wmaraci reklam

Google İndex Sorunu

6 Mesajlar 1.569 Okunma
smmexpress

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yeni açtığım bir sitemin google da adı istemediğim bir şekilde indexlenmiş kendiliğinden düzelir mi, yoksa Webmaster Tools'dan URL'yi kaldırıp tekrar mı indexlemem gerek?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

wmaraci
reklam

Servet USLUER Servet USLUER WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 71 / 41
  • Ticaret 19, (%100)
Pinglet Yeter. Zamanla Düzelir
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Siteni güncel tut, en geç 1 aya kadar mutlaka düzelir. Yeter ki güncel tut. Her gün 3 konu aç siten kaymak gibi olsun arkadaşım. İndeks sorunlarını, sitenizi güncel tuttukça zaman içinde çözüldüğünü de görürsünüz. Her konu yayınladıktan sonra da mutlaka pinglet. Öyle çok beklemene de gerek yok. Ben her konudan hemen sonra pingletiyorum. Bazı yerlerde atıp tutuyorlar hemen pingletmeyin falan. Hiçte sıkıntı yaşamadım. Kaymak gibi oluyor, ilaç gibi de geliyor. Burda hit olarakta pek bi kaybınız olmaz. Sonuçta artık herkes biliyor ki, siteler kumbara gibidir, her gün 3 ve üstü konu yayınlayan 6 ay içinde kazanmaya başlıyor.

Kolay gelsin.
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

Servet USLUER adlı üyeden alıntı

Pinglet Yeter. Zamanla Düzelir

Yorumun için teşekkürler hocam.

keremsamet adlı üyeden alıntı

Siteni güncel tut, en geç 1 aya kadar mutlaka düzelir. Yeter ki güncel tut. Her gün 3 konu aç siten kaymak gibi olsun arkadaşım. İndeks sorunlarını, sitenizi güncel tuttukça zaman içinde çözüldüğünü de görürsünüz. Burda hit olarakta pek bi kaybınız olmaz. Sonuçta artık herkes biliyor ki, siteler kumbara gibidir, her gün 3 ve üstü konu yayınlayan 6 ay içinde kazanmaya başlıyor.

Kolay gelsin.

Hergün 10 konu kesin açıyorum Allah'ın izniyle iyi yerlere gelmeyi umuyorum :) Teşekkürler bilgi için hocam.

wmaraci
wmaraci

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Hergün eşit oranda içerik gir.

http://www.google.com/webmasters/sitemaps/ping?sitemap=http://www.siteadresin.com/sitemap.xml

Şeklinde günde bir kere pinglet.

pingomatic.com
pingil.com

tarzı sitelerden faydalan.

2 Aydan sonra 1 tane kaliteli toplistte 1 ay kayıtlı ol. (sonra eklediğin kodu kaldırabilirsin)

Daha sonra her ay eşit miktarlarda hedeflediğin kelimelerde tanıtım yazısı al (maddi durumun iyiyse) ve düzenli içerik girmeye devam et.

Burada en önemli faktör hergün aynı oranda içerik girmektir. Bir gün 10 tane diğer gün 1 tane sonra 1 hafta ara verip içerik girmeyin ya günde 1 tane girin ya da hergün 10 tane.
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

omerknet adlı üyeden alıntı

Hergün eşit oranda içerik gir.

http://www.google.com/webmasters/sitemaps/ping?sitemap=http://www.siteadresin.com/sitemap.xml

Şeklinde günde bir kere pinglet.

pingomatic.com
pingil.com

tarzı sitelerden faydalan.

2 Aydan sonra 1 tane kaliteli toplistte 1 ay kayıtlı ol. (sonra eklediğin kodu kaldırabilirsin)

Daha sonra her ay eşit miktarlarda hedeflediğin kelimelerde tanıtım yazısı al (maddi durumun iyiyse) ve düzenli içerik girmeye devam et.

Burada en önemli faktör hergün aynı oranda içerik girmektir. Bir gün 10 tane diğer gün 1 tane sonra 1 hafta ara verip içerik girmeyin ya günde 1 tane girin ya da hergün 10 tane.

Dediklerinizi yapıyorum hocam sadece toplist ve tanıtım yazısı dışında :) Şu indexlerim bir düzelse sorun kalmıycakta indexler düzelmedi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al