wmaraci reklam

Fotoğraf makinesi önerileriniz ?

19 Mesajlar 5.628 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ENM ENM Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 26, (%100)
Yakın zamanda fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum. Daha çok dış ortam da kullanmak üzere.. Tavsiye edebileceğiniz makine var mı acaba ?

1000 TL civarında düşünüyorum. Nereden alınabilir bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler... :)

ekremmentesoglu.com
wmaraci
reklam

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
Açıkcası 1000 TL'ye çok iyi bir makine beklemeyin derim.
Eğer bütçenizi 2000 TL civarına çıkarabilirseniz Canon 550D önerebilirim.

Diğer alışveriş sitelerine göre daha avantajlı ve fiyat bakımından ucuz olarak http://www.bedavashop.com/ sitesinden makine almanızı önerebilirim.
Nikon D90 almıştım oradan ve hiç bir sorun olmamıştı.
snakebad

kişi bu mesajı beğendi.

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Makinemi satıyorum inceleyebilirsin.

• Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 26, (%100)

TechnicaL adlı üyeden alıntı

Açıkcası 1000 TL'ye çok iyi bir makine beklemeyin derim.
Eğer bütçenizi 2000 TL civarına çıkarabilirseniz Canon 550D önerebilirim.

Diğer alışveriş sitelerine göre daha avantajlı ve fiyat bakımından ucuz olarak http://www.bedavashop.com/ sitesinden makine almanızı önerebilirim.
Nikon D90 almıştım oradan ve hiç bir sorun olmamıştı.

hocam şu an en fazla bütçem o kadar malesef.. site tavsiyeniz içinde teşekkür ederim..

ekremmentesoglu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
ben zamanında 750 tl verip bir foto makinesi aldım ve fotoğrafların büyüsüne kapılıp daha iyisini almak istedim ve gittim 3.500 liralık bir fotoğraf makinesi aldım. + eski aldığım fotoğraf makinesi 4250tl ye mal oldu ben sizin yerinizde olsa 1 ay almam 2 ay almam biraz beklerim butcemi 300 400 500 ne kadarsa arttırmaya çalışırım istanbuldaysanız gidin sirkeci hayyam pasajına orada marka garantisi değil ama dükkan garantisi ile alabilirsiniz nakit benim aldığım dönemlerde hemen hemen her yerde 7500 tl civarındaydı canon 7d fiyati oradan ben 2800tl ye almıstım 0 cihazı dükkan garantili olarak

• Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 26, (%100)

Untouchable adlı üyeden alıntı

ben zamanında 750 tl verip bir foto makinesi aldım ve fotoğrafların büyüsüne kapılıp daha iyisini almak istedim ve gittim 3.500 liralık bir fotoğraf makinesi aldım. + eski aldığım fotoğraf makinesi 4250tl ye mal oldu ben sizin yerinizde olsa 1 ay almam 2 ay almam biraz beklerim butcemi 300 400 500 ne kadarsa arttırmaya çalışırım istanbuldaysanız gidin sirkeci hayyam pasajına orada marka garantisi değil ama dükkan garantisi ile alabilirsiniz nakit benim aldığım dönemlerde hemen hemen her yerde 7500 tl civarındaydı canon 7d fiyati oradan ben 2800tl ye almıstım 0 cihazı dükkan garantili olarak

İstanbulda oturuyorum evet ama şu an öğrencilik yapıyorum ve mezun olacağım. :) Mezun olmadan da almak istiyorum açıkcası :)

D3100 veya D5100 nasıl sizce ? çok çok üst model değil ama fiyat aralığına göre bunlar iyi gibi sanki?

ekremmentesoglu.com

• Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)

ENM adlı üyeden alıntı

İstanbulda oturuyorum evet ama şu an öğrencilik yapıyorum ve mezun olacağım. :) Mezun olmadan da almak istiyorum açıkcası :)

D3100 veya D5100 nasıl sizce ? çok çok üst model değil ama fiyat aralığına göre bunlar iyi gibi sanki?

açıkcası 1450 tl civarı hayyam pasajında yukarıdaki arkadaşında söylediği model 550d ler mevcut bahsettiğiniz makinalara bu kadar ücret ödemeyin tavsiyem. donanım haberde güncel hayyam fiyatı vs gibi konularda aratabilirsiniz ama benim naçizane fikrim 4 rakamlı modeller almayın. en azından 3 rakamlı modelere bakın

• Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 26, (%100)

açıkcası 1450 tl civarı hayyam pasajında yukarıdaki arkadaşında söylediği model 550d ler mevcut bahsettiğiniz makinalara bu kadar ücret ödemeyin tavsiyem. donanım haberde güncel hayyam fiyatı vs gibi konularda aratabilirsiniz ama benim naçizane fikrim 4 rakamlı modeller almayın. en azından 3 rakamlı modelere bakın

hocam peki tam olarak farkı nedir 4 rakamlı ile 3 rakamlıların? tam bilmiyorum da o yüzden , yardımlarınız için de teşekkür ederim ayrıca..

ekremmentesoglu.com

• Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
sekment farkı var 4 rakamlıların en kalitelisi 3 rakamlıların kalitesini geçemezler 3ler 2 yi vs mesela en kral salliorum 1000 gibi 4 rakamli bir makina hiç bir zaman 100 rakamlı bir makinadan üstün olamaz onun için dedim en azından 1000tl e kadar çıkmışken az biraz daha eklersen en azından senide uzun yıllar idare edecek bir makinaya kavuşmuş olursun. çünkü bende senin gibi aldım sonradan keşke dedim gerçi hoş ne kadar ve nasıl kullanacağınla da alakalı.

• Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 26, (%100)

sekment farkı var 4 rakamlıların en kalitelisi 3 rakamlıların kalitesini geçemezler 3ler 2 yi vs mesela en kral salliorum 1000 gibi 4 rakamli bir makina hiç bir zaman 100 rakamlı bir makinadan üstün olamaz onun için dedim en azından 1000tl e kadar çıkmışken az biraz daha eklersen en azından senide uzun yıllar idare edecek bir makinaya kavuşmuş olursun. çünkü bende senin gibi aldım sonradan keşke dedim gerçi hoş ne kadar ve nasıl kullanacağınla da alakalı.

Hocam teknolojinin hızına yetişilmiyor zaten sürekli yeni şeyler çıkıyor. Ben beni idare edecek birşeyler alabilirsem en azından şimdilik iyi olur, yoksa bekleye bekleye hep başka model çıkacak beklemekten hiç alamayacağım bu sefer :) Dediğiniz yerde uygun mudur fiyatlar peki ? benim bildiğim bir doğu bank var işte eminönünde teknolojik aletler falan olan ?

ekremmentesoglu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al