wmaraci reklam

Google Hesaba Telefon Ekleme

7 Mesajlar 3.351 Okunma
wmaraci reklam

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Arkadaşlar google tarafından telefonunuza gelen doğrulama kodları SMS ücretli mi? Daha önce google dan sms alan var mı ?

wmaraci
reklam

snndgny snndgny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)
Herhangi bir ücret talep etmiyor sadece maximum seviyede hesap açımı için bir önlemdir o sms onayı, sıkıntı yok yani ..

Resul Sever Resul Sever BACKLİNK YAPILIR PM Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 0 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Yok değil.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

ehliblog adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar google tarafından telefonunuza gelen doğrulama kodları SMS ücretli mi? Daha önce google dan sms alan var mı ?

Ben bazen günlük doğrulama kodunu girerek açmak zorunda kalıyorum mailimi her hangi bir ücret kesilmedi ve kesilmezdi (Keserse benim ekonomi batar ..)

Öneri:
En önemli olan gmail hesabınıza/google hesabınızın ayarlar güvenlik bölümünden Çift adımlı doğrulamayı etkinleştiriniz derim..

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
wmaraci

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Öneri:
En önemli olan gmail hesabınıza/google hesabınızın ayarlar güvenlik bölümünden Çift adımlı doğrulamayı etkinleştiriniz derim..

Merhaba, ya bunu çok önceden aktif etmiştim ben ama mesela gtalk'a girerken her seferinde özel şifre oluşturuyoruz. Telefondan google hesabına giremiyoruz falan sıkıntılı oluyor. Her girişte sms onay kodu gelse daha iyi olur aslında.. Gerçi pek incelemedim belkide vardır.:)

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

Melek adlı üyeden alıntı

Merhaba, ya bunu çok önceden aktif etmiştim ben ama mesela gtalk'a girerken her seferinde özel şifre oluşturuyoruz. Telefondan google hesabına giremiyoruz falan sıkıntılı oluyor. Her girişte sms onay kodu gelse daha iyi olur aslında.. Gerçi pek incelemedim belkide vardır.:)

Merhabalar bildiklerimi sunayım:
G Talk kullanmıyorum o konuda net bir şey söyleyemem;ama Gtalk'a her girişinizde sorulan güvenlik amaçlı uygulama şifresi gibi bir şey olabilir...

Evet telefondan girişlerde sıkıntı yaratabiliyor;ama web sayfalarını tam destekleyen telefonlarda girişte sıkıntı yaratmıyor olabilir..

Not: İki adımlı doğrulama sonucu,çerezlerinizi silmediğiniz ve bir kara onayladığınız sürece aynı tarayıcıdan her zaman tel kodu girmeden/sorulmadan girebilirsiniz;eğer çerezleri silerseniz tekrar sorar Tele gelen kodu girerken bu bilgisayar güven demeniz yeterlidir o tarayıcıdan girerken habire kod girmekten yorulurum derseniz...

Ben tek ve en önemli mail hesabımda kullanıyorum diğer hesaplarımda da kullanmayı düşünüyorum,telefonu yanımda taşıyorum başka pc den girmem gerektiğinde....

Artı Yedek Telefon Onaylama :Kodları'da sunuyor Google hattınızın kaybolması ve hesabınıza erişememe gibi sorun olma ihtimaline karşın.

İki adımlı doğrulamayı konu alan detaylı Görsel Anlatıma buradan erişebilirsiniz.

-->http://hayalcin.com/gmail-hesabinizda.html

Fazla mı yazdım ne :)

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
teşekkür ederim arkadaşlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al