wmaraci reklam
lidertakipci

Anahtar Teslim VBULLETİN Sistemi Kurulur.

36 Mesajlar 3.805 Okunma
wmaraci reklam

cokobo cokobo To Be or Not To Be Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Telekom&Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 12 / 27
  • Ticaret 8, (%75)
1:10 günde bir geliyorsunuz birde laf mı atıyorsunuz ? ben size vbseo lisansınız var mı dedim yoksa w@rez kullanmak zorunda kalıcaksınız bunu anlatmaya çalıştım.

2:bilgisizsiniz ve kabasınız.vbulletin her sürüme uymuyor hatalar çıkıyor kurulumunu yapar teslim ederdim sonraki hatalarla siz uğraşırdınız bilinçsizce keşke kurulup teslim etseydim.

3: Kurulum yapılmassa bu benim tarafımdansa iadeyi gerçekleştiririm.Beni .ocuk yerine mi koyuyorsunuz herşeyi öğretiyim size ondan sonra atın bir köşeye kullanıp öyle mi ? benim o hosta attığım dosyaların hepsi el emeği göz nuru değiştirin hostun şifresini bende enayı gibi kalayım o zaman ? o dosyalar 30 tlden daha değerli siz bana borçlusunuz bu mantıkla giderseniz :)

Ek Olarak: Ayrıca ben bu forumda siz hariç onlarca kişiye kurulum yapıp teslim ettim kimsenin bir sorunu yok olsada anında cevap verip çözüyorum sorun sizde ettiğiniz hakaretlerden sonra sizinle irtibata geçmememe kızmanız çok komiğime gitti :)

wmaraci
reklam

looktr looktr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Hostta benim kendi lisanslı hesabımdan yüklediğim dosyalarım var. Sen ne zaman dosya yükledin ki? Utanmadan yalan söylüyorsun.

Defalarca gönderdiğim hiçbir mesaja yanıt yazmadın. Kendi konuna yorum bırakınca ukalalık yapmaya başlıyorsun. 10 gündür cevap göndermiyorsun, yağ gibi üste çıkıyorsun.

Yaptığın hiçbir şey yokken neyi öğrettiğini iddia ediyorsun ki? Hosta dosyaları yükledim hiçbir şey yapmadın.

Defalarca mesaj atmama rağmen cevap vermeyip burada terbiyesizlik yapıyorsun.

Ek Olarak: Daha 2 aylık üyesin ve 4 itraderin var. 30 tlnin üzerine yatmak için doğru dürüst yalan söylemesini bile bilmiyorsun.

• Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Telekom&Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 12 / 27
  • Ticaret 8, (%75)
Sen kimsinde bana terbiyesiz deme hürriyetini kendinde buluyorsun ? Bana yalancı derken bile yalan söylüyorsun o hosta ben kurulum yaptığım tüm dosyaları aktardım.adabın kalmamış birşeyleri yaptırıp parasını isticek kadar düşmüşsün.İstediğin paraysa ben sana istediğin parayı veririm yeter ki yalanı bırak 38 yaşında olmakla hiç birşey bitmiyor demek ki :)

Konudan uzaklaş yavaşça para istiyorsan yaz pmden veriyim kaç para istiyorsan şükür parayla şerefi kıyaslıcak kadar düşmedim

• Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Benim kendi lianslı dosyalarım varken sen ne dosyası yüklediğini iddia ediyorsun? Lisanslı script varken senin ne idüğü belirsiz dosyalarının ayrıcalığı ne?

Ne idüğü belirsiz dosya yüklediğini iddia ediyorsun ama kurulum yapmadın. Hostingin php sürümünü düşür diye mesaj atıyorsun.

vbseo lisansı var isterseniz elimde.
şimdilik ihtiyacım yok teşekkürler.

uyanık satıcı gibi daha vb kurmadan vbseo satmaya çalışıyorsun.

home ana dizinine kurulum dosyasını zip olarak yükledim.
hosting hesabına giriş yapabiliyor musun?

yüklediğimi ben sana söylüyorum ama cevap verirken kendinin dosya yüklediğini neden belirtmedin.?

