wmaraci reklam

­čô▒ SOSYALONAY.net - En Ucuz Mobil Onay - SMS Onay Sitesi - 15 Ki┼čiye 20 TL Hediye Kuponu!

4 Mesajlar 950 Okunma
akwebhostingi

Emirizm Emirizm sosyalonay.net Alt─▒n ├ťye
  • ├ťyelik 27.08.2019
  • Ya┼č/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek ├ľ─črenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** ├ť**
  • Mesajlar 5
  • Be─čeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
En Yeni, En Kaliteli Mobil Onay - SMS Onay Sitesi

Sosyalonay.net, sosyal medya hesaplar─▒n─▒z─▒ do─črulamak veya yeni hesap a├žman─▒z i├žin size tek kullan─▒ml─▒k numara hizmeti sunar. Bu numaralar tek kullan─▒ml─▒kt─▒r ve sosyal medya hesaplar─▒n─▒z i├žin bir g├╝venlik problemi olu┼čturmaz. Kiralama se├žene─či de mevcuttur kiralama yaparak 8 haftaya kadar ayn─▒ numaraya s─▒n─▒rs─▒z┬áSMS kodu┬áalabilirsiniz.

196┬áFarkl─▒ ├ťlke
80 Farklı Platform
2┬áFarkl─▒ API Sa─člay─▒c─▒

WhatsApp Sanal Numara Alma Videolu Anlatım

Hizmet Garantisi:┬áTek kullan─▒ml─▒k numaralarda al─▒nd─▒ktan sonra 10 dakika i├žerisinde sms gelmez ise bakiyeniz bakiyeniz otomatik olarak eksiksiz olarak iade edilir. Kiralama b├Âl├╝m├╝nde 20 dakika i├žerisinde sms gelmez ise sizin iptal etmeniz gerekir 20 dakika ge├žtikten sonra iade yap─▒lamaz. 20 dakika ge├žmeden iptal etti─činizde bakiyeniz eksiksiz olarak iade edilir.
├ľdeme Y├Ântemleri:┬áT├╝m Bankalar ile Havale/EFT, Paymax ile Yurt i├ži ve Yurt d─▒┼č─▒ Online ├ľdeme
Referans:┬áSitemize ├╝ye olduktan sonra┬áDestek Talebi┬áile ileti┼čime ge├žen ilk 15 ki┼čiye┬á20┬áTL┬ákupon kodu hediye edilecektir.

Kalan kupon kodu: 12

Kullan─▒m S├Âzle┼čmesi / OKUMADAN KES─░NL─░KLE BAK─░YE Y├ťKLEMEY─░N─░Z ─░ADE TALEP ED─░LEMEZ!

1- T├╝rkiye numaras─▒ sat─▒┼č─▒ forum ├╝zerinden yasaklanm─▒┼čt─▒r sorumluluk ve iade kabul etmemekteyiz.
2- Y├╝klenen bakiyelerin kesinlikle banka hesab─▒n─▒za/kart─▒n─▒za geri iadesi yoktur. Sitede kullan─▒lmak zorundad─▒r.
3- Kod geldikten sonra kesinlikle hi├žbir ko┼čulda geri iade yoktur. Kod gelmedi─či s├╝rece iptal butonuna basarak bakiyenizi geri sosyalonay.net hesab─▒n─▒za geri alabilirsiniz. Biz numaralar─▒ yurt d─▒┼č─▒ sitelerden API arac─▒l─▒─č─▒ ile ├žekmekteyiz ve kod geldikten sonra bize de geri ├Âdeme yap─▒lmamaktad─▒r. Hesab─▒n─▒z─▒n yasaklanmas─▒, ├çift Fakt├Ârl├╝ kod istemesi vb. gibi durumlar─▒n bizle bir ilgisi yoktur. Sitemizin tek sorumlulu─ču sadece gelen kodu iletmektir. Tek kullan─▒ml─▒k numaralara tekrar kod alamazs─▒n─▒z. Kiralamada kiralama s├╝resi boyunca tekrar kod alabilirsiniz.
4- Sitemize bakiye y├╝klemeden ├Ânce sitedeki t├╝m duyurular─▒ ve blog sayfas─▒ndaki bilgilendirmeleri okuman─▒z─▒ ve sorun ├ž─▒kmamas─▒ ad─▒na destek talebi a├žarak bize bilmedi─činiz konular─▒ bakiye y├╝klemeden ├Ânce sorman─▒z─▒ tavsiye ederiz.
5- Sitemizde herhangi bir s─▒k─▒nt─▒ yoktur. Numaralar yurt d─▒┼č─▒ndan ├žekilmi┼č oldu─ču i├žin stoklar bazen var gibi g├Âz├╝kse bile toplu al─▒mdan dolay─▒ ge├ž yans─▒yabilmektedir b├Âyle bi durumda geri iade talep edemezsiniz. Stok olu┼čmas─▒n─▒ beklemeniz gerekir veya farkl─▒ ├╝lkeden numara al─▒m─▒ yapabilirsiniz.
-Sitemize bakiye y├╝kleyen herkes bu s├Âzle┼čmeyi kabul etmi┼č say─▒l─▒r okumamas─▒ durumunda kar┼č─▒la┼čaca─č─▒ sorunlardan biz sorumlu de─čiliz.
-Bakiye y├╝kledikten sonra hi├žbir ko┼čulda geri iade talep edilemez.

Etiketler; Mobil Onay, SMS Onay, WhatsApp Onay, Fake Numara, Sanal Numara, Telegram Onay, Instagram Onay, Tek Kullanımlık Numara, Facebook Onay, SMS Kodu, Sosyal Onay

Mesaj 14 defa d├╝zenlendi. Son d├╝zenleyen: Emirizm (19.09.2023 03:15)

wmaraci
reklam

ilayka ilayka WM Arac─▒ Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 03.06.2023
  • Ya┼č/Cinsiyet 22 / K
  • Meslek ├ľ─črenci
  • Konum ─░zmir
  • Ad Soyad ─░** Y**
  • Mesajlar 2
  • Be─čeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

Kat─▒l─▒yorum, Destek talebi olu┼čturdum bekliyorum.

Kan26 Kan26 WM Arac─▒ Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 13.01.2013
  • Ya┼č/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yaz─▒l─▒m,Program
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 18
  • Be─čeniler 0 / 3
  • Ticaret 12, (%100)

Kat─▒l─▒yorum. Destek talebi olu┼čturdum.

hamlet81 hamlet81 WM Arac─▒ Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 16.04.2023
  • Ya┼č/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Memur
  • Konum ─░stanbul Anadolu
  • Ad Soyad ─░** D**
  • Mesajlar 2
  • Be─čeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

kat─▒l─▒yorum destek talebi olu┼čturdum bekliyorum.te┼čekk├╝rler

wmaraci
Konuyu toplam 7 ki┼či okuyor. (0 kullan─▒c─▒ ve 7 misafir)
Site Ayarlar─▒
  • Tema Se├žene─či
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • ├ľzel Mesaj Al