wmaraci reklam

Google'nin benim sitemle problemi ne?

13 Mesajlar 2.305 Okunma
wmaraci reklam

schizoid schizoid #!/bin/sh Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting - Sunucu Optimize
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 13 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Size öncelikli tavsiyem SEO konusunda doğallığın ne olduğunu tam olarak anlamaya çalışmanızdır.

Bunun için size seohocasi.com Kaan Gülten'e ait olan iki adet kitap var birisi sorularla seo kitabı bunu okumadım bundan önce Seo Dersleri adlı bir kitabı vardı sanırım onu tavsiye ediyorum.

Bu kitabı okursanız seo deneyimlerinize katacağınız daha fazla bilginiz olacağına inanıyorum ve emeklerinizin karşılığını daha iyi alacağınızı varsayıyorum.
bozok

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
hocam google hepimize gıcık kafasına göre ban verip duruyor şahsım konuyla pek alakalı olmasada adsense'den 3 saat içinde geçersiz tıklama yüzünden 2 defa hesabı kapatılmış biriyim. hem de 2 gün arayla.

bozok bozok WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 46 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
ahhh öyle okumaya hevesli olsam :D

ama inan okulda dersleri bu kadar okumuyordum internetten araştırıyorum. forumları okuyorum seo hakkında bilgiler almaya çalışıyorum. Buraya uğraşıp uğraşıp bir sonuç elde edemediğim zaman yani son çare olarak yazıyorum.sanmayınki araştırmadı bilmiyor. yanlışlarımın oldugunun farkındayım ama şu sanboxtan bir çıkayım zaten siteyi komple silip tekrar yeni edindiğim bilgilerle birşeyler yapıcağım.
Ama Şu andan bu sanbox sıkıntısını aşmam lazım net bir sonuç elde edemediğim için yeni birşeyler yapamıyorum.
bilmem anlatabildim mi?

Genede olumlu yöndeki eleştiri ve tavsiyelerinizide dikkate alıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al