Google Analytics Sonuçları Yanlış Mı ?

15 Mesajlar 5.273 Okunma
smmexpress

allindir allindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek makine sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

Servet USLUER adlı üyeden alıntı

Backlink çalışması yapmadım sadece satışını yaptıgın scriptin demosu. Ayrıca bende diğer bütün sayaçları denedim hiç biri google sayacı kadar göstermedi maximum 10-20 arasında oynadı. O 70 en son hali 300e kadar 400e kadar bile çıktıgına kaç kere şahit oldum

Malesef. Yeni hesap açtım onun kodu ekledim aynı sonuç

Yok hocam ,bende de subdomain yok 3 aydır site aktif ve hiçbir zaman böyle bir durum olmadı il kez bu tip bir durum görüyorum yukarıda dediğim gibi bağlantıların hepsi google üstünden organik ve ip adreslerini dahi görebiliyorum statcounter üzerinden enteresan bir durum yanlış saydığını düşünmüyorum ben stat counterin kodu da var sitede .

Googlenin yeni bir tarama şekli olmasın bu dicem ama bir tek bizdemi var yada biri jinglink açıyor dicem ama o da genelde çin üzerinden bağlantı görünürdü ilk bir sitem vardı orda kullanmıştım onu ordan biliyorum bu sitede öyle bir durum da yok .

anlamadım . esas korkum şu 3 aydır her gece yazı yazıyorum sitede özgün içerik olsun diye sitemiz hit alsın pagerank alsın diye . bu işten sebebep sahte hıt yapıyor gibi görünüp banlanıcaz ona yanıyorum ....

wmaraci
reklam

Servet USLUER Servet USLUER WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 71 / 41
  • Ticaret 19, (%100)

allindir adlı üyeden alıntı

Yok hocam ,bende de subdomain yok 3 aydır site aktif ve hiçbir zaman böyle bir durum olmadı il kez bu tip bir durum görüyorum yukarıda dediğim gibi bağlantıların hepsi google üstünden organik ve ip adreslerini dahi görebiliyorum statcounter üzerinden enteresan bir durum yanlış saydığını düşünmüyorum ben stat counterin kodu da var sitede .

Googlenin yeni bir tarama şekli olmasın bu dicem ama bir tek bizdemi var yada biri jinglink açıyor dicem ama o da genelde çin üzerinden bağlantı görünürdü ilk bir sitem vardı orda kullanmıştım onu ordan biliyorum bu sitede öyle bir durum da yok .

anlamadım . esas korkum şu 3 aydır her gece yazı yazıyorum sitede özgün içerik olsun diye sitemiz hit alsın pagerank alsın diye . bu işten sebebep sahte hıt yapıyor gibi görünüp banlanıcaz ona yanıyorum ....

yandex metrica deniyorum 2-3 gündür yandex metricada diğer sayaclarla birebir aynı googlede sıkıntı bence

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek makine sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Dostum şimdi şöyle bir durum var

madem googel yanlış söylüyor diyelim . e statcounter de mi yanış gösteriyor ip adresi dahi var siteye girenlerin yanii bence google doğru okuyor istersen sayfana birde statcounter.com un kodunu ekle göreceksin google doğru okuyor. bence

Servet USLUER Servet USLUER WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 71 / 41
  • Ticaret 19, (%100)

allindir adlı üyeden alıntı

Dostum şimdi şöyle bir durum var

madem googel yanlış söylüyor diyelim . e statcounter de mi yanış gösteriyor ip adresi dahi var siteye girenlerin yanii bence google doğru okuyor istersen sayfana birde statcounter.com un kodunu ekle göreceksin google doğru okuyor. bence

statcounter ile de denedim ama sizin dediğiniz gibi sonuç alamadım. yorumların için teşekkür ederim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek makine sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

statcounter ile de denedim ama sizin dediğiniz gibi sonuç alamadım. yorumların için teşekkür ederim

Anladım neyse bekleyip görücez Ben teşekkür ederim

Ek Olarak:

Hocam senin durumda bir değişiklik var mı ?
Servet USLUER

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al