wmaraci reklam

Yerli Arama Motoru İçin Uzman Coder ve Tasarımcılar

44 Mesajlar 6.810 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

denizci88 denizci88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 62 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Bu kadar bilinmezlik varken ve söyledikleriniz de güven vermezken projeye katılmak için cv gönderenler bırakın coder'liği, iş yaşamında bile tecrübesiz kişilerdir.

wmaraci
reklam

ferahi ferahi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
Konuda hiçbir bilinmezlik yoktur.Orada konuda cv atanlara gerekli bilgi verilicek ve tüm açıklamalar yapılıcak yazıldı.Fakat şurada yorum yazan hiçbkimse konuyu dahi okumamış.Başlığa göre yorum yazmış.Burada herşey yazılmaz.Cv atanlara tüm açıklamalar,iş adamları,işin gelişim ve başlangıcı vs. herşey detaylı verilicekti.Fakat gerçekten çok yazık.Sadece başlığa göre konuşuyor herkes.Ekib alımı son bir kişi alımla kapanmıştır.Konu kilitlenebilir.İyi günler.

Bugras Bugras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)

NoNe adlı üyeden alıntı

Benim her türlü konuda cüreret veya cesaret aldığım tek bir şey var.. Onun dışında sen bize nasıl kıt düşünceli diyebiliyorsun ? Sen çok mu geniş düşüncelisin? Çok mu gerçekçi yaklaşıyorsun olaya..

Ben , isousluer yada başka biri şimdi böyle bir konu açsam inanacakmısınız? Belkide bu arama motoru işinin ne kadar bütçeye gerek olduğunu tahmin bile edemezsin.. Ki o kadar bütçe varsa ve bu işe yatırım yapacak adamlar bu işin arkasındaysa bu konuya finans sağlar ve ücretli elemanlar alırlar.Milli arama motoru diye birşeyi atıyorum (kesinlikle bir zorum vs yok.) Sabancı yapamaz.Bu işte devletin parmağı olması gereklidir.Eğer bir holding grup yada iş adamı bu işe finans sağlıyorsa Milli arama motoru değil Türk arama motoru olur..

Ayrıca yoklaa alan adı tescil bile edilmemiş eğer ben şimdi tescil etsem hangi yasa kuvvet benden alabilecek onu..?? .com .net .org vs alan adlarında kanun bellidir ilk gelen alır.. .com.tr ve tr uzantılı alan adları için belge gerekir..

Baştan projede olan kişilerin ve projenin milli olması yada iş adamları beni hiç mi hiç ilgilendirmez.Kişiye karşı saygını ortaya koyamamışsan ve habire alay ediyorsan bu beni de üzer karşındakini de benim olaya tepkim budur ayrıca olayın diğer yanları kimseyi ilgilendirmez eğer varsa uzman php, asp veya ne bileyim diğer programlama dillerinde uzman kişiler ilgili arkadaşla iletişime geçsinler bu bizi ilgilendirmez açıldığında kullanırız veya kullanmayız kendi bileceğimiz iş.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

Buğra adlı üyeden alıntı

Baştan projede olan kişilerin ve projenin milli olması yada iş adamları beni hiç mi hiç ilgilendirmez.Kişiye karşı saygını ortaya koyamamışsan ve habire alay ediyorsan bu beni de üzer karşındakini de benim olaya tepkim budur ayrıca olayın diğer yanları kimseyi ilgilendirmez eğer varsa uzman php, asp veya ne bileyim diğer programlama dillerinde uzman kişiler ilgili arkadaşla iletişime geçsinler bu bizi ilgilendirmez açıldığında kullanırız veya kullanmayız kendi bileceğimiz iş.

Olayın her yanı bu foruma kayıtlı olan herhangibirini ilgilendirir.. Foruma yazmış ise yorum yapılmasına yorumlara hazırlıklı olacak demektir.Senin olaya tepkin bize hakaret etmek olamaz.Evet ciddi değilim ama alay etmiyorum zaten konu ciddi değil yani 5-10 satır yazıdan ibaret.. Arkadşın bahsettiği iş belkide şu anda bu forumda kimsenin yapamyacağı kadar ( maddi açıdan söylüyorum) büyük bir iş.Bu kadar büyük bir işin ekip kurucusumu diyim artık bu şekilde foruma konu açmamalıydı.... Neyse bak ciddi söylüyorum bundan sonrasını konuşmak istersen özel mesaj yoluyla konuşalım.. belki Cv göndermek istiyen olur konuyu daha fazla kirletmeyelim.. Bana cevap atacaksan özel mesaj yoluyla atmadığın sürece konunun seyri açısından cevap vermiyeceğim..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al