wmaraci reklam

Google Ban Hakkında

9 Mesajlar 982 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hawk1905 hawk1905 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar çok garip bir durum başıma geldi ve sizlerle paylaşarak çözüm aramak istiyorum. Öncelikle site adı www.guncelmacizle.net bundan yaklaşık 1 hafta öncesinde de aynı sorun gözlemlenmişti ama sonrasında kendiliğinden geçti gitti ve bugün tekrarlandı..

Google'a info:www.guncelmacizle.net yazınca banlı görünüyor hiç bir sonuç çıkmıyor ama site:www.guncelmacizle.net yazınca tüm indeksler görünüyor(16,500) civarında google indeksi bulunmaktadır. İşin en garip yanı ise webmastertools'a girdiğimde manuel spam bulunamadı olarak görünüyor yani site webmastertools da banlı görünmüyor google gibi getir dedim hala beklemedeyim. Sizce bunun sorunu tam olarak ne olabilir yada neyden kaynaklanıyor olabilir.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim...

wmaraci
reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)
aynı sorun bende de mevcut, site banlı gözüküyor ama googlede index alıyor açılan konularım 2dk içerisinde googlede oluyor ve hitim artmakta.

webmaster sayfamda da herhangi bir uyarı veya bilgi mesajı bulunmuyor, spam işlemide gözükmüyor, google botu sitemi sürekli geziyor ve indexliyor ilginç aynı sorunu yaşayan birisini daha görünce durum iyice bir garipleşti bilen veya tecrübe sahibi olan arkadaşlardan gelecek cevapları bekliyorum :)

wptreni.com |  Wordpress Blogu

plahanx plahanx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek memur
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 35 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Siteleriniz filtreye girmiş.

Olmadı be hayat.

• Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
filtereden çıkartmak için neler yapmamız gerek ve filtreye girme sebebi nelerden ötürü olabilir üstad?

Ek Olarak: Bu arada filtereye girmiş bir site hiç bir şekilde indeks almaz diye biliyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)

plahanx adlı üyeden alıntı

Siteleriniz filtreye girmiş.

Bunu zaten biliyoruz, filtreye girmiş bir site tamamen arama sonuçlarından çıkartılar zamanla indexleri geçiçi olarak silinir bizde tam tersi indexlerimiz duruyor, arama sonuçlarında sitemiz gözüküyor ve index sayımız artıyor ama banlıyız bu nasıl oluyor ? bunu öğrenmek istiyoruz açıkcası.

Google webmaster sayfasında filtreye veya bir uyarıya tabii olsak uyarı gözüküyor ve bildirim gelirdi ama google webmaster sayfasında da herhangi bir uyarı hata yok.

Aynı zaman diğer arama motorlarında da durum böyle dün benim yandex index sayısı 7 bin idi bugün 8 bin olmuş ve bing indexim 600 iken 1200 oldu yani site indexleniyor sorun şu neden banlı gözüküyoruz ?

wptreni.com |  Wordpress Blogu

plahanx plahanx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek memur
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 35 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer siteleriniz kaliteliyse, kurtarmak için bu işin ehli birisi biliyorum. Adı Hadra idi sanırım. Wmaraci.com da üyedir muhtemelen .

Ek Olarak: İnanın hangi takdikleri kullanıyorlar, neler yapıyorlar bi fikrim yok. Ama sitenizi Responsive değilse uyumlu hale getirip, tema değişikliği ardından da sitenize link olmadan tanıtım yazıları ekleyip tanıtım yazıları almakta fayda vardır.

Olmadı be hayat.

• Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
farklı yöntemlerle sorunu giderdik üstad. Bir çok farklı kişi farklı şekilde yaklaşıyorlar bu ve benzeri durumlara ama başına gelmezsede detayları bilemiyorsun tabi.

bu arada tavsiyeler içinde ayrıyeten teşekkür ederim.

droguzhan droguzhan 2016lys.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 3, (%67)

hawk1905 adlı üyeden alıntı

farklı yöntemlerle sorunu giderdik üstad. Bir çok farklı kişi farklı şekilde yaklaşıyorlar bu ve benzeri durumlara ama başına gelmezsede detayları bilemiyorsun tabi.

bu arada tavsiyeler içinde ayrıyeten teşekkür ederim.

Hocam hangi yöntemi kullandığınızı da yazsaydınız keşke arkadaşlara faydası olurdu.

Sınav ve Yerleşme Süresince Yardımcınız: 2016lys.com

• Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
webmastertools dan kaldırıp 1 hafta beklemek ve sonra tekrardan webmastertools hesabbına ekleyeyip "google gibi getir" e tıklıyorsunuz ve ortalama 1 hafta içinde site eski durumuna dönüyor. Diğer alternatif durum ise 301 yönlendirmesi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al