wmaraci reklam

Biz Bitti Demeden Bitmez! (BİTTİ)

13 Mesajlar 2.703 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)
Bildiğiniz üzere EURO 2016 Turnuvasına katılan Milli Takım ilk 2 maçında ezilerek büzülerek hezimete uğramıştı.
İstatistikler bizlere Milli Takımın finallere gideceğini söylese de yanıldı..
Egoistler topluluğu olarak lanse edilen ve asıl meslekleri Oyunculuk (Sanat) olan çoğu ilk 11'de ve yedek koltuğunda bulunan kişiler ne yazık ki futbolda istatistikleri yanılttı.

Maçlardan önce en az 6 televizyon reklamına çıkan milli oyuncular ve tekniksiz direktör, televizyonda gösterdikleri performansı sahalara taşıyamadı.

"Ben barçadayım kendimi kanıtlayamam diyen mütevazi kaptan ard*"
"Türkçeyi Türkçeye çevirmedi diye tercümana kabadayılık eden fati* ***im"
"Burnundan kıl aldırmayan ve eski olmasına rağmen abilik yapmaya çalışarak genç futbolcuların psikolojisini bozan sel**k"

Takımda fat** ter**'in aldığı maaş dünya da enler listesine girmiş bundan da yeni haberim oldu.

Her neyse şimdi bu mükemmel televizyon oyuncularından oluşan Türkiye Milli Takımı gruplardan nasıl çıkacak?

7 puanlı Hırvatistan ve 5 puanlı İspanya'nın ardından 3 puan ve -2 averajla 3'üncü olan Türkiye, gruptan çıkmak için yarın İtalya'nın İrlanda'ya, Belçika'nın da İsveç'e kaybetmemesini veya Macaristan'ın da Portekiz'i yenmesini bekleyecek.
3525 erkolay Simurg

kişi bu mesajı beğendi.

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL
wmaraci
reklam

mahmutkandemir mahmutkandemir Php & Wordpress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php & Wordpress Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 16 / 115
  • Ticaret 27, (%100)
7 puanlı Hırvatistan ve 5 puanlı İspanya'nın ardından 3 puan ve -2 averajla 3'üncü olan Türkiye, gruptan çıkmak için yarın İtalya'nın İrlanda'ya, Belçika'nın da İsveç'e kaybetmemesini veya Macaristan'ın da Portekiz'i yenmesini bekleyecek.

bunla ilgili bir karikatür vardı aklımda canlandı :)

yeni skype adresim: mahmutkandemirr@icloud.com

brba brba Buraya Reklam Alınır Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turkiye Yatirim
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 3, (%100)

erkolay serferi rostistos

kişi bu mesajı beğendi.

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)

sesli guldum :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Beter olsunlar. Millet aç gezerken milli takım maçına yüzbinlerce euro maaş ile çıkmak da neyin nesi? Beğenmediğimiz Avrupalılar'ın hepsi bedava geliyor. Prim veren 2-3 takım var turnuvada biri biziz. Milliyetçiliğimiz de sözde kusura bakmayın. Gerçek vatansever işini iyi yapandır, ülkesi için para pul düşünmeden yapandır
3525 president

kişi bu mesajı beğendi.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
%80-90 çıkarız. bizden 1 gol az averajı olan Arnavutların işi zor %11 diye hesaplamışlar galiba

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

• Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)
Ben fat** ter** isim tekniksiz direktörün aylık 500 bin TL gibi rakamlar aldığını duydum.
Araştırdım, dünya da en çok maaş alan 2 ya da 3. direktör (ama tekniksiz).
Hırvatistanın teknikli direktörü ispanyayı yendi, türkiyeyi yendi, çekleri yendi ama aldığı maaş 50 bin civarı idi sanırım.

Zaten 10 yılda bir izliyoruz (laf gelişi) onda da bi ağız tadı verin be egoistler.

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Bugüne kadar göğsünüzü kabartan adamlara demediğinizi bırakmamakta ayrı bir durum. Milli takımın çok iyi olduğunu savunmuyorum fakat futbol bu her an her şey olabiliyor.

*Arda kötü bir oyuncu değil, kesinlikle. Adam 2 maç kötü oynadı tamam ama olabilir gayet normal, burada Fatih Terim gereğini yapıp oynatmamalıydı.
*Türkçe'yi Türkçe'ye çevirme olayı değil, soruyu İngizlice tekrarlamasını istedi onu kabul etmeyince bari soruyu tekrarla dedi.

Aldığı maaş ve Selçuk konusunda da bir fikrim yok.

Bunları tartışma amaçlı yazmıyorum, fakat bunlarda benim düşüncelerim ve izlenimlerim.

• Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)

moris adlı üyeden alıntı

Bugüne kadar göğsünüzü kabartan adamlara demediğinizi bırakmamakta ayrı bir durum. Milli takımın çok iyi olduğunu savunmuyorum fakat futbol bu her an her şey olabiliyor.

*Arda kötü bir oyuncu değil, kesinlikle. Adam 2 maç kötü oynadı tamam ama olabilir gayet normal, burada Fatih Terim gereğini yapıp oynatmamalıydı.
*Türkçe'yi Türkçe'ye çevirme olayı değil, soruyu İngizlice tekrarlamasını istedi onu kabul etmeyince bari soruyu tekrarla dedi.

Aldığı maaş ve Selçuk konusunda da bir fikrim yok.

Bunları tartışma amaçlı yazmıyorum, fakat bunlarda benim düşüncelerim ve izlenimlerim.

Göğüs kabartanlar bunlar değil hocam. Nihatlar İlhanlar.
Ard*'nın kötü olduğunu ben söylemiyorum. En kötü 11'e seçilerek futbol otoriteleri söylüyor, kaldı ki zaten izlediğiniz 2 maçta ve oynadığı Barcelona maçlarında da vahimdi.

Bugün yeni bir video daha izledim;

Egoist.

Ayrıca bu basın toplasın da arkasında hissettiği bu güvenin sebebi gruptan çıkacağına emin olmasıydı. Lakin Portekiz ve Belçika maçları umduğu gibi gitmedi :)

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
TRomantik video konusunda size katılıyorum. Bakalım önümüzde ki günlerde neler olacak, Allah büyük.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al