wmaraci reklam

Ideasoft’tan Almak Mantıklı mı ?

14 Mesajlar 2.759 Okunma
wmaraci reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
İyi günler . Bir e -ticaret sitesi yapmak istiyorum . Ideasofttan mı almak mantıklı yoksa her şeyiyle kendim ilgilenince mi mantıklı ? 3000 -3200 lira gibi para isteniyor şirkete yaptırınca .

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

vitiktom vitiktom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 37 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Ideasoft degilde ticimax düşünüyorum ben de bakalim

apollon1 apollon1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Biz daha önce kullandık birkaç firma (ideasoft/istanbul soft); ortalama 3000-3500 civarında iyi paketler var gibi duruyor. Ancak tüm ilgi parayı alana kadar. Kötü ve yavaş bir temaya sahip oluyorsunuz. Keza siteniz de yavaş ve tasarım bakımından çirkin oluyor. Desteklere geç dönüyorlar ve istediğiniz çözüme ulaşamıyorsunuz. Ben freelance çalışan bir arkadaşa 2-2.5 civarına opencart kurdurttum. Firmaların aksine daha esnek oluyor.
mimarcan xsafa Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

apollon1 adlı üyeden alıntı

Biz daha önce kullandık birkaç firma (ideasoft/istanbul soft); ortalama 3000-3500 civarında iyi paketler var gibi duruyor. Ancak tüm ilgi parayı alana kadar. Kötü ve yavaş bir temaya sahip oluyorsunuz. Keza siteniz de yavaş ve tasarım bakımından çirkin oluyor. Desteklere geç dönüyorlar ve istediğiniz çözüme ulaşamıyorsunuz. Ben freelance çalışan bir arkadaşa 2-2.5 civarına opencart kurdurttum. Firmaların aksine daha esnek oluyor.

Size detaylı olarak soru sorabilir miyim müsaitseniz ? HP , GG, N11 entegrasyonları , sanal pos , tema ( themeforesttan Türkçe versiyonu var mı ? opencart için )

wmaraci

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

vitiktom adlı üyeden alıntı

Ideasoft degilde ticimax düşünüyorum ben de bakalim

Sizden sonra yorum yapan arkadaş ilgi siz paketi satın alana kadar diyor . Şikayetvar’da da okumuştum aynı tür şikayetleri . Üstelik tema da yavaşsa bir anlamı kalmıyor paket almanın
apollon1

kişi bu mesajı beğendi.

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Eğer e-ticaret sitesi açıcaksanız firmayla çalışmanızı asla tavsiye etmem. Her şeyiyle sitenizin kendi elinizde olması her türlü daha iyi olacaktır.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
En az 15.000-20.000 bütçeniz yoksa ideasoft ticimax gibi yazılımları almayın. 2-3 bine sattıkları yazılımların bir çok özelliği kısıtlı ve tasarım seçeneği yok denecek kadar az.
Tüm özelliklerin açık olduğu pakete şık bir tasarım entegre ettirmek istiyorsanız fiyatlar yazdığım rakamlara çıkıyor. Kötü yazılım değiller, çok şey düşünülmüş fakat güzel bir siteniz olması için cebinizden çok fazla para çıkması gerekiyor.

Size tavsiyem, çok yüksek bütçeniz yoksa açık kaynağa yönelmeniz. WooCommerce günümüzdeki tema ve eklentileriyle Opencart ve Prestadan çok daha iyi bir seçenek haline geldi. Bir çok platformdan ücretsiz destek alabilir, sorunlarınızı kolayca çözdürebilirsiniz. Ayrıca her geçen gün yenisi eklenen binlerce tema ve eklentiye erişiminiz var.

Eğer şık, modern, performanslı ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir e-ticaret sitesi yaptırmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Onlarca referansım mevcut, behance portföyüme göz atabilirsiniz.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

118baran adlı üyeden alıntı

Eğer e-ticaret sitesi açıcaksanız firmayla çalışmanızı asla tavsiye etmem. Her şeyiyle sitenizin kendi elinizde olması her türlü daha iyi olacaktır.

Ne tür sıkıntılar oluyor firmalarda ?

webcoderist webcoderist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Unity | Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 40 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Cazip gibi görünen kısıtlı paketlerle yapılan satıştan sonra malesef arzu ettiğiniz hizmet ve esnekliği bulamıyorsunuz. En basitinden web yanında günümüzde artan ve e-ticaret için olmazsa olmazı mobil uygulamalar da istediğinizde karşınıza daha yüksek bütçeler çıkabiliyor. Bütçe yükseldikçe artması gereken hizmet ve destek de malesef düşüyor.

Bunun yerine eğer sıfır yazılım yaptıracak bütçeniz yoksa premium tema ve eklentilerle harikalar yaratan WP+Woocommerce seçeneklerini öneriyorum. Website yanında aynı zamanda hem Android hem IOS mobil uygulama seçeneğiniz de daha rahat olacaktır.

Bu konuda fiyat, performans ve destek anlamında bir e-ticaret sitesinde bulunması gereken herşeyin ve daha fazlasının olduğu ayrıca hem Android hem de IOS uygulamalarla desteklenen projeler yaptırmak istrseniz de resmi sitemizden referans projelere göz atabilirsiniz.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Benim de ilk olarak hedefim Wocommorce yaptırmak/yapmaktı . Fakat geçenlerde opencart’ın e ticarette daha performanslı olduğu söylenmişti . Bu doğru mu yoksa Wocommorce daha mı iyi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al