wmaraci reklam

Coca Cola Kampanya (İlginç Geldi Bana)

26 Mesajlar 3.364 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Stand açar tanıtırsın vs. anlarım da. Kapı kapı gezerek bunu yapması garibime gitti. Açıkcası bu tanıtımı yapma tarzını kasdetmiştim Blooming
Blooming

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Blooming Blooming WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 30 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
FurkanKandemir Bursa merkezde geçen yaz insanları durdurup coca-cola veriyorlardı ücretsiz. Firma tişörtü giymiş insanlar ve coca-cola otobüsü vardı. İşin ilginç tarafı durdurup neredeyse zorla veriyorlardı :D

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 10, (%90)

WmOptimize adlı üyeden alıntı

Kimse bu olayın boykotla alakası olduğunu yazmamış mı bence mi gözden kaçırdım ?
Sanırım Kudüs olaylarını kimse izlemiyor veya insanlığını unutanlar zevk için umursamamaya devam ediyor.
Ne zaman boykot kampanyası olsa bu tür olaylar baş gösteriyor. Bende bir lise çıkışında arabadan dağıttıklarını bir önceki boykot zamanında görmüştüm.
Emin olun bu içeceğin sırf zararları içmemeniz için yeterli ancak bu işe insanlık boyutu tarafından da bakmalısınız. Şahsen israil mallarını boykot ediyorum ve bunun bir insanlık görevi olduğunu savunuyorum.
Bu yoruma gelecek klasik cevaplardan olan o zaman bilgisayar kullanma gibi saçma sapan yorumlar yapmayın. Bu forumda bu tür insanlar var ve bu yorumu 4 gözle bekliyorlar gibi hissediyorum :)

Temelde soylediklerine katiliyorum haklisin. Lakin işin boykot kismina gelince. Boykotu toplum uygulamaz devlet nezdinde uygulanmayan bir boykotun zerre faydasini gormek bi yana kendi ulke ekonomisine kendi eliyle attigi kaziktir.

Sen kola almayacagim diyorsun. Fakat o raflarda gordugun urunlerin cirosu daha raflardayken coca cola veya hangi firmaysa onun cebine gidiyor.

Sen raflardan almadiginda. Turkiyedeki (tam yazilisini bilmiyorum) disburutorler haliyle turk kokenli sirketler zarar etmis oluyor.

Diyecegim o ki. Boykotu devletler yapar. Misal bakiniz Katar?

// Acta est fabula

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
netman Biz Katar'a yapılanın kat kat misliyle israile'e yapılmasını isteriz ama dediğim gibi israil demek amerika demek. Soğuk savaş yapılıyor şuan. Boykot ile ambargo aynı şeyler değil.

Siz israil ile ticareti kesmezsiniz ama ürünüde insanlar almaz ama siz orda satabilirsiniz. Bizim ihracat oranımız ithalattan çok daha önde israil ile. O ürün burada satmazsa satıcı bir daha o ürünü almaz.

Zevkine insanlığını satmayanlardan olmanız dileğiyle..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 10, (%90)
WmOptimize eyvallah kardeşim :)
WmOptimize

kişi bu mesajı beğendi.

// Acta est fabula

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)

mustix adlı üyeden alıntı

İnsanları kola içmeye alıştırmaya çalışıyorlar. Kolanın ARGE ye harcadığı paranın yanında dağıtılan bir kaç litre kola çok küçük rakamlar.

Kola içmeyin içirtmeyin.

Kesinlikle katılıyorum. Sağlıklı bir hayat yaşayabilmek için mümkün oldukça uzak durulması gereken bir içecek. İçmeyin ve içirmeyin.

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al