wmaraci reklam

Genç Kardeşlerimize Hosting, Domain ve Maddi/Manevi Sponsorları Arıyoruz..

64 Mesajlar 12.013 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)
Gerek konuya gerekse özel olarak mesaj atan her güzel insana teşekkürlerimi sunuyorum. Domain için bir arkadaşımız PM atmış ona dönüş yaptım. Domaini aldıktan sonra, hosting için de yardımda bulunmak isteyen arkadaşlarıma dönüş yapacağım..

@onaykeles kardeşim de IBAN bilgisi istedi. Geri dönüş yaptım.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
İşte bunlar görmek istediğim tablolar. El kadar çocuklar teknoloji ve bilim ile iç içe büyümeli. Bu alanda yetenekli çocuklar ancak bu şekilde fark edilebilir. Basmakalıpçı öğretmenler yerini bu şekilde gelişmeye açık öğretmenlere bırakmalı. Aslında bireysel yardımlardan çok devlet her türlü desteği vermeli. Her mahalleye donanımlı robotik laboratuvarı açılmalı. Artık dünya bambaşka bir yere gidiyor kreş mreş işi bitti. Çocuk dogdugu andan itibaren teknoloji ile tanışıyor.

Ben de çocukken bu tür işlere çok meraklıydım evde ne kadar oyuncak, teknolojik alet vs.. varsa içini açar bakar geri birleştirmeye çalışırdım(bazen yapamazdım tabii :) ancak insan ondan bile birçok şey öğreniyor). Sonra bu eğilimim hayatıma yön verdi vs..

Sanat, teknoloji, bilim insana çocuga o kadar çok şey katar ki inanılmaz derece de bakış açısı genişler. Keşke robotik yanına temel bilimleri ve sanatları da ekleyip kompleks kurumlar açılsa cocuklar bu ortamlarda gelişse. İnanın okullardan 100 kat daha fazla fayda görürler.

Ezberci sorgulamanın önünü kesen tek yönlü düşünme biçimini çocukların kanına işleyen bir sistem yerine bu sistem ülke merkezine oturtulursa bu ülke o zaman uçar.

Eğer gelen gelir ve yardım yetersiz kalırsa konuyu diğer forumda da açmanızı öneriyorum. Hatta kalmasa da açın ek ekipman malzeme alırlar
sterk AtaTekin muratrkaval

kişi bu mesajı beğendi.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Gerekli ihtiyaç sağlanmadıysa hosting konusunda yardımcı olurum. Ulaşmanız yeterli.
CoolDad

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

İşte bunlar görmek istediğim tablolar. El kadar çocuklar teknoloji ve bilim ile iç içe büyümeli. Bu alanda yetenekli çocuklar ancak bu şekilde fark edilebilir. Basmakalıpçı öğretmenler yerini bu şekilde gelişmeye açık öğretmenlere bırakmalı. Aslında bireysel yardımlardan çok devlet her türlü desteği vermeli. Her mahalleye donanımlı robotik laboratuvarı açılmalı. Artık dünya bambaşka bir yere gidiyor kreş mreş işi bitti. Çocuk dogdugu andan itibaren teknoloji ile tanışıyor.

Ben de çocukken bu tür işlere çok meraklıydım evde ne kadar oyuncak, teknolojik alet vs.. varsa içini açar bakar geri birleştirmeye çalışırdım(bazen yapamazdım tabii :) ancak insan ondan bile birçok şey öğreniyor). Sonra bu eğilimim hayatıma yön verdi vs..

Sanat, teknoloji, bilim insana çocuga o kadar çok şey katar ki inanılmaz derece de bakış açısı genişler. Keşke robotik yanına temel bilimleri ve sanatları da ekleyip kompleks kurumlar açılsa cocuklar bu ortamlarda gelişse. İnanın okullardan 100 kat daha fazla fayda görürler.

Ezberci sorgulamanın önünü kesen tek yönlü düşünme biçimini çocukların kanına işleyen bir sistem yerine bu sistem ülke merkezine oturtulursa bu ülke o zaman uçar.

Eğer gelen gelir ve yardım yetersiz kalırsa konuyu diğer forumda da açmanızı öneriyorum. Hatta kalmasa da açın ek ekipman malzeme alırlar

Güzel yazınız için teşekkür ediyorum hocam. Size katılıyorum, devlet saçma şeylere teşvik vereceğine çocuklara teşvik vermeli; onları gençken biçimlendirmeliyiz. Benim memleketimin gençleri neden diğer ülkelerdeki genç mühendis sayısına ulaşamıyor? Türkiye olarak, 82M vatandaşlı çok genç/dinamik/gelişime açık bir nüfusa sahibiz.

