wmaraci reklam

sermayesiz e-ticaret / dropshipping yapmak istermisiniz ?

21 Mesajlar 3.168 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bysnake46 bysnake46 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek E-Ticaret/ Dropshipper
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 14 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
https://mobilparcacim.com/blog/sermayesiz-e-ticaret-dropshipping

Sermayesiz e-ticaret yapıp sizde gelir elde etmek isterseniz buradaki yazılarımız tam size göre ;

Peki Nedir Sermayesiz E-ticaret / Dropshipping ?

Ürün teminini biz yapıyoruz ( ürün bizden herhangi bir ürün satın almıyorsunuz )
– Depolama işlemlerini biz yapıyoruz herhangi bir depoya ihtiyacınız yok !
– Gelen sipariş paketlemele işlemlerini biz yapıyoruz.
– Gelen sipariş kargolarını, iade gelen kargolarıyla uğraşmıyorsunuz biz yapıyoruz.
– VERGİ ÖDEMİYORSUNUZ ! Satılan ürünlerin vergisini biz ödüyoruz.
– E-Ticaret yazılımınızı biz kuruyoruz.
– Pazarlama eğitimini 1/1 online görüşerek bizden alıyorsunuz.
– İletişim / destek gerek telefon üzerinden gerek mail üzerinden 7/24 destek sağlayabiliyorsunuz.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR ?

E-Ticaret / Dropshipping projemize dahil olan kişi/kurum'a istediği alan adını satın alıyoruz. Örneğin; efegsm.com alan adınızı satın aldıktan sonra içerisinde ürün olan bir e-ticaret yazılımınızı yüklüyoruz.
Yazılımın içerisinde dijital pazarlama nasıl yapılır ? müşteri ile doğru iletişime nasıl geçilir ve online mağazanızı nasıl yöneteceğini öğretiyoruz.
Siz sadece satış yapıyorsunuz. Müşteri sizin websitenizden ürünü satın aldığında ana merkezimize siparişi düşüyor ve ürünü aynı gün müşterinize kargoluyoruz. Ürünü bizden satın almanıza gerek yok, müşteri bilgilerini bize iletmenize gerek yok, ana merkez sistemimize size gelen sipariş bilgileri otomatikmen düşmektedir. Gün içerisinde farklı bir iş dalı ile ilgileniyorsanız dahi yazılımımız otomatik çalıştığı için ek bir iş daha yapmış oluyorsunuz.

Nasıl gelir elde edilecek ?

Sizin adınıza oluşturduğumuz siteye otomatik bizdeki tüm ürünleri ekleyerek ( yeni eklenecek olan ürünler otomatik sizin sisteminizede eklenir ) Sizin sitenizden gelen siparişlerde ürün başına, kazançtan %60' a kadar ürün başı gelir elde edeceksiniz.

Son olarak sermayesiz e-ticaret / dropshipping projemize katılan bayilerimizi çok büyük avantajlar bekliyor.

İlk avantaj ; Müşterilerin en çok tercih ettiği kapıda ödeme sistemi aktif, ücretsiz yazılım güncellemesi alır. Yeni ürün eklendiğinde hiçbişey yapmazsınız sizin sitenize otomatik olarak eklenir.

İkinci avantaj ; Kazancınız almak için herhangi bir alt limit yok ! Örneğin bu hafta 1000 TL Kazandıgınızı varsayarsak, Her hafta cuma günü, FAST Ödeme seçeneği ile kazancınız gün içerisinde hesabınıza yansır.

Siz de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz, hemen kazanmaya başlamak için bu yazılımımıza dahil olabilirsiniz !

Sermayesiz E-Ticaret / Dropshipping Paket İçeriği ;

TEK PROFESYONEL PAKET

Sınırsız Kategori
Kâr Oranı %60'a kadar
%100 Mobil Uyumlu Site ve Panel
Trafik / Bandwith Sınırsız
Web & Database Alanı Sınırsız
Güncelleme / Versiyon Sınırsız
Sanal Pos Sistemi
Kapıda ödeme sistemi
Arama Motoru Optimizasyonu ( 300 TL DEĞERİNDE SEO ÇALIŞMASI )
Google Ads Reklamı ( 150 TL DEĞERİNDE )
Site logo ve diğer tasarımlar ( 450 TL Değerinde )
BÜTÜN BAYİLERİMİZE SİPARİŞ VERİLMEDEN ÖNCE BAYİ GÜVENLİĞİMİZ İÇİN BAYİ SÖZLEŞMESİ İMZALANMAKTADIR.
YAZILIM FİYATIMIZ : 1800 TL
HEMEN ALMAK İÇİN : 0545 - 861 - 12 - 91

