wmaraci reklam
lidertakipci

Google'da çöp siteler üstümde ?

9 Mesajlar 940 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dragonwx dragonwx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba arkadaşlar, imzamda yazılı olan sitemi 1 ay önce kurdum, ancak siteme seo çalışmaları yaptırsam da ki gerçekten kaliteli arkadaşlarımız güzel çalışmalar yaptılar google da bir türlü yükselememekteyim.
Anahtar kelimelerimin başı olan "Bilgi evreni" kelimesinde bile en aşağılardayım.
Üstümdeki siteler ise aktifliği ve güncelliği bulunmayan siteler, mesela 1 yazı yazılmış bir bedava blog bile üstümde nasıl duruyor anlamış değilim.
Sitemin hit kaynağı sosyal medya eğer arkadaşlar inceler iseler, belli olmakta twitter ve facebook da yazılarımı paylaşıyorum ve gerektiğince özgün yazılar yazıyorum (%80-90 oranında özgün yazılar) kısacası benim bu anahtar kelimeler içerisinde neden düşük olduğumun açıklanması, sitemin Alexa derecelendirmeside 1 aylık bir siteye göre yüksek en azından bilgi evreni kelimesinde neden bu kadar düşük olduğumu açıklayabilecek bir arkadaş varsa büyük duamı alır.

İnstagram Butik Hesabı Alınacaktır....
wmaraci
reklam

webzinde webzinde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 6, (%100)
Aynı sorun benim sitedede var gerekli çalımaları yaptım bekliyorum sabretmekten başka bir şey gelmez bir aylık domaini google hemen üste çıkarmaz
benim sitemde bu www.webzinde.com

Ordu halı yıkama, Ordu halı yıkama firması, https://www.ordualashaliyikama.com

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Siteniz ne zamandır aktif?

• Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)

vBTBilisim adlı üyeden alıntı

Siteniz ne zamandır aktif?

1 aydan uzun bir suredir açık hocam, Alexa da 1.800.000
Tr de 20 bin civarinda yani benim anlamadığım hic bir rekabet yok ama cop site nasıl üstümde durur onu anlamis değilim. Herhangi bir hit alimi vesayire yapmadım ne geliyorsa doğal geliyor günlük 100-200 civarı.

wmaraci
wmaraci

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Bakın siz kendiniz diyorsunuz daha sitem 1 aylık.Google sizi tanıyacak sevecek öyle yani her şey anda olmaz mesale haftada 2 veya 3 defa ping gönderin botlar sitenizi tarasın fazlası zarar.Backlink 2.ayında yapın pek önermem ama neyse seo yani kelime bazlı çalışısın.Sitenizi optimize edin sayfalar geç yükleniyor mesala şimdi burdan başlayın.Hızlı siteleri sever amcamız. wmaracı seo bilgi evreni hatan var onu düzeltin image seo diye bir eklenti tam hatırlayamıyorum.Sitenizi mesale büyük hitli sitelerde paylaşın.İlk wmaracından başlatın site tanıtım adlı bölümden sonra forumdonanımhaber en azından siteniz tanınmış olur google tarafından ve hitte gelir.Günlük hit sayısı az.Sadece google ile kalmayın yandex,yaho,bing de yönelin.Son olarakta ''acele etme ne olur çalış seninde olur'' ''sabreden derviş muradına ermiş.hesabı...

• Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

Bakın siz kendiniz diyorsunuz daha sitem 1 aylık.Google sizi tanıyacak sevecek öyle yani her şey anda olmaz mesale haftada 2 veya 3 defa ping gönderin botlar sitenizi tarasın fazlası zarar.Backlink 2.ayında yapın pek önermem ama neyse seo yani kelime bazlı çalışısın.Sitenizi optimize edin sayfalar geç yükleniyor mesala şimdi burdan başlayın.Hızlı siteleri sever amcamız. wmaracı seo bilgi evreni hatan var onu düzeltin image seo diye bir eklenti tam hatırlayamıyorum.Sitenizi mesale büyük hitli sitelerde paylaşın.İlk wmaracından başlatın site tanıtım adlı bölümden sonra forumdonanımhaber en azından siteniz tanınmış olur google tarafından ve hitte gelir.Günlük hit sayısı az.Sadece google ile kalmayın yandex,yaho,bing de yönelin.Son olarakta ''acele etme ne olur çalış seninde olur'' ''sabreden derviş muradına ermiş.hesabı...

Anladım hocam zoruma giden çöp sitelerden aşağı da durmak dediklerinizi tek tek uygulayacagim teşekkür ederim.

News News Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.erkentedavi.com sitesinde bende deniyorum sürekli yeni şeyler bakalım beklemekten başka bişey gelmez.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Siz dürüst bir şekilde içerik girin,içerikleriniz özgün olsun anahtar kelime seçimlerinizi doğru yapın birde iç optimizasyonu da yaptınız mı tam gaz yolunuza devam edin bakın göreceksiniz :)
dragonwx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Siz dürüst bir şekilde içerik girin,içerikleriniz özgün olsun anahtar kelime seçimlerinizi doğru yapın birde iç optimizasyonu da yaptınız mı tam gaz yolunuza devam edin bakın göreceksiniz :)

Ayrı olarak hocam, adsense konusunda 3. oldu bu 2. onaya kadar gelişim bazı arkadaşların önerisi üzerine "İletişim-Hakkımda" vb eklemeler yaptım site için ayrı olarakta daha fazla içerik ile son başvuruyu yaptım ilk oynayı aldım yine bir kod verdiler sizce kabul edilir mi sitem ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al