Kısaca, biz geri kalmadık, geri bıraktırıldık. Bu farkı da çocuklarımız/kardeşlerimiz sayesinde kapatacağız. Projeksiyonu dondurup, PDF'teki yazıları deftere yazdıran hocalara değil, öğrencilerini kendi evlatları gibi görüp onları geliştirmeye çalışan öğretmenlere ihtiyacımız var..
NOT: Konu açtım fakat X10'da bu tür konularda fazlasıyla yapılan iyilikler suistimal edildiği için kızarlar/laf atarlar diye kilitledim konuyu. Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hk1337 hk1337 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 48 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba, ben de web sitesi konusunda yardım edebilirim.
CoolDad

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

CoolDad adlı üyeden alıntı

Güzel yazınız için teşekkür ediyorum hocam. Size katılıyorum, devlet saçma şeylere teşvik vereceğine çocuklara teşvik vermeli; onları gençken biçimlendirmeliyiz. Benim memleketimin gençleri neden diğer ülkelerdeki genç mühendis sayısına ulaşamıyor? Türkiye olarak, 82M vatandaşlı çok genç/dinamik/gelişime açık bir nüfusa sahibiz.

Kısaca, biz geri kalmadık, geri bıraktırıldık. Bu farkı da çocuklarımız/kardeşlerimiz sayesinde kapatacağız. Projeksiyonu dondurup, PDF'teki yazıları deftere yazdıran hocalara değil, öğrencilerini kendi evlatları gibi görüp onları geliştirmeye çalışan öğretmenlere ihtiyacımız var..
NOT: Konu açtım fakat X10'da bu tür konularda fazlasıyla yapılan iyilikler suistimal edildiği için kızarlar/laf atarlar diye kilitledim konuyu. Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş. :)

Ülkede mühendis var hocam hatta dolu fakat niteliksizler. Kendilerini geliştirmeden mezun oluyorlar proje üretmiyorlar çünkü hem imkan bulamıyorlar hem
de eğitim berbat. Her şey insanda biter tamam doğru fakat boş ceple de proje üretilmiyor. Diyecekler proje ürettiniz devlet desteklemedi mi? Evet desteklemedi. Türkiyede destek görmeden TUBİTAK tarafından reddilen ve yurt dısına gidip çok başarılı işler yapan 10larca isim sayabilirim size

Temel bilimlerde de başarılı işler çıkıyor fakat durum bu
https://www.webtekno.com/tubitak-tarafindan-reddedilip-polonya-da-birinci-olan-genc-bilim-insani-ilayda-samilgil-h63104.html

Bizim gençlerimiz aptal değil sistemli bir şekilde aptallaştırılmaya çalışılıyor hepsi bu. Kirkor Divarcı bu ismi bir araştırın mesela. Çok şey yapabiliriz ancak gençlerin girişimcilerin önlerine engel koyuyorlar. Devletin gençlere bu anlamda hiçbir desteği yok. Var diyen bana örneklerle gelsin. Devlet istiyor ki kısa vadede ürün piyasaya çıksın bana gelir getirsin organik hoşafı alzheimer çipine tercih etmelerinin sebebi de buydu. Oysa bilim sanat teknoloji ülkede bir kültür birikim yaratarak gelecek için daha donanımlı bir nesil yetiştirilmesine vesile olur. Bu da zaman birikim tecrübe isteyen bir iştir. Hop diye olmaz.

Ülkedeki beyin göçü de bunu kanıtlar nitelikte yarın bu çocuklar harika projelerle gelip reddedildiklerinde ya sistemin bir parçası olmak adına tutkularından vazgececekler ya da ülkeden gidecekler. Sorun burada yatıyor. Devlet gençlerin koruyucu meleği olmalı. Bırakın engel koymayı önlerindeki engelleri tek tek kaldırmalı. O zaman bir ALMANYA olabiliriz belki
muratrkaval CoolDad

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Böyle öğretmenlerden Allah razı olsun, tabii sizden de :)
CoolDad Muratbilir06

kişi bu mesajı beğendi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Açacağınız web sitenin arayüz tasasrımını ve html/css dökümünü seve seve yaparım hocam. İhtiyacınız var ise iletişime geçebilirsiniz.
CoolDad

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

SefaCanDemir adlı üyeden alıntı

Açacağınız web sitenin arayüz tasasrımını ve html/css dökümünü seve seve yaparım hocam. İhtiyacınız var ise iletişime geçebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim sayın dostum. Domain alacak arkadaş müsait değil herhalde geri dönüş yapmadı. Domaini alsak, hosta bağlayacağız ardından kapını tıklatırım. :) Her şey sırasıyla olsun hak geçmesin. Birden fazla kişinin cebine zarar vermek istemem..

odeaweb odeaweb Alan Adı & Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sistem Yöneticisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
OdeaWeb Bilişim Teknolojileri Olarak; Her türlü hosting hizmetleri ve domainleri ücretsiz olarak karşılayabiliriz.
AtaTekin mertcanfirat CoolDad

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al