wmaraci reklam

Kapatılan Facebook Hesabındaki Reklam Faturası

13 Mesajlar 1.856 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HydR HydR The wrath of God :) Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest Meslek Erbabı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İyi geceler facebook açıp 4 günlüğüne reklam çıktım kdv ile 44-45 TL civarı faturası tuttu fakat hesap kapatıldı ben bu faturayı ödemek istiyorum canlı sohbet hatlarında yetkililer ile yazışmalarım sonucu hiçbir şey elde edemedim reklam hesabı numarasını soruyorlar mail adresini veriyorum erişemiyorlar bu fatura bana ileride problem çıkartırmı hiçbir şekilde ödeyecek kanal bulamıyorum bu konuda bilgisi olanlar yazabilirmi ?
hakantopuzoglu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Çıkarmaz hocam

• Üyelik 31.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
neden çıkartmaz sonuçta bir alınan bir hizmet var ve karşılığını almaları lazım değilmi ?

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Ya hocam sorma. Sanal kartıma para atmayı unutmuşum 2 kere çekmeye çalışıp hesabımın reklam hesabımla bağlantısını kesmişler. Adamlarla yazışıyorum "ÖDEMEK İSTİYORUM YA" diyorum işte yok bağlanamıyor, yok hesap ilişkisi bulunmamakta. 90 lira borcum var Facebook'a adamlara ödemek için kaç kere yalvardım alın şu parayı nolur dedim sanal karta sürekli para atıp alın ya dedim bu dünyadan borçlu gitmek istemiyorum dedim.

Yok olmuyor adamlar almıyor borcu. Ben bu dünyaya 90 lira takıp gideceğim anlaşıldı.
HydR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bende dedim ismi esraydı teknik ekipten bana hediye ettiniz heralde bu faturayı teşekkürler yazdım hiç tepki vermiyor borcunuz yok diyor sürekli ben farklı birşey diyorum onlar farklı birşey diyor ben sanal kart kullanmadım direk kendi kredi kartımı ekledim zamanı geldiğinde türkiyede ofis filan kurarsalar öderiz birşekilde uğraşamıycam :laugh:

sahinyghs sahinyghs sahinenes.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci , Android Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 45 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
hesaba en az 1 kere kartınızı eklediyseniz ve kendi elinizle kart bilgilerini silmediyseniz habersiz çekim yapabiliyor. dikkat edin
HydR

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Android uygulama yazımı.

• Üyelik 31.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
evet kendim ekledim silemedim hesap kapatıldı 4 gün reklam çıkışı devam etti çok tuhaf :) Habersiz çekimden kastınız fatura tutarı kadarmı yoksa fazla miktarlarmı ?

sahinyghs sahinyghs sahinenes.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci , Android Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 45 / 93
  • Ticaret 3, (%100)

HydR adlı üyeden alıntı

evet kendim ekledim silemedim hesap kapatıldı 4 gün reklam çıkışı devam etti çok tuhaf :) Habersiz çekimden kastınız fatura tutarı kadarmı yoksa fazla miktarlarmı ?

ben 50 küsür ₺ reklam vermiştim ve tek seferde ödedim. sonrasında bir ara hesap hareketlerini inceledim bi 17 çekmiş bi 7 çekmiş bi 13 çekmiş. kartı kaldırdım da kurtuldum

Profesyonel Android uygulama yazımı.

OLIVERA OLIVERA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Ya hocam sorma. Sanal kartıma para atmayı unutmuşum 2 kere çekmeye çalışıp hesabımın reklam hesabımla bağlantısını kesmişler. Adamlarla yazışıyorum "ÖDEMEK İSTİYORUM YA" diyorum işte yok bağlanamıyor, yok hesap ilişkisi bulunmamakta. 90 lira borcum var Facebook'a adamlara ödemek için kaç kere yalvardım alın şu parayı nolur dedim sanal karta sürekli para atıp alın ya dedim bu dünyadan borçlu gitmek istemiyorum dedim.

Yok olmuyor adamlar almıyor borcu. Ben bu dünyaya 90 lira takıp gideceğim anlaşıldı.

malesef elin gavuru 3-5 kuruşun peşine düşmüyor.

bende deneme hesabı amazon vds açmıştım 1 tane açarsanız 1 ay 2 tane 15 gün diye azalıyordu bende deneme amaclı açtım biticek diyede bi daha girmedim 3 ay sonra mail geldiğini fark ettim 850 dolar ödeme yapmanız gerekmektedir diye.

ingilizce olsa'da görüşmeler sonucunda evet fakat kapatmamışsınız fakat üzülmeyin ödemek zorunda değilsiniz eğer ödemezseniz hesabınız askıya alınır ve size ödeme için bir link paylaşılır öderseniz açılır ödemezseniz bir daha hesabınızı kullanamazsınız onun dışında bir sorun yaşamazsınız dedi öyle'de oldu ben ödeme yapmadan (yapmadım'da) kartımdan deneme dahi yapılmadı bildikleri halde.

canerocak canerocak Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dijital Reklam Yönetimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** O**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
5 Yıl önce bir hesabımı kapattılar. İçeride 11 TL borçlu bakiye kaldı. Ödemek için yazmadığm, ulaşmadığım yer kalmadı. En son pes ettim. Hala o hesapta 11 TL borclu duruyor :) Kısacası bir şey olmaz.
HydR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al