wmaraci reklam

Ücretli Alexa Düşürme Hizmeti?

7 Mesajlar 1.082 Okunma
smmexpress

Beta Beta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek memur
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 9, (%100)
Forumda ücretli alexa düşürme hizmeti veren varsa ücretleri bildirmelerini rica ediyorum. Memnun kalınırsa çok sayıda site için çalışma yapılacak.

Anlaşıldı.Konu kilit.

wmaraci
reklam

Anil Anil I'm Here! Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Advertising
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 189 / 190
  • Ticaret 153, (%100)
+ varsa banada atabılır.

.

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
+ Banada..

Beta Beta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek memur
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 9, (%100)
ilan günceldir arayış devam ediyor

wmaraci
wmaraci

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,

Ücretli alexa düşürümü falan yapmıyorum ama sizleri düşürme konusunda bilgilendirmek isterim.
Alexa ziyaretçi sayısına, sayfada gezme süresine, sayfada kalma süresi gibi bir çok nedene dikkat eder ve böylelikle sıralamanızı düşürür.

Ziyaretçi sayısını reklam yaparak ve arama motorlarında üstte çıkarak arttırabilirsiniz.
Sayfada gezme süresini konu içi linkleme ve benzer konular gibi linklemeler yaparak ziyaretçileri diğer sayfalara çekebilirsiniz.
Son olarak ise sayfada kalma süresini ziyaretçilerinize sitenizi sevdirip saniyelerce değilde dakikakalarca sitenizde kalmasını sağlamalısınız. Bunu içeriklerinizi güzelleştirerekmi yoksa yarışma gibi bir değişik şeyler mi yaparsınız orası sizin meslek sırrınızdır.

Bunlara ek olarak şu şekilde bir düşürme yöntemi vardır;
Alexa toolbar, alexa widget kullanımı sitenizi arttırmaktadır bunları sitenize ve tarayıcınıza eklemelisiniz.
Birde auto refresh i tarayıcınızda kullanıp sitenizi açıp yenileme işlemi yaparsanız sayfada kalma süreniz artıcaktır. (Maksimum 1 dakika da yenilemesini öneririm ayrıca alexa toolbar ile kullanırsanız çok daha faydalı olacaktır.)
Soru ve sorunlarınız için bana ulaşınız.

Anil adlı üyeden alıntı

+ varsa banada atabılır.

Beta

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
@ahmtkfl ile görüşün derim. hit almak istiyorum derseniz size konu linkini verir

.

lvntoztrk1905 lvntoztrk1905 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bankaci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 28 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşın anlattıklarını uygulayan birisi olarak kendisine katılıyorum. Dediği yöntemler fayda verdi.

Smyrna35 adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Ücretli alexa düşürümü falan yapmıyorum ama sizleri düşürme konusunda bilgilendirmek isterim.
Alexa ziyaretçi sayısına, sayfada gezme süresine, sayfada kalma süresi gibi bir çok nedene dikkat eder ve böylelikle sıralamanızı düşürür.

Ziyaretçi sayısını reklam yaparak ve arama motorlarında üstte çıkarak arttırabilirsiniz.
Sayfada gezme süresini konu içi linkleme ve benzer konular gibi linklemeler yaparak ziyaretçileri diğer sayfalara çekebilirsiniz.
Son olarak ise sayfada kalma süresini ziyaretçilerinize sitenizi sevdirip saniyelerce değilde dakikakalarca sitenizde kalmasını sağlamalısınız. Bunu içeriklerinizi güzelleştirerekmi yoksa yarışma gibi bir değişik şeyler mi yaparsınız orası sizin meslek sırrınızdır.

Bunlara ek olarak şu şekilde bir düşürme yöntemi vardır;
Alexa toolbar, alexa widget kullanımı sitenizi arttırmaktadır bunları sitenize ve tarayıcınıza eklemelisiniz.
Birde auto refresh i tarayıcınızda kullanıp sitenizi açıp yenileme işlemi yaparsanız sayfada kalma süreniz artıcaktır. (Maksimum 1 dakika da yenilemesini öneririm ayrıca alexa toolbar ile kullanırsanız çok daha faydalı olacaktır.)
Soru ve sorunlarınız için bana ulaşınız.

İnternetten Para Kazanma Yolları!

http://www.ekkazancyollari.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al