wmaraci reklam

Google'da Yeni Güncelleme Hareketliliği

4 Mesajlar 898 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wolveron wolveron ozgurlukicin.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 21, (%95)

Google'daki dalgalanma grafiklerine göre bugünlerde büyük bir güncelleme yapılıyor veya bir güncellemenin testi yapılıyor. Bu güncelleme panda veya penguin olabilir. Beklide yeni sürümlerini test ediyor olabilirler. Biraz daha yaratıcı olur isek google büyük bir web canavarını sanal aleme salmak için test ediyor olabilir.

Bu hafta boyunca birçok müşterimizden telefon ve mailler aldık. Genel soru sıralamalardaki değişiklik ve trafik konusunda idi. Genel olarak tüm Dünya’yı etkileyecek bir güncelleme olacağa benziyor. Bildiğiniz gibi 21 nisanda mobil uyumu konusunda google tarafından bir güncelleme yapılacak. Bu güncelleme artan mobil trafiğine karşı google'un zaten yapması gereken bir çalışmaydı. Yalnız bugünlerdeki büyük google dalgalanmaları dahada geniş çaplı bir değişikliğin yapılacağını haber veriyor.

kaynak: http://www.onlinewebsatis.com/?pnum=91

wmaraci
reklam

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
İstikrarlı bir şekilde tüm anahtar kelimelerde yükseliyorum. Benim sitede dalgalanma olmadı hiç.
Yalnız benim de başka bir sonum var. Yeni içerik eklediğimde 3-4 sıra geriye atıyor google, 10-12 saat geçince tekrar üste çıkıyorum. Her içerik eklememde bunu yaşıyorum. 3 gün içerik eklemesem bıraksam 1. sıraya çıkarım galiba :)

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Bi zahmet Google şu işi düzeltsin artık bu güncellemeyle. Paravanlarla, imlemelerle, hacklinklerle üst sıralara çıkıp emeklerimizi hiç eden siteler üst sıralarda olmayı haketmiyorlar. Ben özgün bir makale için saatlerce uğraşıp içerik hazırlarken, adam üç beş satır saçma sapan yazıyla benden üste çıkıyor. Sanırım bu güncellemeyle birlikte artık kaliteli sitelerin değeri anlaşılacaktır.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
At yarışına döndü artık :D Burun farkıyla kazanan siteler tarihe geçecek.
Ademweb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al