wmaraci reklam

Google İndex Hakkında ?

15 Mesajlar 1.829 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Megali Megali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
Google bazı yazılarımı indexli gösteriyor .
Ama o başlıktan tek benim sitemde olmasına rağmen Google arama yapınca benim sitem çıkmıyor. Ama Google da indexli görünüyor bunun sebebi ne olabilir ?
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

salmancan1981 salmancan1981 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
şuan indexlerde herkeste sorun var takılma bu kadar.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
https://wmaraci.com/forum/google/search-console-indeks-sorunlari-652050.html

Megali Megali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
Yalnız bu açıklama benim sistemle alakalı değil heralde. Benim sorunum indexlemis ama aramalarda görünmüyor .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

batuhanbarutcu batuhanbarutcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bende de aynı şekilde :cry:

bilalylmz bilalylmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Mekatronik Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Bende de aynı. Doğrudan site:url aratınca çıkıyor ama aramada son sayfada bile çıkmıyor. Hatta bazı urlleri google da ekli diyor hiçbir şekilde çıkmıyor. Bekliyoruz mecbur.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Megali adlı üyeden alıntı

Yalnız bu açıklama benim sistemle alakalı değil heralde. Benim sorunum indexlemis ama aramalarda görünmüyor .

bilalylmz adlı üyeden alıntı

Bende de aynı. Doğrudan site:url aratınca çıkıyor ama aramada son sayfada bile çıkmıyor. Hatta bazı urlleri google da ekli diyor hiçbir şekilde çıkmıyor. Bekliyoruz mecbur.

Yayına alınmış makaleler aramalar hemen çıkmaz zaten. Organik ziyaretçiler siteniz hatta o çıkmayan makalenizi ziyaret edecekler ki o makale popülarite kazanacak ve bir noktaya gelecek. Sanırım bu gün yazdınız yarın aramada ilk sayfada görünsün istiyorsunuz. Eğer düşünce bu ise çok tez canlısınız... Biraz sabır ve makalenize organik ziyaretçi çekmeye çalışmak daha mantıklı olacaktır. Makaleye organik ziyaretçiyi Sosyal medya hesaplarında makaleyi özeti ile yayınlayacak çekebilirsiniz. Hatta çok iyi tanıdıklarınızdan paylaşmasını isteyebilirsiniz.

• Üyelik 10.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
enerjiveguc hayır ben ilk sıraya gelmesinden bahsetmiyorum. Sayfanın ana anahtar kelimesinde bile hiçbir sayfada ana sayfam çıkmıyor. Makale bazlı aramada bazıları çıkıyor bazıları çıkmıyor. İndeksleme konusunda da çok değişik tepkiler veriyor. Tamam sitem yeni ama 1 ayı geçti artık. Yandex'e bakayım dedim aynı gün indekslediği sayfalarım var. Ben üst düzey bir performans beklemiyorum hala eksik noktalarım az içerik vs. var ama Google'da büyük bir sıkıntı olduğu açık.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

bilalylmz adlı üyeden alıntı

enerjiveguc hayır ben ilk sıraya gelmesinden bahsetmiyorum. Sayfanın ana anahtar kelimesinde bile hiçbir sayfada ana sayfam çıkmıyor. Makale bazlı aramada bazıları çıkıyor bazıları çıkmıyor. İndeksleme konusunda da çok değişik tepkiler veriyor. Tamam sitem yeni ama 1 ayı geçti artık. Yandex'e bakayım dedim aynı gün indekslediği sayfalarım var. Ben üst düzey bir performans beklemiyorum hala eksik noktalarım az içerik vs. var ama Google'da büyük bir sıkıntı olduğu açık.

Şöyle ifade edeyim,
Sizinle karşılaştım ve tanışma anında "benim adım jacques Clemente Louis de Montanza" diye size söylesem ve yanınızdan gitsem, şaşkınlıktan başka bir tepkiniz olmaz. Bunu idrak etmek biraz zaman alır, ama ne değişik isimmiş diye aklınızda da kalır. Bu yabancılık kavramı. Bir kaç kez bu ismi duysanız alışkanlık yapar yabancılığınız geçer.

Şimdi google sitenize, hatta o ilgili makaleye bir kez gelmiş olsun, -burada dikkat edilmesi gereken nokta anahtar kelimeler- eğer anahtar kelimeniz bir kaç kelimeden oluşuyorsa bu size sıkıntı yaratır.

Neden; odak anahtar kelimelerde bulunan -diyelim ki 5 kelimeden oluşuyor- kelimeleri tek tek algılayarak arama yapar google. Yani sizin o kelimeleri bir araya getirip özgünlük yarattığınızı google da arama sonuçlarında kendi makalenizi bulup tıklamanız/tıklatmanız lazım ki google 5 kelimelik kavramın "bu" olduğunu algılasın.

Anahtar kelimeniz gerçekten özgün ve google bunu indekslediyse tırnak işareti içinde arayıp sonucu bizimle paylaşın.
bilalylmz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
enerjiveguc hocam sizi anladım ama Google spam reklam sayfalarını bile aramada çıkarıyorsa bana bunlardan bahsetmeyin Google'a gülüyorum çünkü. Bunların sebebi hep tekel olması. Alternatifi yok biliyor tabi. Sonra yok yapay zekaymış bilmem neymiş. Sağlam bir rakibi olsa böyle mi olurdu. Ben biliyorum zamanla çıkacak ama o da olsun yani. Spam siteleri silsin önce. Sonra hak vereyim.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al