Gerçekten art niyetim yok.
Çok çok para kazanan bir insanda değilim. Avrupa tatilleri vs. Gibi.

Belki şimdiye kadar en iyi iş alabileceğim zamandi
Ama neden bilmiyorum gerçekten yoruluyor insan

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Dün de biri triplere girip bu tür beni banlayın diye bir cümle kurup banlanmıştı yahu mevsimden midir nedir herkesin banlanası var hocam :) ilahi garipsiniz.

Her meslekte inişli çıkışlı dönemler olur. Hayat her zaman lay lay lom değil ne yazıkki. Biraz ortam değiştirin.

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Valla kusura bakmayın ama 1200 liralık işi su zamanda redden kişi net aklını kacırmıştır. Sizin deyiminizle 2 bin liralık iş reddetmissiniz vallahi inanılır gibi değil. Madem bu kadar paranız var. Bir tatile çıkın gidin avrupaya 1 2 ay pc yanınıza alıp ordan işleri yürütürsunüz hava değişimi olur. Ayrıca bir isten bunalıyorsanız o işi yapmaktan zevk almıyorsunuzdur artık. Ek olarak sayı belirtmeniz sizin bıkkınlığınızın miktarını büyütmüyor yani. Konu biraz kazandığınızla hava atmaya da kaymış. Gelen işleri yapamıyorum demeniz yeterli. Forumda ayda 1200 1000 lira kazanıp iş kovalayan insanların da motivasyonunu düşürüyorsunuz su an.

Garip...

Öyle bir niyetim yok. Motivasyon düşüklüğü kötü birşey siz motivasyonunuzu düşürmeyin arkadaşlar