wmaraci reklam

Bu işler neden psikolojik olarak yoruyor insanı

39 Mesajlar 5.106 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

backlinkpaketi adlı üyeden alıntı

Hatta şu an yönetim hesabımi banlasin diyebilirim yani

Dün de biri triplere girip bu tür beni banlayın diye bir cümle kurup banlanmıştı yahu mevsimden midir nedir herkesin banlanası var hocam :) ilahi garipsiniz.

Her meslekte inişli çıkışlı dönemler olur. Hayat her zaman lay lay lom değil ne yazıkki. Biraz ortam değiştirin.
backlinkpaketi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

backlinkpaketi backlinkpaketi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Gerçekten art niyetim yok.
Çok çok para kazanan bir insanda değilim. Avrupa tatilleri vs. Gibi.

Belki şimdiye kadar en iyi iş alabileceğim zamandi
Ama neden bilmiyorum gerçekten yoruluyor insan

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Dün de biri triplere girip bu tür beni banlayın diye bir cümle kurup banlanmıştı yahu mevsimden midir nedir herkesin banlanası var hocam :) ilahi garipsiniz.

Her meslekte inişli çıkışlı dönemler olur. Hayat her zaman lay lay lom değil ne yazıkki. Biraz ortam değiştirin.

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

Valla kusura bakmayın ama 1200 liralık işi su zamanda redden kişi net aklını kacırmıştır. Sizin deyiminizle 2 bin liralık iş reddetmissiniz vallahi inanılır gibi değil. Madem bu kadar paranız var. Bir tatile çıkın gidin avrupaya 1 2 ay pc yanınıza alıp ordan işleri yürütürsunüz hava değişimi olur. Ayrıca bir isten bunalıyorsanız o işi yapmaktan zevk almıyorsunuzdur artık. Ek olarak sayı belirtmeniz sizin bıkkınlığınızın miktarını büyütmüyor yani. Konu biraz kazandığınızla hava atmaya da kaymış. Gelen işleri yapamıyorum demeniz yeterli. Forumda ayda 1200 1000 lira kazanıp iş kovalayan insanların da motivasyonunu düşürüyorsunuz su an.

Garip...

Öyle bir niyetim yok. Motivasyon düşüklüğü kötü birşey siz motivasyonunuzu düşürmeyin arkadaşlar

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

backlinkpaketi adlı üyeden alıntı

Gerçekten art niyetim yok.
Çok çok para kazanan bir insanda değilim. Avrupa tatilleri vs. Gibi.

Belki şimdiye kadar en iyi iş alabileceğim zamandi
Ama neden bilmiyorum gerçekten yoruluyor insan

Hocam ben üniversite okuyorum eş zamanlı burda ticaret yapıp başka bir yerde de ofiste yazılım tasarım vs..le uğraşıyorum. Arta kalan az miktar da zamanlan da kitap okuyup kendimi geliştirme yolları arıyorum. Ve üniversite hariç 15 16 yasından beri durumum bu. Sırtında hörgüçle koşuyormuşsun hissi nedir bilirim. Bu bıkkınlık moral inişleri bende de oluyordu. Fakat Duygusal zeka denen yönümü geliştirdim. Biliyorsunuz duygusal zeka normal zekadan daha güclüdür. Yani duygularıniza hükmedebilin. Moraliniz bozuksa bunu fırsata çevirip yeni bir hobi edinin. Daralmışsanız gidin bir yer görün. Bakın kötü durumlardan bile iyi şeyler çıkıyor. Hayatımın başında olmama rağmen kendi kaldırabileceğim yüküm 5 10 mislini sırtıma aldım yürüyorum. Bana kattığı şeyler inanılmaz. Benden aldığı şeyler de oluyor tabii. Lakin hayat dediğiniz olgu da böyle bir şey. Kaldırım taşının arasından bir yol bulup çikan bir ot tanesi gibi her zaman bir çıkar yol bulmak zorundayız.

Hata yapıyorsunuz benden söylemesi. Bunları da fırsata çevirmek lazım. Biraz da hayattan zevk almaya bakın. Denge önemli.
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam ben üniversite okuyorum eş zamanlı burda ticaret yapıp başka bir yerde de ofiste yazılım tasarım vs..le uğraşıyorum. Arta kalan az miktar da zamanlan da kitap okuyup kendimi geliştirme yolları arıyorum. Ve üniversite hariç 15 16 yasından beri durumum bu. Sırtında hörgüçle koşuyormuşsun hissi nedir bilirim. Bu bıkkınlık moral inişleri bende de oluyordu. Fakat Duygusal zeka denen yönümü geliştirdim. Biliyorsunuz duygusal zeka normal zekadan daha güclüdür. Yani duygularıniza hükmedebilin. Moraliniz bozuksa bunu fırsata çevirip yeni bir hobi edinin. Daralmışsanız gidin bir yer görün. Bakın kötü durumlardan bile iyi şeyler çıkıyor. Hayatımın başında olmama rağmen kendi kaldırabileceğim yüküm 5 10 mislini sırtıma aldım yürüyorum. Bana kattığı şeyler inanılmaz. Benden aldığı şeyler de oluyor tabii. Lakin hayat dediğiniz olgu da böyle bir şey. Kaldırım taşının arasından bir yol bulup çikan bir ot tanesi gibi her zaman bir çıkar yol bulmak zorundayız.

Hata yapıyorsunuz benden söylemesi. Bunları da fırsata çevirmek lazım. Biraz da hayattan zevk almaya bakın. Denge önemli.

Söyledikleriniz gerçekten çok doğru. Sizi dinleyeceğim hocam. Allah razı olsun

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam bu kadar bilgileriniz varsa kendinize site açın kendi konunuzda yürüyün insanların dertlerini dinlemek insanı yorar. Yani gel gör ki artık sizde kişilerle uğraşamama gibi bir durum oluşmuş sizde kendi sitenizi açıp kendiniz kazanın.

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
bende de oluyor çok sıkı çalışınca fakat biraz bilgisayardan uzak durman en iyisi olacaktır ve birazda hırslanman gerekiyor. Dışarıda hava çok güzel gezmeyi dene.

fatihcray fatihcray WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek bilet satış personeli
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
kalk camı aç at kendini aşagıya hocam :D en iyi motivasyon budur :P

aman haaa :D şaka yaptım sonra atlar matlarsın :D :D :D

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Konuyu Geyik'e açma amacınızı tek merak eden ben miyim?

• Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Hepinize teşekkür ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al