wmaraci reklam

Banka Onayı Hk. Yardım

15 Mesajlar 2.868 Okunma
wmaraci reklam

mklgirisim mklgirisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)
(R10 dan bir arkadaş konu açmış ben de aynı durumu yaşıyorum yardımcı olabilecek arkadşalar bakabilir mi?)

Adsense hesabımda kesinleşmiş miktar bir çok arkadaşın başına geldiği gibi geçen ay hesabıma yatırılamadı.Banka onayı v.s herşey tam olmasına rağmen.Adsense, ödemenin yapıldığına yönelik dekont gönderimini de sağlamıştı.Akabinde konuyu mail ile ilettim ve kazancımı tekrar adsense hesabıma eklediler ve otomatik ödeme yöntemi denendi fakat bir türlü hesaba geçiş yapılamadı.Ardından banka bilgilerimi sıfırlayıp diğer banka hesap bilgilerimi girdim.( iş bankası,en para ) 2-3 gün içerisinde hesabımın onayı için ufak bir miktarın yatırılacağı bilgisi ekranda görülmesine rağmen herhangi bir ödeme bir türlü hesaplara gelmiyor.Sorun muhtemelen şuradan kaynaklanıyor.

Adsense banka hesap tanımlaması yapılırken ad soyad,banka ismi ve ıban numarası eksiksiz girilebliyor fakat şube kısmı aktif olmuyor ve o kısım şu şekilde kalıyor.

Şube (Şube)
IBAN MERKEZ SUBE

konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok memnun olurum.Herkese iyi forumlar dilerim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)
Bu sorun hangi bankada oluyor? ENPARA ise bununla ilgili farklı yöntemler var standart ekleme ile ENPARA hesabınıza para alırken sorun yaşayabilirsiniz

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)

semantik adlı üyeden alıntı

Bu sorun hangi bankada oluyor? ENPARA ise bununla ilgili farklı yöntemler var standart ekleme ile ENPARA hesabınıza para alırken sorun yaşayabilirsiniz

Adsense niz varsa YENİ ÖDEME şekli ekleyin deyin göreceksiniz ŞUBE ADINI yazdığımız yerde MERKEZ İBAN yazıyor bu nedenle Ödemeler hesaba gelmiyor bu nedenle de ÖDEME alamıyorsunuz. Bir banka ile ilgili bir sorun değil.
Şuan Kullandığım banka VAKIFBANK

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

mklgirisim adlı üyeden alıntı

Adsense niz varsa YENİ ÖDEME şekli ekleyin deyin göreceksiniz ŞUBE ADINI yazdığımız yerde MERKEZ İBAN yazıyor bu nedenle Ödemeler hesaba gelmiyor bu nedenle de ÖDEME alamıyorsunuz. Bir banka ile ilgili bir sorun değil.
Şuan Kullandığım banka VAKIFBANK

Sorunu anladım, yeni bir düzenleme bu çünkü 5-6 ay önce farklı 2 banka hesabıma tanımlayıp onaylatmıştım.

Ancak belki de para Banka EFT genel merkezine düşüyor, orası da reddediyor olabilir mi? Bankanızın EFT merkezini arayıp bu konuda bilgi talep edebilirsiniz. Daha önce EFT onay merkeziyle görüşüp bu tarz askıda kalan ödemeyi onaylattırmıştım.

wmaraci

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)

Sorunu anladım, yeni bir düzenleme bu çünkü 5-6 ay önce farklı 2 banka hesabıma tanımlayıp onaylatmıştım.

Ancak belki de para Banka EFT genel merkezine düşüyor, orası da reddediyor olabilir mi? Bankanızın EFT merkezini arayıp bu konuda bilgi talep edebilirsiniz. Daha önce EFT onay merkeziyle görüşüp bu tarz askıda kalan ödemeyi onaylattırmıştım.

Banka ile görüştüğüm de karşı taraf dan sorgu numarası isteyin diyorlar başla da bir işlem yapamıyorlar.

Şimdi VAKIFBANK ı aradım. EFT onay merkezine takılıp takılmadığı sordum böyle bir sorgu yapabilmek için Sorgu numarası vermeniz gerekiyor diyorlar, adsense den de Sorgu numarası almak İMKANZSIZ gibi geliyor bana

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

Banka ile görüştüğüm de karşı taraf dan sorgu numarası isteyin diyorlar başla da bir işlem yapamıyorlar.

Şimdi VAKIFBANK ı aradım. EFT onay merkezine takılıp takılmadığı sordum böyle bir sorgu yapabilmek için Sorgu numarası vermeniz gerekiyor diyorlar, adsense den de Sorgu numarası almak İMKANZSIZ gibi geliyor bana

Sorgu numarası için adsense-tr mesaj gönderirseniz dönüş yaparlar. Ki ödeme sorgu numarası olmadan isim soyisim ile de sorgu yapıyorlardı. Bankadan bankaya da değişebilir. Ödeme konusundaki sorun ile ilgili adsense-tr mail atın, kesin dönüş alırsınız.

Merkez bankasını arayıp direk eft merkezinden sorgulatmayı dener misin bir de. Durumunu izah et, eft yapan firma adını google'ın tam ünvanıyla ver, kendi bilgilerini ver, yardımcı olacaklardır. En azından sorunun hangi kısımda olduğunu ( eft bilgilerinin eksik yazılması nedeniyle mi iade yoksa farklı nedenlerden mi ) öğrenebilirsiniz.

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)

Sorgu numarası için adsense-tr mesaj gönderirseniz dönüş yaparlar. Ki ödeme sorgu numarası olmadan isim soyisim ile de sorgu yapıyorlardı. Bankadan bankaya da değişebilir. Ödeme konusundaki sorun ile ilgili adsense-tr mail atın, kesin dönüş alırsınız.

Merkez bankasını arayıp direk eft merkezinden sorgulatmayı dener misin bir de. Durumunu izah et, eft yapan firma adını google'ın tam ünvanıyla ver, kendi bilgilerini ver, yardımcı olacaklardır. En azından sorunun hangi kısımda olduğunu ( eft bilgilerinin eksik yazılması nedeniyle mi iade yoksa farklı nedenlerden mi ) öğrenebilirsiniz.

Merkez bankasını hangi telefon dan arıcaz?

• Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

Merkez bankasını hangi telefon dan arıcaz?

Daha önce bankada param ile ilgili EFT askısında kalınca bankacı Merkez Bankasından sorgulatabilirsiniz demişti bu nedenle önerdim. (0312) 507 5000 merkez bankası genel müdürlüğünün numarası. Arayıp bilgi alabilirsiniz.

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)

Daha önce bankada param ile ilgili EFT askısında kalınca bankacı Merkez Bankasından sorgulatabilirsiniz demişti bu nedenle önerdim. (0312) 507 5000 merkez bankası genel müdürlüğünün numarası. Arayıp bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Arayıp durumu buradan yazarım

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)

Şimdi Arayıp durumu buradan yazarım

sonucu merak ettim takipteyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al