wmaraci reklam

7. NICHE KAZANÇ PROJESİ / SON PROJE / Yıllık 7.200 TL+ Kazanç Raporları

37 Mesajlar 7.234 Okunma
wmaraci reklam

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)
Proje sonlanmıştır, ilginize teşekkürler

gelen fazla talepler sonrası, 7. Niche projesini son kez yapmaya karar verdim.

bu son proje olacaktır. Sonraki projelerde istanbul içerisinde eğitim ofisi kurulacak, birebir niche eğitimleri verilecektir.

proje kapsamında hem balık tutmayı öğrenecek, hemde balık sahibi olmanızı hedefliyoruz.

not: müşterilerin data paylaşmak istememesi nedeniyle geçen sene ve önceki senelerden halen kazanç devam eden müşterilerin datasını ekleyemedim. Geçen sene ve bu sene devam eden müşteri projelerinden sadece izin veren müşteri dataları eklenmiştir.

2013 - 2019 yılları arasında toplam 50 kişi ile projeyi %75 başarı ile tamamladık.

7. Nıche proje için süreç planlaması;

[lıst]
  • nıche sektör seçimi

• nıche sektör analiz ve alt kelimelerin planlaması

• nıche başlıkların belirlenmesi

• nıche alan adı seçimi / kayıt

• nıche hosting / fransa lokasyon dedıcated a class ıp

• nıche wordpress template / themeforest lisanslı

• nıche eklentileri / lisans

• nıche içeriklerin hazırlanması / girişi

• nıche on-page seo

• nıche adsense reklam yerleşimi

• nıche off-page seo

• nıche kazanç

• [/lıst]

eğitim sürecinde tüm soru ve sorunlarınıza 72 saat içerisinde dönüş yapma garantisi veriyorum.

siteye ait tüm kurulum yönetim ve optimizasyon işlemleriniz tarafımdan yapılacak ve 12 ay süreyle takip edilecektir.

12 aylık süre içerisinde ekstra hiçbir maliyetiniz olmayacaktır. Tüm masraflar bize aittir.

siteler niche olup sadece ingilizce olarak hizmet verilmektedir. Site yönetimi ve iletişim için ingilizce bilmenize gerek yoktur. Size ingilizce bilmeden nasıl yönetim ve çalışma yapılacağının da eğitimi verilmektedir.

hizmete dahil: 1 yıl süreli alan adı, hosting, dedicated ip, ssl, wordpress tema ve eklenti ücretleri, cdn, 20 adet içeriğin hazırlanması ve verilerin girişi, 1 yıl süreli niche danışmanlık ve eğitim dahildir.

hizmet ücreti: 2.000 tl

ödeme yöntemi: havale / eft / kredi kartı ile sağlanabilir. Kredi kartı ile taksitli alım yapabilirsiniz.

projemizdeki tüm müşterilere sözleşme ve faturaları adreslerine kargo ile iletilmektedir.

not: projenin kazanç garantisi yoktur. Hem kanuni hemde etik olarak bu tür sistemlere karşıyım. 7. Yılımızda 50 projede %75 başarı oranı, %100 memnuniyet ile çalışmaktayız. Toplam 10 kişi ile çalışacağım. Sürekli aktif bir konu ve hizmet değildir.
    wsarhan sercanyuksel ayanmedya

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
    reklam

ayanmedya ayanmedya WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 08.06.2018
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Grafiker
    • Konum Ordu
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 86
    • Beğeniler 9 / 13
    • Ticaret 1, (%100)
    Bir projeye dahil oldum, memnun kaldım ve tekrar yeni projeye katılıyorum, arkadaş işinde çok başarılı, samimi ve ilgili birisi zaten, rahatlıkla katılım sağlayabilirsiniz.Memnun kalacağınızın garantisini verebilirim.
    semantik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek .
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad K** T**
    • Mesajlar 397
    • Beğeniler 6 / 84
    • Ticaret 22, (%100)

ayanmedya adlı üyeden alıntı

Bir projeye dahil oldum, memnun kaldım ve tekrar yeni projeye katılıyorum, arkadaş işinde çok başarılı, samimi ve ilgili birisi zaten, rahatlıkla katılım sağlayabilirsiniz.Memnun kalacağınızın garantisini verebilirim.

