wmaraci reklam

Çok kazandıracak iş fikrime ortak aranıyor

28 Mesajlar 2.924 Okunma
wmaraci reklam

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar yaklaşık 2-4 bin arası yatırımla çok kazandıracak bir iş fikrim var daha önce yapılmamış birşey geri dönüşümü çok yuksek paralar olacak. İşle ilgili lütfen iş nedir gibi yazılar yazılmasın özelden telefon numarası atın işle ilgili herkesede anlatmıyacağım.Ciddi ortak olabilcek kişilere anlatılacak.

wmaraci
reklam

dangerover dangerover Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster ve hosting satıcısıyım
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
pm atarmısın hocam detaylı bilgi merak ettim

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

dangerover adlı üyeden alıntı

pm atarmısın hocam detaylı bilgi merak ettim

Telefon numaranızı atınız özelden ortak olmak isterseniz. Konudada belirttim.

TarikYildiz TarikYildiz X X X X X X Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Ortaklıktaki yükümlülüğümüz ne olacak. İşin içinde finansman olarak mı olacağız yoksa yönetimde veya sistem neyse ondada işimiz olacak mı?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

TarikYildiz adlı üyeden alıntı

Ortaklıktaki yükümlülüğümüz ne olacak. İşin içinde finansman olarak mı olacağız yoksa yönetimde veya sistem neyse ondada işimiz olacak mı?

Hocam işin içindede olacaksınız. sadece yükümlülükler alacağım vergisel olarak yasal yapmayı planlıyorum. giderlerimiz bunlar olacak ama ortalama 1000 toplam üyede gelirimiz 10.000 Vergileri düşersek 6700 yüzde 40 sizin. fikir çıkması ve sistem yaptırdım özel yazılım bu yüzden %60 alıyorum artı maliyet gideri maliyet gideri ise muhasebe + bi kaç aylık gider var bunlar olacak. 100.000 de kazanmak mümkün 6-7 ay sonra iddaa ediyorum bir ilk.Artı 3-4 aya dispiritörlükler vercez ozaman ekstra gelr artışımız olacak.
10 bin Tl kaar ımız bu arada

Ek Olarak:

TarikYildiz adlı üyeden alıntı

Bu arada çalışmadan bu gelir çalışmamıza gerek yok gösteriş olarak ofisde duracağım.

Tyler_Durden Tyler_Durden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek AR-GE & Grafiker
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
İş hakkında detay vermeden nasıl ortak arıyorsun hocam.

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

Tyler Durden adlı üyeden alıntı

İş hakkında detay vermeden nasıl ortak arıyorsun hocam.

Telefondan konuşuyorum. Belirttim burdan işi anlatayımda örnekleri mi yapılsın ? Telefondan ciddiyet alırsam anlaşılır.iş anlatılır gereken evraklar imzalanır ortaklık için

Tyler_Durden Tyler_Durden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek AR-GE & Grafiker
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

Telefondan konuşuyorum. Belirttim burdan işi anlatayımda örnekleri mi yapılsın ? Telefondan ciddiyet alırsam anlaşılır.iş anlatılır gereken evraklar imzalanır ortaklık için

Hocam pmden üstü kapalı bahsedinki insanlar ne hakkında konuşcaklarını bilsin.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Bir işten bu kadar eminsin ve etrafında sana 2-4 bin verecek bir yatırımcı yok öyle mi? Her ay %100 cebe koyup borcunu kapatsan sonra daha iyi olmaz mı? Ben şahsen projemden çok emin olsam ortak aramazdım. Neyse başarılar.

• Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

Hocam burdan yazayım ozaman. 100 Tl ye bir ürünümüz var onu 1 kere alıyorsun her ay aynı ürünü veriyorum tekrar ama para ödemiyorsun. Birde her ay bu ürünü sattığın kişilerden ömür boyu para kazanıyorsun. şöyle düşün ürünümüzü x kişisine sattın ömür boyu sana asgeri maaş veriyorum hemde her ay ürünü almış oluyorsun. en detaylı bukadar anlatırım.yanlış anlaşılmalar oluyor. sürekli ürün satman gerekiyor gibi öyle bişey yok yok bikere satar ömür boyu kazanırsın yatarak. kazancı çok iyi. sistemin sahibi benim. şuan paypal üzeri başladım 15 günde çok iyi rakamlar geldi. buyüzden şuan sistemi durdurup geri ödemeleri yaptım insanların. yasallaşıp. vergi +para kazandırdığım için stopaj kescem. Buda işi türkiyede yapıp ağı genişletmek demek. Sistemin nasıl işlediğini asla anlatmıyorum matematiksel olarak zarar ediyor gibi görünüyor. ama kazanıyoruz aslında onuda ben buldum işte.ve değerinde ürün olup herşey yasal bizzat maliye aranarak bilgi alındı.sistemi durdurdum beklemedeyim. benim için yasallaşmama yardımcı olacak yani ortalama 1200 tl başlangıçta giderimiz var sonra ise aylık 650 tl civarı. ortak olacak kişi bunları ödüyecek sadece her ay.başka bi ödemesi yok.şirketede yüzde olarak ortak yapacağım. %40 gelirden pay. Lütfen amway , mega , oriflime tarzı sistemlerle karıştırmayalım.Sistemi öyle bir durum yok. ücret birkere ödenir ömür boyu hem kazanılır hemde ürün her ay kullanılır. Aradaki uçurumu bu kelimelerden anlayabilirsiniz. birde sürekli ürün pazarlama zorunluluğu yok 1 kere . SANIRIM İŞTEN VE SİSTEMDEN KENDİ ÇAPIMDA ANLATIM YAPTIM YETERLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.İLERDE ÇOK İYİ YERLERE GELİNECEK HEMDE KISA BİR SÜREDE BUNU BELİRTEYİM GELEN ARKADAŞ SONUNU DÜŞÜNEREK GELSİN BENCE.

Ek Olarak:

omerknet adlı üyeden alıntı

Bir işten bu kadar eminsin ve etrafında sana 2-4 bin verecek bir yatırımcı yok öyle mi? Her ay %100 cebe koyup borcunu kapatsan sonra daha iyi olmaz mı? Ben şahsen projemden çok emin olsam ortak aramazdım. Neyse başarılar.

HOCAM YASAL GİRECEK olmam aylık belli miktarda ödeme istemekte. etrafımda var ama kafama yatan yok zaten gelenle ortak olcam demiyorum. kafama yatarsa. bana işi anlatınca yüksek miktarda yatırım yapacaklar var ama adamlar paraya doygun kişiler. heycanları yok.

Ek Olarak:

bu arada işin sahibi biz oluyoruz işe sokmuyorum gelen kişiyi bunuda not düşeyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al