wmaraci reklam

Bu webkurnaz ne böyle :D

34 Mesajlar 4.734 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ShTrOnur ShTrOnur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Coluk cocuk oldugunu nerden biliyorsunuz. Bu konunuzdan bile anliyorum sizin 19 yasinda olmadiginizi kesin 17 yas alti bir gruptasiniz.
Adamlar nasil yapilacagini biliyorsa seo da yapar hostingde satar buna kimse laf edemez siz oturdugunuz yerdr blog yazarken onlar arastirip host kurmuslar eger bunlari coluk cocuk yapamaz diyorsaniz siz yapjnda siz neler yapiyorsunuz onlari gorelim. Wrbmaster degilim diyorsunuz o zaman bu konularla ilgili pek bilginiz yok biraz arastirma yapin daha sonra milleti kotuleyin :)

wmaraci
reklam

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)

ShTrOnur adlı üyeden alıntı

Coluk cocuk oldugunu nerden biliyorsunuz. Bu konunuzdan bile anliyorum sizin 19 yasinda olmadiginizi kesin 17 yas alti bir gruptasiniz.
Adamlar nasil yapilacagini biliyorsa seo da yapar hostingde satar buna kimse laf edemez siz oturdugunuz yerdr blog yazarken onlar arastirip host kurmuslar eger bunlari coluk cocuk yapamaz diyorsaniz siz yapjnda siz neler yapiyorsunuz onlari gorelim. Wrbmaster degilim diyorsunuz o zaman bu konularla ilgili pek bilginiz yok biraz arastirma yapin daha sonra milleti kotuleyin :)

oturduğum yerden blog yazmamın neresi kötü? hobi olarak yapıyorum onuda iyi yapıyorum ek olarak üniversiteliyim. küçük düşürecekseniz düşürün ama ben işini iyi yapanlara bırakıyorum. bilmediğim kötü olduğum konularda insanları kazıklamam ben. şahsi düşüncem. siz bu kadar yüksek mertebede görüyorsanız webkurnazı sözüm yok

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Benim sozum wk degil orada is yapan kisileri kotulemeniz. Herkes ilk deneyiminde basarili olacak diye birsey yok

• Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)

Benim sozum wk degil orada is yapan kisileri kotulemeniz. Herkes ilk deneyiminde basarili olacak diye birsey yok

hocam tamam yeter tartıştığımız herkesin işi gücü var. bi site için bu kadar dil dökemem. herkesin şahsi görüşü iyi forumlar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Webkurnazda YS belgesiz, vergi levhasız Hosting satışı yapıldığı bilinen bir gerçek. Forum yönetimi bu konuda esnek davranıyor. Oradaki yaş ortalaması gerçekten 18 yaş altıdır. Yaşı küçük olup da güzel işler yapanlar elbette var ancak herkes yaşına kabiliyetine göre hareket etmeli. Sizin de arkadaşa bu kadar sert tepki vermenize gerek yok.

• Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Webkurnazda YS belgesiz, vergi levhasız Hosting satışı yapıldığı bilinen bir gerçek. Forum yönetimi bu konuda esnek davranıyor. Oradaki yaş ortalaması gerçekten 18 yaş altıdır. Yaşı küçük olup da güzel işler yapanlar elbette var ancak herkes yaşına kabiliyetine göre hareket etmeli. Sizin de arkadaşa bu kadar sert tepki vermenize gerek yok.

hay sağolasın kardeşim

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Ben ne desem size iyi forumlar.
Turkiyede neden webmaster konusunda birsey olmuyor diyenler iste boyle kisiler yuzunden boyle onlati kotuluyerek heveslerini kaciriyorsunuz destek verseniz belki cok iyi seyler cikaracaklar.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

Ben ne desem size iyi forumlar.
Turkiyede neden webmaster konusunda birsey olmuyor diyenler iste boyle kisiler yuzunden boyle onlati kotuluyerek heveslerini kaciriyorsunuz destek verseniz belki cok iyi seyler cikaracaklar.

Kardeşim yanlış anlama da destek verelim vermesine ama insanları s.lak yerine koyup da yaptıkları logoyu sanki profesyonel bir tasarım gibi sunmaları ve bunu değerinden yüksek fiyata satmaları insanın zoruna gidiyor. Adamlara diyorsun ki bak bu kadar etmez bu diyorsun ama adamın umrunda değil ego tavan yapmış durumda
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
50 liraya site tasarım domain hosting satan var. sitesi tk hemde. akıl var mantık var bunları karşlılayabilecek biriysen gidip önce niye kendine almıyorsunki? webkurnazla diğer forumların farkı bu. arkadaşa saatlerce dil döktüm anlamadı.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
viral reklamın daniskası
reklamın iyisi kötüsü olmaz anlayışı
webkurnaz size para ödüyor mu böyle konular için?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al