Hayırlı olsun iki taraf içinde. 9 kişi ile daha anlaşma yapacağım, akabinde yeni projelere başlayacağız.
    ayanmedya

kişi bu mesajı beğendi.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
    • Üyelik 18.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad C** K**
    • Mesajlar 3488
    • Beğeniler 1222 / 1221
    • Ticaret 130, (%100)

ayanmedya adlı üyeden alıntı

Memnuniyetiniz tabi ki gelir ile orantılıdır. Allah daha çok versin fakat;

semantik ilanızda xx.xxx , x.xxx ve xxx olmak üzere gelir kazanmış 3 örnek var. Taktir edersiniz ki arasında dağlar kadar fark var.

Reel ortalama nedir

wmaraci

• Üyelik 07.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek .
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad K** T**
    • Mesajlar 397
    • Beğeniler 6 / 84
    • Ticaret 22, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Memnuniyetiniz tabi ki gelir ile orantılıdır. Allah daha çok versin fakat;

semantik ilanızda xx.xxx , x.xxx ve xxx olmak üzere gelir kazanmış 3 örnek var. Taktir edersiniz ki arasında dağlar kadar fark var.

Reel ortalama nedir

Reel bir ortalama yok. Projeden projeye değişmektedir. Bir projede tık başı 2 TL deneyimlerken diğer projede 30 TL deneyimlediğimiz oldu. Bazı projeler, müşterinin ekstra çabası ile dağlara çıkarken bazıları asgari seviyede olabiliyor.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
    • Üyelik 18.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad C** K**
    • Mesajlar 3488
    • Beğeniler 1222 / 1221
    • Ticaret 130, (%100)
    peki min. nedir? inanın ilgilendiğimden soruyorum. Yıllardır niche sektör dendi 40 takla attım hala bir dirhem kazanç yok. Yatırımı yapmamda da sıkıntı yok amacım bana pasif gelir olsun.

bundan dolayı minimumu soruyorum

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
    • Üyelik 20.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 1965
    • Beğeniler 700 / 560
    • Ticaret 36, (%100)
    Başlıkta yer alan 7.200 TL nedir tam olarak?

Ek olarak; bu tarz çalışmalarda hep aklıma şu soru takılıyor. Madem böyle bir şey yapılabiliyor ve bunun uzmanısınız. Paylaşılan görsellerde de yer aldığı üzere 1 yılda sizin istediğiniz 2000 TL'nin 50-60 katı kazanan olmuş. Yani 120-130 Bin kazanmak varken neden 2.000 TL kazanıp üstüne sırrı birisiyle paylaşıp kendi ekmeğinizi riske atasınız?
    Browland MRCBOX lawyers

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek .
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad K** T**
    • Mesajlar 397
    • Beğeniler 6 / 84
    • Ticaret 22, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

peki min. nedir? inanın ilgilendiğimden soruyorum. Yıllardır niche sektör dendi 40 takla attım hala bir dirhem kazanç yok. Yatırımı yapmamda da sıkıntı yok amacım bana pasif gelir olsun.

bundan dolayı minimumu soruyorum

size Detaylı bir PM Gönderdim

Engin07 adlı üyeden alıntı

Müşterilerimizin toplam kazancının ay bölümünde ortalamasıdır. 2 müşterimizin yüksek kazanç sağlaması nedeniyle kazanç ortalamamız çok yüksek durumdadır.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
    • Üyelik 20.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 1965
    • Beğeniler 700 / 560
    • Ticaret 36, (%100)
    semantik teşekkür ederim, yorumumda ufak bir güncelleme yaptım göz atabilir misiniz?

• Üyelik 07.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek .
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad K** T**
    • Mesajlar 397
    • Beğeniler 6 / 84
    • Ticaret 22, (%100)

semantik teşekkür ederim, yorumumda ufak bir güncelleme yaptım göz atabilir misiniz?

Ek olarak; bu tarz çalışmalarda hep aklıma şu soru takılıyor. Madem böyle bir şey yapılabiliyor ve bunun uzmanısınız. Paylaşılan görsellerde de yer aldığı üzere 1 yılda sizin istediğiniz 2000 TL'nin 50-60 katı kazanan olmuş. Yani 120-130 Bin kazanmak varken neden 2.000 TL kazanıp üstüne sırrı birisiyle paylaşıp kendi ekmeğinizi riske atasınız?

Sizin projeleriniz ile yeni sektörler tanıyor ve deneyimliyorum. Bu sayede niche sektör Ar-Ge maliyetini sıfırlıyorum. Hem siz kazanıyor, öğreniyor, hem ben öğreniyor ve kazanıyorum. TBM değerleri 100 TL görünen bir projede reel olarak 10 TL deneyimlenebilirken 10 TL görünen TBM değerinde 100 TL reel data görebiliyoruz. Akabinde 100 TL TBM değerindeki sektöre daha farklı yatırımlar yapıyorum.
    Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al