Not : yazılım ücreti tek tek kalem kalem aşağıya yazılmıştır ;

Alan adı ( bizim çalıştıgımız firmada ) 10 Dolar Şuanki kur ile 70 TL

Hosting kurumsal full paket :

4-CPU
4 GB RAM
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
500.000 Adet Dosya Limiti
LSCache
2 Site Barındırma
Limitsiz MySQL - Subdomain
Limitsiz E-Posta
Profesyonel SPAM Filtresi
Türkiye Lokasyon

Hosting fiyatı : yıllık 1140 TL - - - AYLIK ( 95 TL )

Site logo tasarımları kategori ve diğer tüm tasarımlar dahil : 450 TL
Google ads reklam : 150 TL
Seo ( arama motoru optimizasyon çalışması : 300 TL

Toplam : 2110 TL Yapıyor kalem kalem hesaplayabilirsiniz.

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Çakma airpods mu satıyorsunuz bana mı öyle geliyor?

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
tam diyecektimki sermayesiz diyerek nerede para söyleyecekler ki en sonda gördüm.

baltalamak gibi olmasın ama o uğraşmadığı şeylerle uğraşarak %300 kâr eder 1800₺ veren. daha bugün bu konuyu konuştuk. drop bile değil yurt içi hemde. tek bir ürün türü ile bile başlanabilir.

o yüzden bu ilan yanlış açılmış. sermayesiz diyemezsiniz buna.

fiyat belirttiğiniz şeylerin örn: seo. o kadar değil. hadi o fiyatlar doğru diyelim. 900₺ ediyor. 900₺ de host ve domain değil heralde.

kusura bakmayın ama bu tür ilanlar bana şu ************** gemi adamı ilanlarını hatırlatıyor.

herşeyinizi biz hazırlıyoruz, 10000$ maaş iş garantili gemiyi siz seçiyosunuz. ee.. yalnız 2000₺ masrafı var bunu verieseniz.

ben size neden haybeye 1000₺ vereyimki? bu bahsettiğiniz yöntem satış ortaklığının para istenmiş hali..

dolayısıyla 1800₺ istiyorsanız sermayesiz diyemezsiniz.

hem satış ortalığı yapacaklar hem üste para verecekler birde %60 ile. çok harika iş. bendemi böyle şeyler satsam.

son dönem revaçta olan zaten ya olmayan yöntemi çakmak pardon satmak. yahut sermayesiz drop yapıyoruz olayları...
erdoganurcu yb79 hakaco

kişi bu mesajı beğendi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Öncelikle Hayırlı Satışlar Dilerim

Ama yazınızın başlığı ile içerik uyuşmuyor. Sonuna kadar ÜCRETSİZ bir sistemden bahsedip sonunda paket fiyatı olarak 1.800₺ diye belirtmeniz dediğim gibi başlık ile uyuşmamış.

Niyetim ticaretinizi baltalamak değil. Sadece görüşümü bildirdim. Tekrar hayırlı satışlar diliyorum.
yb79 AzveNet

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hepimize rahmet eylesin!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bnrdediki bnrdediki WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek topograf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Düşün milletin yakasından artık düşün
yb79 AzveNet Aksmedyatr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 14 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

impjix adlı üyeden alıntı

Çakma airpods mu satıyorsunuz bana mı öyle geliyor?

Merhabalar, hayır efendim ne çakma ne orjinal. Yurtdışından ithal edilmiş özellikle başlık ve açıklamada belirtilmiş 1/1 ürün ve ithalatçı garantilidir diye ilginize teşekkürler efendim.

