wmaraci reklam

💥 Facebook 150 TL Faturalandırma Yöntemi 💥 Kendi İşinizi Kurabilirsiniz ✅

33 Mesajlar 7.936 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

resulzade resulzade Sosyal Medya Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı, Editör
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 7 / 41
  • Ticaret 8, (%100)

jehatcevik adlı üyeden alıntı

hocam kendi kartımızı mı tanımlıyoruz, eğer kart yoksa nasıl yapacağız bu konuda bilgi veriyor musunuz?

Dostum kesinlikle güvenebilirsin bu adama. Lafın harbi anlamında adamın dibi birisi :) Ben iplerden dolayı bir sürü sıkıntı yaşadım, tüm sorunlar çözülene kadar, normal hesap oluşturmaya başlamama kadar, gece gündüz demeden, saatin gece 4'ünde bile yardım etti. Anlattığı taktik de kesinlikle işe yarıyor, banka kartın olmasına gerek yok.
yasincelebi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yasincelebi yasincelebi Sosyal Medya Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 22 / 12
  • Ticaret 4, (%100)

azememo adlı üyeden alıntı

Dostum kesinlikle güvenebilirsin bu adama. Lafın harbi anlamında adamın dibi birisi :) Ben iplerden dolayı bir sürü sıkıntı yaşadım, tüm sorunlar çözülene kadar, normal hesap oluşturmaya başlamama kadar, gece gündüz demeden, saatin gece 4'ünde bile yardım etti. Anlattığı taktik de kesinlikle işe yarıyor, banka kartın olmasına gerek yok.

Hocam bu güzel yorumunuz için gerçekten çok teşekkür ediyorum sağolun varolun sizin gibi kaliteli bir insanla çalıştığım için çok mutluyum :)

• Üyelik 23.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 22 / 12
  • Ticaret 4, (%100)
Satış aktiftir.

CrOSsFIRE CrOSsFIRE cvindir.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 507
  • Beğeniler 57 / 46
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba, konu ile ilgili detayli pm alabilirmiyim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 22 / 12
  • Ticaret 4, (%100)

CrOSsFIRE adlı üyeden alıntı

Merhaba, konu ile ilgili detayli pm alabilirmiyim.

Hocam ben size şöyle izah edeyim reklam hesabını başarılı bir şekilde oluşturduktan sonra sadece ödeme yöntemlerinde gösteriyorsunuz ve o hesap vasıtasıyla harcama yapıyorsunuz. Bunu sadece şahsi hesabınız için değil kafanızda bir proje var ise (örneğin facebookta bir söz sayfası açayım onu reklam ile kasayım olmazsa satarım olmazsa büyütürüm) yapabilirsiniz. Şimdi size detaylı bir şekilde izah edeyim, Facebook sayfanızı normal şartlarda reklam vermek istediğinizde kendi belirlediğiniz bir bütçe karşılığında harcama yapar ödersiniz ve bunun neticesinde ya paranıza değer yada değmez. Benim yaptığım bu işi yapanlar ise tam burada devreye giriyor. Video da anlattığım yöntemler uygulandığında sayfanızı sorunsuz sıkıntısız büyütebilirsiniz. Ben bu yöntem sayesinde geçen 10 K lık sayfamı sattım hemde reklamla kastım hatta isterseniz linkini de atarım. Sadece bu işte sabır ve dikkat gerekiyor. Yakalanma vs. hiçbir durum yok sadece talimatlara uymazsanız çıktığınız reklam tutarını ödemek zorunda kalabilirsiniz onun dışında hesabınızın kapatılması falan söz konusu değil. Bu eğitimi şu an 3 kişiye sattım şu an herkes kendi projesi ile uğraşmakta. Bu yöntem ile kendiniz de iş yaparsınız. Ben bu işi ilk öğrendiğimde 150 TL bakiyeli reklamı hiçbir ücret ödemeden 90 TL ye satıyordum reklam çıkıyordum ve dahası

• Üyelik 23.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 22 / 12
  • Ticaret 4, (%100)
Satış günceldir.

Mosoko Mosoko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 157 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Haftaya pazartesi alabilirim hocam özelden numara atarmısınız
yasincelebi

kişi bu mesajı beğendi.

ibd06 ibd06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hocam özel mesaj gönderdim
yasincelebi

kişi bu mesajı beğendi.

kangurujack kangurujack Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ben bu yönteme 3.500 tl civarı para harcadım, ama ne olursa olsun hesabı açsak bile reklam çıkarken reklam iptal oluyor veya checkpointe düşüyor, bu sorunların hiçbiri olmayacağının garantisini alabilir miyim ? Sorun zaten hesap açmak değil, reklamları çıkıp bakiyeyi harcatabilmek.

• Üyelik 23.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 22 / 12
  • Ticaret 4, (%100)

kangurujack adlı üyeden alıntı

ben bu yönteme 3.500 tl civarı para harcadım, ama ne olursa olsun hesabı açsak bile reklam çıkarken reklam iptal oluyor veya checkpointe düşüyor, bu sorunların hiçbiri olmayacağının garantisini alabilir miyim ? Sorun zaten hesap açmak değil, reklamları çıkıp bakiyeyi harcatabilmek.

Kimse bu yöntem üzerine garanti veremez. Ben açık şekilde nasıl alındığını ne yapıldığını ve ne kullanıldığını anlatıyorum ve inanın garantisini verseydim bu fiyata satmazdım ve şu ana kadar sattığım kişilerde bu yorumuma cevap verebilir kimseyi mağdur etmedim ve yarı yolda bırakmadım. Sadece bir kişiye iade ettim o da gerçekten mağdur olduğu içindi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al