(*** dan bir arkadaş konu açmış ben de aynı durumu yaşıyorum yardımcı olabilecek arkadşalar bakabilir mi?)

Adsense hesabımda kesinleşmiş miktar bir çok arkadaşın başına geldiği gibi geçen ay hesabıma yatırılamadı.Banka onayı v.s herşey tam olmasına rağmen.Adsense, ödemenin yapıldığına yönelik dekont gönderimini de sağlamıştı.Akabinde konuyu mail ile ilettim ve kazancımı tekrar adsense hesabıma eklediler ve otomatik ödeme yöntemi denendi fakat bir türlü hesaba geçiş yapılamadı.Ardından banka bilgilerimi sıfırlayıp diğer banka hesap bilgilerimi girdim.( iş bankası,en para ) 2-3 gün içerisinde hesabımın onayı için ufak bir miktarın yatırılacağı bilgisi ekranda görülmesine rağmen herhangi bir ödeme bir türlü hesaplara gelmiyor.Sorun muhtemelen şuradan kaynaklanıyor.

Adsense banka hesap tanımlaması yapılırken ad soyad,banka ismi ve ıban numarası eksiksiz girilebliyor fakat şube kısmı aktif olmuyor ve o kısım şu şekilde kalıyor.

Şube (Şube)
IBAN MERKEZ SUBE

konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok memnun olurum.Herkese iyi forumlar dilerim.