wmaraci reklam

Yerli Arama Motoru İçin Uzman Coder ve Tasarımcılar

44 Mesajlar 6.814 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sabutay Sabutay @Wikilakes Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

ferahi adlı üyeden alıntı

Bakın öncelikle bu milli bir proje.Milli projeye sadece para kazanmak için düşünen insanları alamayız.İnsanlara bir proje yapıp sunmalıyızki bu projeye yatırım yapsınlar.Sadece fikir üzerine insanlardan yatırım bekleyemeyiz.İyi Çalışmalar.

Çok haklısınız, fakat sizde destek alacağız umuduyla yola çıkıyorsunuz. Desteği alamadığınız vakit ne olacak onun cevabını istiyor arkadaşlar. Ve bunda sonuna kadar haklılar.
denizci88

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ferahi ferahi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
Destek alamama gibi bir sorun olmayacaktır.Çünkü işbirliği yaptığımız iş adamları Türkiye sevdalısı insanlardır.Bu tarz önemli insanların sözleri senet niteliğindedir.Biz gerçekten bu işi çok ciddi düşünüyoruz.Bu nedenle görüştüğümüz yatırımcı insanlar ile bağlantılarımız çok kalitelidir.Bu nedenle böyle bir risk yoktur.Proje tamamlandığında çok büyük meblağlarda yatırımlar yapılıcaktır.Siz de eğer böyle büyükçe bir projede yer almak istiyorsanız bize başvurabilirsiniz.

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

Destek alamama gibi bir sorun olmayacaktır.Çünkü işbirliği yaptığımız iş adamları Türkiye sevdalısı insanlardır.Bu tarz önemli insanların sözleri senet niteliğindedir.Biz gerçekten bu işi çok ciddi düşünüyoruz.Bu nedenle görüştüğümüz yatırımcı insanlar ile bağlantılarımız çok kalitelidir.Bu nedenle böyle bir risk yoktur.Proje tamamlandığında çok büyük meblağlarda yatırımlar yapılıcaktır.Siz de eğer böyle büyükçe bir projede yer almak istiyorsanız bize başvurabilirsiniz.

İsim verebilir misiniz peki? Şirketler veya iş adamları kimlerdir?

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
O kadar iddialı konuşmanıza rağmen ekibinizi forumlardan topluyorsunuz. Bunu da geçtim bütçede sorun yok diyorsunuz gönüllü eleman arıyorsunuz. Bi terslik yok mu bu işte?
Onur07 supheli Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)

Kalashnikov adlı üyeden alıntı

İsim verebilir misiniz peki? Şirketler veya iş adamları kimlerdir?

İsim burda verilebilecek olsa verilirdi.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

O kadar iddialı konuşmanıza rağmen ekibinizi forumlardan topluyorsunuz. Bunu da geçtim bütçede sorun yok diyorsunuz gönüllü eleman arıyorsunuz. Bi terslik yok mu bu işte?

şahsen bu dilleri veya birini çok iyi bilseydim başvurmayı düşünmezdim.Güven verici gelmedi bana ilan.Türkiye'nin arama motoru olacağını savunduğunuz bir siteye gönüllü işçi almak biraz bana hayal gibi geldi.. eğer o kadar bütçeniz varsa bu dilleri bilenleri arayacağınız yer burası değil diye düşünüyorum..

Ayrıca her kim yatırım yapacaksa çok açık gözlüymüş.Eğer proje tutarsa yatırım yapacak iş adamlarını ilk defa duyuyorum.Risk almayan insanlar ...

Umarım aradığınızı bulursunuz ve başarılı olursunuzda bizde kullanırız
Onur07 supheli Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Biz iddalı konuşmuyoruz olacak olan işlemleri söylüyoruz.Ekibimizi forumlardan topladığımız yok.Zaten bir ekibimiz var.Varolan ekibi büyütmek istiyoruz.Ekibimiz olmasa(var) bile bu proje milli bir projedir o nedenle gönüllü arıyoruz bütçesizlikten değil.İyi günler.

Ek Olarak: Arkadaşlar bizim gönüllü almaktaki amacımız bu projenin milli bir proje olmasıdır.Bu noktayı iyi okursanız hep aynı yorumları yapmaktan vazgeçmiş olursunuz.Üstelik proje tamamlandığında gereken mali ödemelerde olacaktır.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)

Biz iddalı konuşmuyoruz olacak olan işlemleri söylüyoruz.Ekibimizi forumlardan topladığımız yok.Zaten bir ekibimiz var.Varolan ekibi büyütmek istiyoruz.Ekibimiz olmasa(var) bile bu proje milli bir projedir o nedenle gönüllü arıyoruz bütçesizlikten değil.İyi günler.

Ek Olarak: Arkadaşlar bizim gönüllü almaktaki amacımız bu projenin milli bir proje olmasıdır.Bu noktayı iyi okursanız hep aynı yorumları yapmaktan vazgeçmiş olursunuz.Üstelik proje tamamlandığında gereken mali ödemelerde olacaktır.

Milli projeymiş bana göre milli falan değil.Sözde türk arama motoru olacak kuan kişi yiyecek kaymağını.Devlet yapmadıkça ben mililiği konusunu kabul etmiyorum hele de bir şirket yapıyorsa bunu.

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
Gönüllülerin geliştirdiği projelerin ürünleri ücretsiz olur ve herkesin kullanımına sunulur. Wordpress, Linux vb.

Bu arama motoru piyasaya çıkınca "reklam" konusuna girecektir. Aldığı reklam gelirlerini ne yapacak peki?
baysnake Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)

Kalashnikov adlı üyeden alıntı

Gönüllülerin geliştirdiği projelerin ürünleri ücretsiz olur ve herkesin kullanımına sunulur. Wordpress, Linux vb.

Bu arama motoru piyasaya çıkınca "reklam" konusuna girecektir. Aldığı reklam gelirlerini ne yapacak peki?

İşte asıl mesele burada.Dediğim gibi kuran şirket yiyecek kaymağı.
Kalashnikov Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al