wmaraci reklam
lidertakipci

facebook beğenimi nasıl artırabilirim?

15 Mesajlar 1.864 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

doktorYazar doktorYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Doktor
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 77 / 20
  • Ticaret 7, (%100)
Zaten ilk defa facebook sayfası açıyorum, bunun için bir eğitim gerektiğini bilmiyordum. Ben sadece aynı adı taşıyan web sitemdeki yazıları paylaşıyorum sayfada, başka da birşey yapmıyorum.

wmaraci
reklam

• Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Doktor
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 77 / 20
  • Ticaret 7, (%100)
Yalnız wordpressdeki görsellerin bazıları facebook'da paylaşınca çıkmıyor, bazıları büyük çıkıyor, bazıları küçük kare şeklinde çıkıyor. Sebebi bir türlü çözemedim. Tüm görselleri aynı pikselde yüklüyorum oysa

Scientist Scientist fgkjhfjkgh Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 41 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Benimde Kadın ve aile ile ilgili sitem ve sosyal hesaplarım var nacizane tavsiyem şudur ki reklam verin eğer reklam vermeyle alakalı bişiler bilmiyorsanız öğrenin hedef kitlenizi iyi seçin ve sizinle alakalı olan sayfalardan destek isteyin ben denedim 1-2 sayfa destek oldu sağolsunlar öyle öyle 6bin'i bulduk
doktorYazar

kişi bu mesajı beğendi.

imza yok parmak bassam?

baydead baydead WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnsan
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni açtığın facebook sayfasına direk link paylaşırsan o sayfayı kasamazsın. Facebook'un sevmediği şeylerden birisi bu. Öncelikle sayfanı belli bir kıvama getirmen gerekli ondan sonra link paylaşacaksın..

Hızlı büyümek istiyorsan da dikkat çekici içerikler paylaşıp onları sponsora vererek büyüyebilirsin hızlıca.. Kategorin sağlık sende sağlıkla ilgili dikkat çekici içerikler paylaşman gerekiyor
doktorYazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Doktor
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 77 / 20
  • Ticaret 7, (%100)
Yeni açtığın facebook sayfasına direk link paylaşırsan o sayfayı kasamazsın. Facebook'un sevmediği şeylerden birisi bu. Öncelikle sayfanı belli bir kıvama getirmen gerekli ondan sonra link paylaşacaksın..

Hızlı büyümek istiyorsan da dikkat çekici içerikler paylaşıp onları sponsora vererek büyüyebilirsin hızlıca.. Kategorin sağlık sende sağlıkla ilgili dikkat çekici içerikler paylaşman gerekiyor

Öncelikle siteyi biraz daha büyütüp, facebook sayfasına daha sonra yömelmem en mantıklı olanı sanırım. Teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al