı iyi

Az müşteri için woocommerce, daha fazla müşteri için opencart derim ben.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

apollon1 apollon1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Benim de ilk olarak hedefim Wocommorce yaptırmak/yapmaktı . Fakat geçenlerde opencart’ın e ticarette daha performanslı olduğu söylenmişti . Bu doğru mu yoksa Wocommorce daha mı iyi

Biz yaklaşık 50 bin ürüne sahip bir mağazayız, 10 bin ürün eklettik arkadaşa. Hız konusunda hiçbir sıkıntımız yok opencart taşıyor. Opencart için entegrasyonlar var ama onlar da 1-2 bin tl civarı diye biliyorum, direkt satışını yapıyor bazı siteler. İstiyorsanız pm atın yardımcı olmaya çalışayım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al