• Üyelik 27.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 14 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

AzveNet adlı üyeden alıntı

tam diyecektimki sermayesiz diyerek nerede para söyleyecekler ki en sonda gördüm.

baltalamak gibi olmasın ama o uğraşmadığı şeylerle uğraşarak %300 kâr eder 1800₺ veren. daha bugün bu konuyu konuştuk. drop bile değil yurt içi hemde. tek bir ürün türü ile bile başlanabilir.

o yüzden bu ilan yanlış açılmış. sermayesiz diyemezsiniz buna.

fiyat belirttiğiniz şeylerin örn: seo. o kadar değil. hadi o fiyatlar doğru diyelim. 900₺ ediyor. 900₺ de host ve domain değil heralde.

kusura bakmayın ama bu tür ilanlar bana şu ************** gemi adamı ilanlarını hatırlatıyor.

herşeyinizi biz hazırlıyoruz, 10000$ maaş iş garantili gemiyi siz seçiyosunuz. ee.. yalnız 2000₺ masrafı var bunu verieseniz.

ben size neden haybeye 1000₺ vereyimki? bu bahsettiğiniz yöntem satış ortaklığının para istenmiş hali..

dolayısıyla 1800₺ istiyorsanız sermayesiz diyemezsiniz.

hem satış ortalığı yapacaklar hem üste para verecekler birde %60 ile. çok harika iş. bendemi böyle şeyler satsam.

son dönem revaçta olan zaten ya olmayan yöntemi çakmak pardon satmak. yahut sermayesiz drop yapıyoruz olayları...

Merhabalar efendim öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkürlerimi sunarım. Kısaca izah edecek olursak şöyle başlayalım detayına kadar ;

4-CPU
4 GB RAM
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
LSCache
2 Site Barındırma
Limitsiz E-Posta
Türkiye Lokasyon

TÜM BUNLARIN TOPLAMI 2110 TL CİVARI YAPMAKTA !

Zaten bizim ürünlerimizin satışa çıkarılacağı için elimizden gelen tüm imkanları yaptıgımıza inanıyorum kuruş kuruşuna kadar hesaplayabilirsiniz, biz ekstradan zaten bişey almamız imkansız çünki bizim ürünlerimiz satılmakta, yinede güzel yorumlarınız için teşekkürler efendim.

• Üyelik 27.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 14 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Öncelikle Hayırlı Satışlar Dilerim

Ama yazınızın başlığı ile içerik uyuşmuyor. Sonuna kadar ÜCRETSİZ bir sistemden bahsedip sonunda paket fiyatı olarak 1.800₺ diye belirtmeniz dediğim gibi başlık ile uyuşmamış.

Niyetim ticaretinizi baltalamak değil. Sadece görüşümü bildirdim. Tekrar hayırlı satışlar diliyorum.

Efendim öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz şöyle izah edecek olursak bu ücreti zaten biz almıyoruz bizim ürünlerimiz satıldığı için ortalama 2110 TL Yapmakta zaten bizim ürünlerimiz satışa sunulacağı için elimizden geldiğince gerekirse kendi cebimizden destek olmaya çalışıyoruz.

4-CPU
4 GB RAM
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
LSCache
2 Site Barındırma
Limitsiz E-Posta
Türkiye Lokasyon

TÜM BUNLARIN TOPLAMI 2110 TL CİVARI YAPMAKTA !

• Üyelik 27.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 14 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

bnrdediki adlı üyeden alıntı

Düşün milletin yakasından artık düşün

Pardon olayı tam olarak anlayamadık :( :(

erdoganurcu erdoganurcu x Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
şimdi dropshipping olayını sağlıyorsun tamam burada sorun yok. Lakin ne satıldığı bile belirsiz bilinmiyor. Belki de hiç satılmayacak yada tek tük satılacak ürünler var.

Peki domain dahil neden sizin çalıştığınız yer den almamız gerekiyor belki benim kendi alan adım var belki benim kendi sunucum var ki hosting bile yeterli olacaktır günlük binlerce insan aynı anda girmeycek sonuç da. script olarak kendi özel yazırdığım ve ya satın aldığım yada ücretsiz olanlar dan birini tercih etmek isteye bilirim lakin bun da bile kendinize zorunlu kılmışsınız diğer şeyleri saymıyorum.

dropshipping de xml için para isteyeni ve kendi sistemini kullandırmaya zorunlu tutanları hiç bir zaman anlamıyorum.

Bu mantık da bana göre bu sisteme dahil olan olmaz bilgi sahibi insanlar dan. Bu sistemi anca şu eskiden moda olan piramit sistemi vardı ya saadet zinciri olayı anca o şekil de insanlar alır.
yb79 AzveNet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al