wmaraci reklam

7. NICHE KAZANÇ PROJESİ / SON PROJE / Yıllık 7.200 TL+ Kazanç Raporları

37 Mesajlar 7.322 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serkan64 serkan64 www.technoarticle.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek BOŞ GEZENİN BOŞ KALFASI
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)

engin07 adlı üyeden alıntı

başlıkta yer alan 7.200 tl nedir tam olarak?

Ek olarak; bu tarz çalışmalarda hep aklıma şu soru takılıyor. Madem böyle bir şey yapılabiliyor ve bunun uzmanısınız. Paylaşılan görsellerde de yer aldığı üzere 1 yılda sizin istediğiniz 2000 tl'nin 50-60 katı kazanan olmuş. Yani 120-130 bin kazanmak varken neden 2.000 tl kazanıp üstüne sırrı birisiyle paylaşıp kendi ekmeğinizi riske atasınız?

sana sonuna kadar katılıyorum insan kuşkulanmıyor değil

wmaraci
reklam

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

hmzkvk58 adlı üyeden alıntı

Hocam doğru mu anladım? Sektörü siz belirleyip 20 içeriği siz giriyorsunuz? peki ondan sonrasının nasıl devam etmesi gerekiyor biraz aydınlatabilir msiniz?

serkan64 adlı üyeden alıntı

sana sonuna kadar katılıyorum insan kuşkulanmıyor değil

Bu konuda açıklama yapmıştım;

Sizin projeleriniz ile yeni sektörler tanıyor ve deneyimliyorum. Bu sayede niche sektör Ar-Ge maliyetini sıfırlıyorum. Hem siz kazanıyor, öğreniyor, hem ben öğreniyor ve kazanıyorum. TBM değerleri 100 TL görünen bir projede reel olarak 10 TL deneyimlenebilirken 10 TL görünen TBM değerinde 100 TL reel data görebiliyoruz. Akabinde 100 TL TBM değerindeki sektöre daha farklı yatırımlar yapıyorum.

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Merhaba. Ben açıkçası ilgileniyorum konu ile ama dil seçimi, sektör seçimi, bu süreçteki varsa sosyal medya hesabı, içerik sürekliliği konularında detaylı bilgi alabilir miyim?

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
bu hizmete adsense dahilmidir. adsense siz mi alıyorsunuz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ugru ugru WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Teknik Ressam
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
kaan bey ile iletişim sorunu yaşadık, kendisinin ticari konusuna haksız bir yorum yaptığım için özür dilerim. kendisi ulaştı ve anlaşmamız devam ediyor. kazanç ve hizmeti konusunda sorunumuz yok
semantik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)
son 2 kişi kaldı, bugün itibariyle ödeme yapanların projelerine başlıyoruz.

ayanmedya ayanmedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Şimdi şöyle bi söz vardır.
YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME
Bir önceki projeye bende dahildim, ve kazanmaya devam ediyorum, yeni proje için tekrar anlaşma sağladık ve isteyene gerekli bilgileri de iletebilirim, ticari olarak hiçbir sıkıntı yaşamadım ve ayrıca bilgilerini ve tecrübelerini karşılıksız olarak paylaşıp yardımcı olmayı seven bir insan, ben tereddütsüz bir biçimde projeye dahil oldum keşke her projesinde yer alabilsem,

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben de katılmak istiyorum ama şunu da anlayamıyorum ve beni korkutan da bu. Bu tür konularda kaç kişiye msj attiysam hep kaçtı. Madem bu iş eninde sonunda kendi parasını çıkarıyor o zaman iş başlasın, ilk gelen parayı size vereyim diyorum yok diyorlar hep. Ben uzun zamandır işsizim ve paraya ihtiyacım var. 2000tl bulmam da imkansız ama bu işi de yapma hevesim var. Diyorum ki şu işi benden para almadan yapın, iş olarak elimden geleni yaparım öğrenirim. Peşin verilen 2000 yerine, "ilk gelen" 4000tl'nin tamamini size vereyim. Ondan sonra gelecek tüm kazancin da yarisini size vereyim ama kabul edilmiyor. 4000tl + her ay %50 ortaklik neden kabul edilmiyor ki? Gerçekten sadece merak ettiğimden soruyorum. 2000tl almaktan daha kârlı sonuçta. Her iki taaf da uzun vadede, maksimum 1 yilda kazanır. Siz de sektörünüzü yine öğrenmiş olursunuz.

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

mehmet01 adlı üyeden alıntı

Hocam ben de katılmak istiyorum ama şunu da anlayamıyorum ve beni korkutan da bu. Bu tür konularda kaç kişiye msj attiysam hep kaçtı. Madem bu iş eninde sonunda kendi parasını çıkarıyor o zaman iş başlasın, ilk gelen parayı size vereyim diyorum yok diyorlar hep. Ben uzun zamandır işsizim ve paraya ihtiyacım var. 2000tl bulmam da imkansız ama bu işi de yapma hevesim var. Diyorum ki şu işi benden para almadan yapın, iş olarak elimden geleni yaparım öğrenirim. Peşin verilen 2000 yerine, "ilk gelen" 4000tl'nin tamamini size vereyim. Ondan sonra gelecek tüm kazancin da yarisini size vereyim ama kabul edilmiyor. 4000tl + her ay %50 ortaklik neden kabul edilmiyor ki? Gerçekten sadece merak ettiğimden soruyorum. 2000tl almaktan daha kârlı sonuçta. Her iki taaf da uzun vadede, maksimum 1 yilda kazanır. Siz de sektörünüzü yine öğrenmiş olursunuz.

Maliyeti ilk başta ben ödeyecek olsam, neden böyle bir proje yapayım? Sadece bu şekilde bitmiyor. 20 bin TL kazanan müşterim, gelip bana ortaklık teklif ediyor ve projeyi hem kurmuş oluyorum hem yönetiyor hemde %25 kar ortağı oluyorum.

Şöyle yapalım, gelin benim ofisimde çalışın, her gün gelin gidin yol paranız yemek paranız, hayat şartlarınız tamamı size ait, para kazandığı zaman maaşınızı alırsınız, çalışır mısınız? Tamam diyorsanız konum atıyorum, yarın buyurun gelin.

Kimse kaçmıyor mehmet bey, hayat böyle yürümüyor. Siz, yanlış açıdan bakıyorsunuz.

Son 2 arkadaş ile çalışacağız, sonrasında forum üzerinden tekrar proje yapmayacağım. Bugün ödemesini yapan arkadaşların projelerinin çalışmalarına başladık.

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
ödemeyi kazanınca yaparsanız bu adam 1 sene boyunca ne yiyecek ne içecek, millete ne maaş ödeyecek, içerik masrafları domain host masrafları nasıl karşılanacak :) Bende böyle bir teklif sunsam da mantıksız olduğunu anladım. Yani çok az bir karla ar-ge yapıyor diyelim. Tabiri caizse kazançlı tester oluyoruz. Kendileri de buldukları en iyi kategoride başka bir proje yapıyorlar sanırım. Ben 3 saat yazı yazınca 5.5 tllik yemek tüketiyorum. Günde 10 TL'den ayda 300 senede 3300 tl yapıyor :D

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al