wmaraci reklam

1 ayda Alexa'da Yükselmenin Tek Yolu !!

174 Mesajlar 42.015 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
Vay arkadaş. Ne baltalamışsınız adamın ticaretini. Bırakın da ekmeğini kazansın. Kırmadan kibarca açıklamış her seferinde. İsteyen fantezi olsun diye bile alexa hizmeti alabilir, herkesin kendi tercihi, kendi keyfi. Hayırlı satışlar hocam, kazancınız bol olsun.
demontara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

demontara demontara Mobil Ziyaretçi Trafik Sistemi Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Yazılım & Sistem Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkür ederim, 11 sayfalık konuda senin gibi düşünen kullanıcı sayısı heralde 3-5'i geçmedi.
Bu duruma pek şaşırmıyorum aslında, kedi ciğer hikayesine benziyor birazda.

Söylediğin gibi gibi sırf egosunu tatmin etmek için hizmet alan ve Web sitem Sırf ilk 300-400 site arasında olsun diyen üye bile var.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)

komedyatube adlı üyeden alıntı

Vay arkadaş. Ne baltalamışsınız adamın ticaretini. Bırakın da ekmeğini kazansın. Kırmadan kibarca açıklamış her seferinde. İsteyen fantezi olsun diye bile alexa hizmeti alabilir, herkesin kendi tercihi, kendi keyfi. Hayırlı satışlar hocam, kazancınız bol olsun.

İnsanların düşüncelerini saygılı bir biçimde söylemesi ne zaman baltalamak oldu ?

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
Lim10Ata Öncelikle insanların düşüncesini saygılı bir şekilde söylemek diye bir kıstas yok bu konuda. Burası bir pazar yeri ve pazarcının tezgahının önüne gelen müşteriye ürünü kötüleyecek bir şey söylenmez. Ticaret böyledir. Ticaret konusunda gelip şu tip sorular sorulabilir; ' Alexa çalışmasında ban yer miyiz?' 'Yükselmenin bize faydaları nedir' vs. gibi fakat şunun gibi kabalıklar yapılmaz; ' ben bu parayı vereceğime bilmem ne yaparım' ' Alexa önemsiz yeaa' eğer olumsuz bir düşüncesi varsa kişinin ticaret sahibinden ürün almaz biter. Ha bak satıcı gelip de buraya yalan dolan bilgiler yazmışsa, **************lık yapıyorsa baltalanır baltalanmalıdır. Ben herhangi bir yalan dolan göremedim? Aksine insanların, satıcıya veya ortaya bir şekilde kendinden emin bir tavırla alexa bir işe yaramaz dediklerini gördüm. Zaten satıcı işe yarar veya yaramaz dememiş yükseltiyoruz demiş.

Buna bir örnek daha verirsek. Atıyorum wordpress site kurulum paketi satan bir satıcının konusuna gidip blogger daha iyi ya wordpress kötü, bu hizmeti alacağıma blogger açarım bilmem ne yaparım demeleri gibi bir konu.

Sonuç olarak her düşünce söylenir söylenmelidir ama bu düşünceleri konuşmanın yeri ticaret değildir, normal forum bölümüdür. Zaten bir müşteri buraya gelmişse kararını vermiştir veya verecektir.

Bunlar benim şahsi düşüncelerimdir. Kural gibi anlatmış göründüm fakat benim kendi içimde kurallarımdır. Kimseyi bağlamaz haklı olarak. Fakat benim kasıt ederek eleştridiğim baltalamaları yapan kişiler bir gün ticaret konusu açarsa ne demek istediğimi anlarlar.

Sizden rica bana konu altından daha fazla cevap yazmayın. Kendimle çelişip konuyu kirletmek istemiyorum. Konuşmak isterseniz PM atabilirsiniz.
UyuzWeb demontara kerimoglumedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)

Lim10Ata Öncelikle insanların düşüncesini saygılı bir şekilde söylemek diye bir kıstas yok bu konuda. Burası bir pazar yeri ve pazarcının tezgahının önüne gelen müşteriye ürünü kötüleyecek bir şey söylenmez. Ticaret böyledir. Ticaret konusunda gelip şu tip sorular sorulabilir; ' Alexa çalışmasında ban yer miyiz?' 'Yükselmenin bize faydaları nedir' vs. gibi fakat şunun gibi kabalıklar yapılmaz; ' ben bu parayı vereceğime bilmem ne yaparım' ' Alexa önemsiz yeaa' eğer olumsuz bir düşüncesi varsa kişinin ticaret sahibinden ürün almaz biter. Ha bak satıcı gelip de buraya yalan dolan bilgiler yazmışsa, **************lık yapıyorsa baltalanır baltalanmalıdır. Ben herhangi bir yalan dolan göremedim? Aksine insanların, satıcıya veya ortaya bir şekilde kendinden emin bir tavırla alexa bir işe yaramaz dediklerini gördüm. Zaten satıcı işe yarar veya yaramaz dememiş yükseltiyoruz demiş.

