wmaraci reklam

İnternetten Para Kazanma (hayali)

17 Mesajlar 2.556 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yigit590 yigit590 Click here Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Kim istemez günde bir kaç saatini ayırıp yolunu bulmayı. Halbuki bana kalsa günümün yarısını ayırıp yolumuda bulmaya razıyım fakat olmayınca olmuyor. Belki olunca oluyordur yani sermayem olsa olacak ama oda yok tabii ki :) Yandex toloka gibi yerlerden medet umduk hesabımız kapatıldı falan hep bi yerden yumruk yedik anlayacağınız. Yeri geldi online oyun oynayıp bir başkasına devredip kazanmayı denedik yok hocam oda olmuyor verdiğin emeğin 100/1 ini alsak ta razıyız onu dahi vermiyorlar. Madem buraya kadar okudunuz konuyu bir tavsiye vermeden kapamayın artık. Günde 5-6 saat dahi olsa uğraşırım işsiz güçsüz biriyim tavsiyelerinizi beklemekteyim. Öyle 3 sıfırlı rakamlar felan beklemiyorum naciz hane aylık 100-200 bile beni cezbeder işin açığı :)
sanalkatil

kişi bu mesajı beğendi.

https://goo.gl/Ns1z26 http://ortaksan.com
wmaraci
reklam

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
bu derece küçük meblalara bile kafiysen git çalış dostum kalıcı bir işte okuyorsan bile yanında bir mesleğin daha olsun altın bilezik hesabı
sguneci sokrates osmanfurkanaydin

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Makale yazmayı severseniz yıllar sürecek bir projwm var blog biraz kişisel ama editör olup destek verirsiniz bir zaman sonra para kazanmaya başlarız sizede gereken tutarda ödeme yaparım detaylı konuşalım hocam pm at.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam yaşınız 20 taşını sıksanız suyunu çıkarırsınız gidin çalışın nedir bu pc bağımlılığı? Hem okuyarak hemde çalışarak 1000 tl kazanan binlerce insan var
sguneci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Anliyorum reis ben seni ayni olaylar bende de var ama son bir proje yapacagim ve tutmazsa bilgisayarın fişini kapatır giderim
sanalkatil

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

hifa hifa Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 9, (%67)
yerinizde olsam çoktan bir işe girmiştim aylık 100-200 lira kazanç için günde bir kilo limon satma hedefi koyar pazar pazar dolaşırdım sattıklarımla bir kasa limon alır günde 2 kilo satmaya çalışırdım ki sokakta 60-70 yaşında insanlar bunu yaparak kazanıyor

DaftPunk DaftPunk #K{o}/d Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Belirsiz
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 646
  • Beğeniler 355 / 228
  • Ticaret 25, (%100)
İnsanların nasıl para kazandığını öğrenerek aynısını bende yapayım kazanayım mantığıyla giderseniz işiniz yaş bunu baştan söyleyeyim. Para için bir şey yapmayacaksınız bir şey yapacaksınız para edecek . Yani sevdiğin işi yapacaksın . Bu gün milyarlar kazan mutlu olmadıktan sonra o 1 milyarın 1tl kazanan adamın mutluluğuna eş değer olamaz , Madem Pc bağımlılığı var açın internetten php derslerine bakın php öğrenin C# öğrenin ve bunları profesyonel olarak olmasada kaba taslak 1 haftada öğrenebilirisiniz ve bir çok forumda şu bozuk bu bozuk diyenlerin işlerini ücretli halledersin ne demişler ''Azimle s***n duvarı bile deler '' sabır edeceksiniz. Mesela ben bişeyler tasarlayınca o an para kazanmaktan çok eğlendiğimi mutlu olduğumu hissediyorum.
sokrates 4u24

kişi bu mesajı beğendi.

Yalnız mısın ? mroyuncu.com| instagram.com/mrnoobofficial

sanalkatil sanalkatil Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 50 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
kardeşim aynı sorun bendede var elimizi neye atsak kurudu tolokaya girdik görev gelmedi ne bileyim seo işi yapalım dedik forumdan adamın biri çıktı yok benim görselimi kullanıyorsun işi bilmiyorsun felan filan yani bende anlamadım bu insanlar nasıl kazanıyor proje yaptık tutmadı oyun sitesi yaptık tv izleme sitesi yaptık 100lerce para kazandıran siteye üye oldum hepsi boş çıktı adsense var şuan 60 tl var hesapta oda 3 yıllık hesap 10 yıl sonra anca 200 tl olur yemin ederim bıktım.

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
Kesinlikle sevdiğin işi yap.

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
İnternetten para kazanma işini basit zannedenler. Veya işte çok uğraşmıyorum günde 1-2 saat bakıyorum 1000 TL kazanıyorum felan böyle bir dünya yok. Yanlış anlaşılmasın internetten para kazanılmaz demiyorum. Site açıp aylık 3-10 bin TL kazanmak mümkün kazanan da var biliyorum. Ama öyle az bir şey uğraşıyorum oluyor. Her zaman diyorum emeksiz ekmek yok. Ya siz çok sıradışı bir fikir proje bulacaksınız. Ya çok sıkı çalışacaksınız. Yada internet işinizde farklı metodlar keşfedeceksiniz. Bir çoğumuz maaşlı olarak çalışıyor. Günlük 8 saatten ayda 25 gün bir maaş için çalışan biri 2000 TL maaş alıyor diyelim. Yani bir bu durumda günde az bir uğraşla sabit akarı olan bir gelir istiyoruz. Demek istediğim bir maaş için bir ay boyunca ne kadar emek ve saat harcıyoruz. Yaptığımız işe aynı özeni göstermezsek onuda bir iş olarak bakmazsak sonuç gelmez.
Kendinizi youtube, site, blog bir alan belirleyin sadece onda gidin. onda da bir alan üzerine uzmanlaşın. Bir niş üzerine yazın, konu üretin. Ve sabır sabır sabır sabır.
Doruk sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al