wmaraci reklam

Ufak Bir Bakiye Eksiğim Var

39 Mesajlar 5.197 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)

leomaster adlı üyeden alıntı

Üslübuna dikkate et, burda dilencilik yapan yok. Ses çıkarmadım sabahtan beri yazılanlara makara diye güldük geçtik ama haddinizi aşmayın. Kimse burda gelipte dilencilik yapmadı, 2 tl içinde dilencilik yapacak değilim. İşin aciliyeti vardı halledildi, bakiye geçince de geri yollarım.

Şuna bak millet millete çamur atmaya yer arıyo. Herkes işine baksın o kadar.

Boşver Kardeş Sen Bak İşini Yaptıkları Ayıp Sonuçta Başkaları Gibi **************lık Yapmadın Ama Yapabilirdinde İstesek Hepimiz **************lık Yaparız.

Kısaca Kulak Asma Boşver Simdi Saçma Sapan Yorumlar Daha Gelmeye Başlarsa Gerekirse Yöneticiye Bildir Konu Silinsin.
leomaster redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Hadi herkes dilenci alışkanlık kudurmuş vs desin herkes de kimse kimsenin aile terbiyesine karışmasın kardeşim ayıp ya. Ailesinin yanında olup olmadığını nerden biliyorsunuz ? yada farklı bir değişle ailesinin hayatta olup olmadığını nerden biliyorsunuz ? burası dayanışma formu ben bugun bişey isterim sen yarın bişey istersin ödeşiriz. burda ki amacımızda bu biz büyük bir aile olmak için burdayız. konuyu baltalayanlara söylüyorum madem ki yardımcı olmıcaksınız konuşmadan vaktinizi boşa harcamadan konudan çıkın, kimse size zorla adama 2 lira gönderin demiyor... bu arada konu sahibi ile daha önceden hiç alışverişim olmadı ama genel olarak forumda görüyorum çoğu zaman efendi ve konuşması düzgün genç bir arkadaşımız. bu arada halletmediysen yardımcı olayım dicem yorumları okudum farklı bi arkadaş yardımcı olmuş. hayırlı akşamlar herkese saygıar.
leomaster

kişi bu mesajı beğendi.

leomaster leomaster Wmaracı Sevdalısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)

YasinK1994 adlı üyeden alıntı

Boşver Kardeş Sen Bak İşini Yaptıkları Ayıp Sonuçta Başkaları Gibi **************lık Yapmadın Ama Yapabilirdinde İstesek Hepimiz **************lık Yaparız.

Kısaca Kulak Asma Boşver Simdi Saçma Sapan Yorumlar Daha Gelmeye Başlarsa Gerekirse Yöneticiye Bildir Konu Silinsin.

ceqyat adlı üyeden alıntı

Hadi herkes dilenci alışkanlık kudurmuş vs desin herkes de kimse kimsenin aile terbiyesine karışmasın kardeşim ayıp ya. Ailesinin yanında olup olmadığını nerden biliyorsunuz ? yada farklı bir değişle ailesinin hayatta olup olmadığını nerden biliyorsunuz ? burası dayanışma formu ben bugun bişey isterim sen yarın bişey istersin ödeşiriz. burda ki amacımızda bu biz büyük bir aile olmak için burdayız. konuyu baltalayanlara söylüyorum madem ki yardımcı olmıcaksınız konuşmadan vaktinizi boşa harcamadan konudan çıkın, kimse size zorla adama 2 lira gönderin demiyor... bu arada konu sahibi ile daha önceden hiç alışverişim olmadı ama genel olarak forumda görüyorum çoğu zaman efendi ve konuşması düzgün genç bir arkadaşımız. bu arada halletmediysen yardımcı olayım dicem yorumları okudum farklı bi arkadaş yardımcı olmuş. hayırlı akşamlar herkese saygıar.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Gereksiz uzattınız konuyu, arkadaş yardım istedi ve olay bitti.
Dilenci demek size mi kaldı yani ?
Arkadaş her ne kadar saygılı bir şekilde konuyu açmış ise saygılı bir şekilde yorum yapmak da bizim görevimiz.
Yardım eden insanlar ile konu açan arasındaki olan muhabbete başkalarının karışması da etik bir durum değil.
berkangndz leomaster redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ayazbey ayazbey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek GİRİŞİMCİ CEO
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 499
  • Beğeniler 27 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

Yutuliti adlı üyeden alıntı

bende dedim sevap botu yaptılar tövbe yarabbi

Hahahaaaaa :D güldürdünüz hocam
leomaster

kişi bu mesajı beğendi.

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Aynı talebi iki kez yaptığını kanıtlayabilecek arkadaşlar suçlayıcı hitamlarda bulunabilir ancak bulunamayacak olanlar haddini bilmeli.
leomaster redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Konuya 1 kötü yorum gelince diğer yorumlarda kötü oluyor, ardından 1 iyi yorum düzeltiyor işleri sonra bir kötü yorum daha konu uzar gider ..

Bu yorumu yazmasam mesela uzamazdı :)))
redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)
İnsan gibi bir şey rica edilmiş, yok ailesinden tut dilenciliğe kadar yorum yapılmış, aileniz sizi nasıl yetiştirdi vs. Sen kimsin de yargılıyorsun? Herkes aynı diye bir kaide mi var?

Bu yapılan yorum çok büyük bir ayıptır. Yardım isteyenle bu yorumu yapan kişinin arasında 18 yaş var.(bilgiler doğru ise.)

Örneğin; Adsense hakkında bilgi sahibi olmayan çat konu açıyor bilgi sahibi olmak için, bilen artık çıldıracak aynı konuları görmekten. Bu konuda böyledir ortak nokta yardımdır. 2 TL için 20 TL yüklemek bana da mantıklı gelmiyor. İşin güzel yanı ise yardımcı olunmuş ve olmak isteyenlerde olmuş. Yardımınız dokunmayacaksa zedeleyici yorum yapmayacaksınız arkadaş. Bu konular her zaman açılacak. Bazı şeyler zamanla telafi edilir bazıları ise karşılıksız yapılır.

Gereksiz yorumlara rağmen alttan aldığın için tebrik ediyorum seni leomaster
leomaster mrvckr redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Ramazan'da şu abisine biraz para kazandıracak kimse yok mu?
leomaster

kişi bu mesajı beğendi.

✂------------------------

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
leomaster kardeşim sana zahmet başlığı değiştirir misin
leomaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al