wmaraci reklam

GoPro Hero3 kullanlar tavsiye verebilir mi?

32 Mesajlar 7.541 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Valla 50 tl ye aldım araçta kullanıyorum 24 saat kayıt yapıyor baş parmagin kadar kamera hd olmasada görüntü güzel çin işi ama ciddi iş görüyor ilk onla deneyim yap derim birde aynı kameranin sözde hd si var denemedim muhtemelen değildir
Şimdi hangi kamera diyeceksin siyah ufak bisiklet üzerinde fln kullanılan tip gizli kamerada olabiliyor

Evet denenebilirde, ben ufak bi iş anlaşması yaptım, tam net değil ama kaliteli bişey almak zorundayım. Yoksa yaptığım masraflarda boşa gidecek. O yüzden işte bakınıyorum öyle ne alsam diye. Ama yazdığım sistemi alırsam uçak, kamera falan 2700 liraya geliyor. Bunu aynı kalite standartında olmak şrtıyla ne kadar düşürebilsem o kadar kardır yani :)

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Valla 50 tl ye aldım araçta kullanıyorum 24 saat kayıt yapıyor baş parmagin kadar kamera hd olmasada görüntü güzel çin işi ama ciddi iş görüyor ilk onla deneyim yap derim birde aynı kameranin sözde hd si var denemedim muhtemelen değildir
Şimdi hangi kamera diyeceksin siyah ufak bisiklet üzerinde fln kullanılan tip gizli kamerada olabiliyor

Var mı hiç göz atabileceğimiz bir görüntü kaydınız Youtube vs baksak, bir de nereden satın aldınız deneme amaçlı benim de var böyle bir planım da .. :confused:

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Var mı hiç göz atabileceğimiz bir görüntü kaydınız Youtube vs baksak, bir de nereden satın aldınız deneme amaçlı benim de var böyle bir planım da .. :confused:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-mini-dv-kamera-2-yil-garantili-kampanyada-160440814/detay

Ürün bu navigasyon tutucunun arkasına yapıştırıcı ile sabitledim kamerayı çakmaklıga bağladım 24 saat kayıt ediyor görüntu falan var ama pc de idare eder görüntüsü var diyebilirim ufak olduğu içinde göze batmıyor gayet işimi görüyor benim :-)

Ek Olarak:

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Evet denenebilirde, ben ufak bi iş anlaşması yaptım, tam net değil ama kaliteli bişey almak zorundayım. Yoksa yaptığım masraflarda boşa gidecek. O yüzden işte bakınıyorum öyle ne alsam diye. Ama yazdığım sistemi alırsam uçak, kamera falan 2700 liraya geliyor. Bunu aynı kalite standartında olmak şrtıyla ne kadar düşürebilsem o kadar kardır yani :)

Iş yapacaksan o zaman go pro marka almalısınız dünya markası
CenkOnsoy

kişi bu mesajı beğendi.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Teknik özellikler iyi fakat fiyat olarak değermi burası tartışmaya açık bir konu. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam uçak değilde Çoklu pervaneli örümcek gibi helikopterler var onlarla daha stabil çekim yaparsın. Öğrenmesi uzun zaman alır.

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Hocam uçak değilde Çoklu pervaneli örümcek gibi helikopterler var onlarla daha stabil çekim yaparsın. Öğrenmesi uzun zaman alır.

İsmi ne diye geçiyor hocam onların?

Ek Olarak:

Ahmet adlı üyeden alıntı

Teknik özellikler iyi fakat fiyat olarak değermi burası tartışmaya açık bir konu. :)

İşte tartışın beyler değer mi bu paraya? Gidip başka soracak kimsem olsa sorarım, ama yok. Ne yapayım, değer mi değmez mi? :)

• Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

İsmi ne diye geçiyor hocam onların?

http://www.youtube.com/watch?v=mZSC-DltDMc

Tamamnı izleyin. Tam sizin iş için yataılmış. GPS YÜKSEKLİK KORUMA. SİNYAL KOPUNCA KALKTIĞI YERE İNME. AŞA GORUNTU AKTARMA HDML ANALOG.

Masada duran alet :D

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

http://www.youtube.com/watch?v=mZSC-DltDMc

Tamamnı izleyin. Tam sizin iş için yataılmış. GPS YÜKSEKLİK KORUMA. SİNYAL KOPUNCA KALKTIĞI YERE İNME. AŞA GORUNTU AKTARMA HDML ANALOG.

Masada duran alet :D

Evet harika birşey. Bir arkadaş mesaj atmış DJI Phantom için. Videodakine benzer birşey. Teknoseyirdeki gibi birşey satılıyorsa, fiyatıda bana uygunsa araştıracağım. Benim istediğime daha uygun aslında senin tavsiyen. Helikopter olsun, uçak olsun çok sarsılır değilmi.
Benim netten baktımlarım şu şekil cihazlar:

http://www.youtube.com/watch?v=rFPNWiB2iiQ

Videodaki gibi, gözlükle izliyorsun, kafa hareketlerinle kamerayı kontrol ediyorsun, kumanda ile hava aracını kontrol ediyorsun. Bi video alıcı verici de işte videoyu alıyor gönderiyor falan.

• Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

Evet harika birşey. Bir arkadaş mesaj atmış DJI Phantom için. Videodakine benzer birşey. Teknoseyirdeki gibi birşey satılıyorsa, fiyatıda bana uygunsa araştıracağım. Benim istediğime daha uygun aslında senin tavsiyen. Helikopter olsun, uçak olsun çok sarsılır değilmi.
Benim netten baktımlarım şu şekil cihazlar:

http://www.youtube.com/watch?v=rFPNWiB2iiQ

Videodaki gibi, gözlükle izliyorsun, kafa hareketlerinle kamerayı kontrol ediyorsun, kumanda ile hava aracını kontrol ediyorsun. Bi video alıcı verici de işte videoyu alıyor gönderiyor falan.

Teknoseyirdeki adamlarla çok rahat iletişim kura bilirsin. Onlara sor aynı ürün için fiyat al. Ne yapmışlar nerden neyi almışlar hepsini öğren. Senin bana gösterdiğin ürün iyi değil. Sürekli ileri gidiyor ve yavaşlığını ayarlayamazsın. Sokak arasında bir yeri çekeceksen nasıl çekicen. Stabil değil.

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

Teknoseyirdeki adamlarla çok rahat iletişim kura bilirsin. Onlara sor aynı ürün için fiyat al. Ne yapmışlar nerden neyi almışlar hepsini öğren. Senin bana gösterdiğin ürün iyi değil. Sürekli ileri gidiyor ve yavaşlığını ayarlayamazsın. Sokak arasında bir yeri çekeceksen nasıl çekicen. Stabil değil.

Bu arada bilgileri aldım teknoseyirden. Kullandıkları ürün bu markanın ürünüymüş. Kendileri modifiye etmişler sonradan:

http://onlyflyingmachines.com/product/ofmgq8octa/#tab-description

5000 dolarlık olanından. Yaptıracak birini de buldum. Çok sağol yardımların için.
Son olarak bana maliyeti :
1400 TL GoPro 3 (Herkesin tavsiyesi bu olduğu için)
350 TL FPV video verici
70 TL LCD Ekran (10 inch)
50 TL tripot + yönetmen sandalyesi :D
360 TL Futaba R2006GS kumanda (ikinci el)
400 - 800 TL arası da hectokopter. (El yapımı. Pazarlık yapıcam daha. Birde gidip daha önce yaptıklarına bakıcam. )

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al