wmaraci reklam
lidertakipci

Alexa TR 27K Sitem Var , Günlük 5 Ziyaretçi

5 Mesajlar 647 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bymerdo bymerdo :D Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 45 / 61
  • Ticaret 9, (%100)
1,5 aylık bir blog sitem var .Toplam 13 tane yazım var sitede. Googleye indexlerken sürekli çok geri sıralara atıyor.Günlük 5 ziyaretçi felan alıyor site .Google üzerinden 2-3 ü geçmiyor.Sorun ne sizce ?

Site : http://mertinal.net/

wmaraci
reklam

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)
Benimde 1,5 aylık sitem var beslenme üzerine, 51 adet makalem var ve benim de siteme 3 - 5 google ziyaretçisi geliyor sadece. Makalelerin hepsi yoast seoya uygun yazılıyor, hepsi özgün ve gıda mühendisleri tarafından gerçekten bilgilendirici ve kaliteli yazılıyor. Sabırla üst sıralarda çıkmayı bekliyoruz.

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.

• Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 45 / 61
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam 2013 yılında br site açmıştım bundan daha özgün olmayan makaleler yazmıştım.1.5 ayında googleden 50 ziyaretçi felan çekiyordu.Yıl sonu 2 k yı felan görmüştü .Sanırım değişen google algoritmalarıylada alakalı bu durum.Sayfayı indexletiyorum 2.sırada felan yer alıyor 1saat sonra 5.sayfaya yolluyor.3-4 sayfalarda ise konuyla alakası bile olmayan siteler var .Sanırım dediğiniz gibi beklemekten başka çare yok gibi , bazen şu googleyi anlamak gerçekten çok zor olabiliyor

tahsinyaman tahsinyaman WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 114 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Hayırlı günler hocam,

Sitenizi inceledim gayet hoş sadece bir blog sitesi oluşturmuşsunuz. Ben beğendim kullanıcılarınızın da beğeneceğine inanıyorum.

Öncelikle çok yeni olan bir siteye sahipsiniz. Sitenize erişimlerinizi sosyalmedya ve alternatif yollardan trafik hacminizi arttırmanızı tavsiye ederim. Günlük ortalama 50 ziyaretçi çizgisini yakalarsanız google da daha hızlı yükselme sağlarsınız ve içeriklerinizi nekadar arttırırsanız google da çıkan linkleriniz de artacak ve google üzerinden gelecek kullanıcı sayısıda ona oranla artış gösterecektir.

Ayrıca google'ın dikkat ettiği bir diğer konu ise sitenizin güncellenme sıklığı. Yazılarınızı günlük mü, haftalık mı giriyorsunuz ? her gün girme şansınız yoksa bile belirli periyotlarla içeriklerinizde kelime oyunları ile güncellemeler yapıp google botlarının sitenizi daha sık ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

yazılarınızda başlık dışında bütün hepsi standart bir yapıya sahip. etiketlerini kullanmanızı da tavsiye ederim. önemli bulduğunuz kelimelere vurgu etiketleri kullanabilirsiniz. tarzında etiketlerle yazılarınıza etiketler ekleyin.

Kullanıcı yorumları almaya çalışın, bunun da etkisi gerçekten önemlidir.
Kullanıcılar yorum yapmıyorsa arkadaşlarınızdan ricada bulunun "şu başlığın altına yorum yaparmısın vs. vs." tarzında.

Şimdilik söyleyebileceklerim bukadar. Yayın hayatınızda başarılar dilerim .

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 45 / 61
  • Ticaret 9, (%100)
Teşekkür Ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al