wmaraci reklam
lidertakipci

Enes Batur Kimdir Neyin Nesidir ?

22 Mesajlar 4.152 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ysrsmhh ysrsmhh Sosyal Medya! Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci & WebMaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 751
  • Beğeniler 127 / 183
  • Ticaret 12, (%100)
Izlerken ben utanıyorum neredeyse.

wmaraci
reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
youtube'a 12 yaş sınırı gelse kanalını kapatacak bir şahıstır kendisi. saçma sapan küfredip durur. küçük çocukların mizah seviyesini ciddi manada düşürmüştür kendisi. tiksiniyorum, lanet pis herif.
FiberTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

.

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Hakaret etmek istemiyorum hiçbir zaman ama bize hitap etmediği kesin. Bende büyük manada gıcık oluyorum. Kazandığı para vs beni hiç bağlamaz, kıskançlık falan da değil ama para kazanmak ayrı, paranın kölesi olmak ayrı.

Teamtofas.com

BerkeF BerkeF Hosting Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** F**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 82 / 57
  • Ticaret 10, (%100)
https://www.youtube.com/feed/history üzerinden arama ve izleme geçmişini silersen ana sayfandan çıkmaz eğer kayıt tutmasını engellersen izlediğin hiç bir youtube kanalı ana sayfandan çıkmaz varsayılanları görürsün.
WebDost Kingjames onurak

kişi bu mesajı beğendi.

2011 den Günümüze. anksoft.net & tekveri.com
wmaraci
wmaraci

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar psikolojik desteğe İHTİYACİM var.
İşim gereği Gta v flash modu ekliyordum siteye. Bunlar videosunu çekmişler daha iyi bir konu sunayım dedim. 1-2 video izlemiştim. Hic bilmiyordum böyle olduğunu. Kazara enes batur kanalına tıkladım. Korkuyorum geceleri rüyama giriyor. Ağzına beysbol sopası ile vurasım geliyor yapamıyorum. İşe de gidemez oldum evde çocuklar aç torunlar aç :D
Şaka bir yana onun videolarını izlemek zorunda kaldığımda 3 gün youtube a giremedim midem bulandı. Videoyu durdurup yorumlara baktım onu savunan genellikle 8-15 yaş aralığı wolfteam oynayan ana bacı küfreden çocukları gördüm. Orada yorum olarak bu arkadaşın hastalığı ne böyle konuşuyor vs diyenlere küfreden bile vardı. Hele ndng kanunları diye bir şey uydurmuşlar a4 kağıdı olarak bulsam kıvırıp verecem onlara.
Kuzendir, yegendir, çoluk çocuk akraba sakın izletmeyin bu adamı ve benzerlerini. Biz 1 tanesine zor dayanıyoruz
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Valla ben bu elemanla ilgili birşey aramadım ne güzel eypio yu dinliyordum bu çıktı karşıma :D

AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Youtube'a +16 yaş sınırı gelse eminimki türk youtuber dediğimiz gereksiz ve kimseye bir faydası olmayan video içerikleri izleyen kalmaz. 16 yaş altı yüzünden çoğu tam anlamıyla "aptal" insanlar fenomen olmuş durumda.

Sizlere birkaç faydalı kanal söyleyeyim; Ekin Kollama, Barış Özcan, Timur Akkurt

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar niye millete b*k atıyorsunuz? Şahsen bende izlemiyorum bundan sonrada izleyeceğimi düşünmüyorum fakat onlarında bir kitlesi var. Eğer uygunsuz görüyorsanız izlemezsiniz, ama hakaret etmenin bir anlamı yok.

Daha öncede kilolu bir kıza "şiko, ayı vs.." şeyler yazıp küçük kızın hem psikolojisini etkilemişlerdi hemde ileride ki yapabileceği girişimleri bu tür hakaretler yüzünden engellemiş oluyorlar. Eğer beğenmediğiniz bir şey varsa bunu içinizde yaşayın, onu engelleyin, silin. Ana sayfanızda çıkabilir, açmazsınız olur biter. Konuyu açan arkadaşa söylemiyorum birşey fakat yapılan yorumlar faşistlik.

Ek Olarak: Ayrıca anasayfada çıkma nedeni çok izlenmeleri sanırım. Eee napalım demokrasi sevdalısı değil miydik biz? Alın size demokrasi. Çoğunluğa saygı işte, buyrunuz. Saygı gösterin.

onurak onurak Köfteci Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 25 / 73
  • Ticaret 2, (%100)

WampiR

kişi bu mesajı beğendi.

Adalet dediğin havalı bir sözcük sanki.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Nefret ediyorum bu Enes Batur denen ahlaksız velet den ,ne kadar sakınsam bi bakıyorum çocuklarım izliyor resmen hayranı olmuşlar 9 yaşındaki oğlum bunun dengesiz dengesiz hareketlerini almış bunun yüzünden interneti kapatacam gördüğüm zaman sinirlerim bozuluyor,kazık kadar olmuş bizim burda bunun yasindakileri everiyorlar ,anlamadığım bunun ailesi hiçmi videolarını izlemiyor ettiği kufurlerden haberleri yokmu ! bende ne zamandır konu açmayı düşünüyordum bunun kanali nasil kapattirabilirim diye konusu açılmışken burdan sorayım bunun ve bunun gibilerin kanalı nasıl kapattirilabilir?
smuldur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al