Buna bir örnek daha verirsek. Atıyorum wordpress site kurulum paketi satan bir satıcının konusuna gidip blogger daha iyi ya wordpress kötü, bu hizmeti alacağıma blogger açarım bilmem ne yaparım demeleri gibi bir konu.

Sonuç olarak her düşünce söylenir söylenmelidir ama bu düşünceleri konuşmanın yeri ticaret değildir, normal forum bölümüdür. Zaten bir müşteri buraya gelmişse kararını vermiştir veya verecektir.

Bunlar benim şahsi düşüncelerimdir. Kural gibi anlatmış göründüm fakat benim kendi içimde kurallarımdır. Kimseyi bağlamaz haklı olarak. Fakat benim kasıt ederek eleştridiğim baltalamaları yapan kişiler bir gün ticaret konusu açarsa ne demek istediğimi anlarlar.

Sizden rica bana konu altından daha fazla cevap yazmayın. Kendimle çelişip konuyu kirletmek istemiyorum. Konuşmak isterseniz PM atabilirsiniz.

Ben konu üzerinden mesaj atmayı doğru buluyorum neden mi?

Burada ki herkes üst düzey bilgiye sahip değil belkide çoğu insan birşeyler öğrenmek için bu işlerle alakası olmadan bu forumda backlink,makale,seo paketleri vs. şeyler alıyor.Forumda son zamanlarda istediğini alamayıp millete nasihat veren birçok konu var.

Bu konuya göz gezdirdiğim kadarıyla kimse sakın almayın dememiş alexa backlinkte kıstas alınabilir, insanlar burada fiyatların bu hizmet için çok olduğunu söylemiş hani insanlar sonra aradığını bulamayıp canları acımasın diye?

Sizin bakış açınız farklı benim veya bu konuya yorum atan çoğu kişinin ki farklı kimse arkadaşın konusunu kötülemek gibi bir amacı yok zaten.

Hayırlı satışlar dilerim.
komedyatube demontara

kişi bu mesajı beğendi.

CCaglayan CCaglayan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 53 / 42
  • Ticaret 5, (%100)
o değilde kendi siteniz 38 binlerde..
furkan021 demontara 1MesgulAdam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Evet şu anda 38.000'lerde, 1 hafta sonra yeni sırasını birlikte görelim kaça gelecek.
Üyelik panelini değiştirdim sitenin sıralaması gitti,
bu o kadarda önemli değil zaman zaman sıralamada düşürüp yeniden sıralamada yükseltiyorum bu işin gerçekten yapıldığına örnek olması açısından.

1 hafta sonra yeniden sıralamaya girecek...

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)

Arkadaşa katılıyorum. Özellikle wmaraci da bu tarz konuları baltalamayı seven insanlar çok görüyorum.

Konu sahibine de hayırlı satışlar diliyorum. *** gibi diğer forumlarda da öncelikli satış yapmalısınız diye düşünüyorum.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Tavsiyen için teşekkür ederim.

***'u pek sevmiyorum oranında seviyesi daha değişik.

Balta konusuna gelince Kedi ve ciğer hikayesi balta olayına en iyi örnek, ben pek takılmıyorum o kısma. O kadar parayı sana verene kadar şuna harcarsam, şu olur, buna harcarsam bu olur sonuçta bi icraat olmaz.

Mesaj yazanların sorularını genelde anlayacağı şekilde yanıtlarım, seviyeyi bozmamak gerekir.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
UyuzWeb Hocam normalde haklısınız ama alexa konularını savunmayın lütfen kimse alexa satarken dürüst davranıp; sizi 1 ayda sıralamaya sokarım ama hizmeti kestiğimde en fazla 2-3 ayda eski yerine dönersin diye dürüstçe söylemiyor.
furkan021

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al