wmaraci reklam

📱 SOSYALONAY.net - En Ucuz Mobil Onay - SMS Onay Sitesi - 15 Kişiye 20 TL Hediye Kuponu!

6 Mesajlar 2.782 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Emirizm Emirizm sosyalonay.net Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
En Yeni, En Kaliteli Mobil Onay - SMS Onay Sitesi

Sosyalonay.net, sosyal medya hesaplarınızı doğrulamak veya yeni hesap açmanız için size tek kullanımlık numara hizmeti sunar. Bu numaralar tek kullanımlıktır ve sosyal medya hesaplarınız için bir güvenlik problemi oluşturmaz. Kiralama seçeneği de mevcuttur kiralama yaparak 8 haftaya kadar aynı numaraya sınırsız SMS kodu alabilirsiniz.

196 Farklı Ülke
80 Farklı Platform
2 Farklı API Sağlayıcı

WhatsApp Sanal Numara Alma Videolu Anlatım

Hizmet Garantisi: Tek kullanımlık numaralarda alındıktan sonra 10 dakika içerisinde sms gelmez ise bakiyeniz bakiyeniz otomatik olarak eksiksiz olarak iade edilir. Kiralama bölümünde 20 dakika içerisinde sms gelmez ise sizin iptal etmeniz gerekir 20 dakika geçtikten sonra iade yapılamaz. 20 dakika geçmeden iptal ettiğinizde bakiyeniz eksiksiz olarak iade edilir.
Ödeme Yöntemleri: Tüm Bankalar ile Havale/EFT, Paymax ile Yurt içi ve Yurt dışı Online Ödeme
Referans: Sitemize üye olduktan sonra Mail veya WhatsApp ile iletişime geçen ilk 15 kişiye 20 TL kupon kodu hediye edilecektir.

Kalan kupon kodu: 10

Kullanım Sözleşmesi / OKUMADAN KESİNLİKLE BAKİYE YÜKLEMEYİNİZ İADE TALEP EDİLEMEZ!

1- Türkiye numarası satışı forum üzerinden yasaklanmıştır sorumluluk ve iade kabul etmemekteyiz.
2- Yüklenen bakiyelerin kesinlikle banka hesabınıza/kartınıza geri iadesi yoktur. Sitede kullanılmak zorundadır.
3- Kod geldikten sonra kesinlikle hiçbir koşulda geri iade yoktur. Kod gelmediği sürece iptal butonuna basarak bakiyenizi geri sosyalonay.net hesabınıza geri alabilirsiniz. Biz numaraları yurt dışı sitelerden API aracılığı ile çekmekteyiz ve kod geldikten sonra bize de geri ödeme yapılmamaktadır. Hesabınızın yasaklanması, Çift Faktörlü kod istemesi vb. gibi durumların bizle bir ilgisi yoktur. Sitemizin tek sorumluluğu sadece gelen kodu iletmektir. Tek kullanımlık numaralara tekrar kod alamazsınız. Kiralamada kiralama süresi boyunca tekrar kod alabilirsiniz.
4- Sitemize bakiye yüklemeden önce sitedeki tüm duyuruları ve blog sayfasındaki bilgilendirmeleri okumanızı ve sorun çıkmaması adına destek talebi açarak bize bilmediğiniz konuları bakiye yüklemeden önce sormanızı tavsiye ederiz.
5- Sitemizde herhangi bir sıkıntı yoktur. Numaralar yurt dışından çekilmiş olduğu için stoklar bazen var gibi gözükse bile toplu alımdan dolayı geç yansıyabilmektedir böyle bi durumda geri iade talep edemezsiniz. Stok oluşmasını beklemeniz gerekir veya farklı ülkeden numara alımı yapabilirsiniz.
-Sitemize bakiye yükleyen herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır okumaması durumunda karşılaşacağı sorunlardan biz sorumlu değiliz.
-Bakiye yükledikten sonra hiçbir koşulda geri iade talep edilemez.

Etiketler; Mobil OnaySMS OnayWhatsApp OnayFake NumaraSanal NumaraTelegram OnayInstagram OnayTek Kullanımlık NumaraFacebook OnaySMS KoduSosyal Onay

Mesaj 17 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Emirizm (03.01.2024 17:02)

wmaraci
reklam

ilayka ilayka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2023
  • Yaş/Cinsiyet 23 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

Katılıyorum, Destek talebi oluşturdum bekliyorum.

Kan26 Kan26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılım,Program
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 12, (%100)

Katılıyorum. Destek talebi oluşturdum.

hamlet81 hamlet81 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2023
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

katılıyorum destek talebi oluşturdum bekliyorum.teşekkürler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aslankaspar aslankaspar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Katılıyorum destek talebi oluşturdum.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Katılıyorum isokpss eposta adresi

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ismail03 (03.01.2024 15:53)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al