Söylediğin tüm yalanların cevapları mesajlarda duruyor. Konu adminlere intikal ettiğinde bunlar incelenip senin yalanların ortaya çıkar.

Ek Olarak: Bu durumda yapabileceğimiz bir şey yok. Kurulum ücretini iade alabilir miyim?
sana 30 aralıkta ücret iadesi için mesaj attım. o zamandan beri cevap yazmadın. madem çok dürüst temiz adamsın neden hiç cevap yazmadın?
mesele konuya yansıyınca birden ahlak abidesi kesildin.

Yalan yanlış iş yapıp uyanıklık peşindesin. Bir de para muhabbeti yapıp yağ gibi üste çıkıyorsun.
Çürük mal satmaya çalışan uynaıklar da hep senin gibi böyle tangır tungur para muhabetine giriyor.
Zerre kadar adamlığın varsa aldığın paray iade et.
mesajları oku, söylediğin yalanların doğruşluğunu iddia ediyorsan mesajlardan bak, ispatla kendini.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Telekom&Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 12 / 27
  • Ticaret 8, (%75)
Asabımı bozuyorsun istediğin yere intikal ettir istersen git mahkemeye ver istediğin yerde istediğin zaman görüşelim.Ben sana lisanslı dosyaları kurar teslim ederdim vbseo gerekli olduğu için bir teklifte bulundum bu kadar.vbseo kurup zaten teslim edicektim ben sana w@rez olarak.Kurulum dosyası dediğim benim kurulum arşivim olabilir mi acaba ? sen kurulum için anlaştın benimle bende dosyaları yükledim sana yaptığım herşeyi tek tek mi anlatıcam.Benim burada bir sürü insanlar ticaret geçmişim oldu kimsede ne param kaldı nede parası bende kaldı.Benim hakkımı yiyip rahatlıcakmıydın ? yoksa işine mi gelmedi sonradan ? neyse ne daha cevap vermicem sana

Ek Olarak: Skypeden ekleyip istediğini bulamayınca cazgırlık yapmasını biliyorsunuz anca.Cevabım yok daha size.

Ek Olarak: Ayrıca adminler diyorsun baksınlar benim özel mesaj geçmişime kurulum yaptığım insanlar ne zaman yazmışta cevap vermemişim.Bana küfür hakaret eden adama ben cevap vermem.Sizinle iletişimimi kesiyorum.

5 şubat askere teslim oluş tarihim bu yüzden kurulum yapılmayacaktır.Hepinize iyi forumlar bu konuya bir daha bakmayacağım.

• Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Ne kıymetli dosyaların varmış. Daha dürüst adamlar bedavaya da vb kurulum yapıyor, senin gibi laf kalabalığı ile vakit geirmiyor.
Kurulum için adam gibi bilgilendirme yapıyor; üstelik senin gibi "sayemde işi öğreneceksin" ayağı da yapmıyor.

6 yıldır 60 itrader alıp verdiğim ticaretim oldu ***da. Senin gibi sadece bir iki kişye rastladım. Yaptığın şeyi de çok büyük bir işmiş gibi büyütüyorsun ya...
Ben insanların değeriyle ilgilenirim. kaç tane 30 liraları kaybettim, harcadım umurumda olmaz. Ama karşıdaki beni aptal yerine koymaya çalışınca böyle sinirleniyorum.
Aradan onca zaman geçmiş ne adam gibi kurulum yaptın ne de adam gibi bir kez cevap verdin.
Burda laf kalabalığı yapıp üste çıkmaya çalışıyorsun.

O 30 lirayı git ihhye bağış yap, makbuzunu da buraya koy. Daha fazla da terbiyesizlik yapma.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al