wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster Tools Google gibi getir başarısız sonuç sorunu

13 Mesajlar 2.021 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
5 Gündür Google sitemi indexlemiyor ben Google gibi getirden indexlediğimde sayfalarım hemen indexleniyordu özgün makaleler yayınlıyorum site haritam,doğrulamalar vs herşey tamam .Fakat bugün yeni eklenen hiç bir sayfamı Google gibi getirden ekliyemedim isteğiniz alındı diyor sonra uzun bir döngü içine girip Başarısız sonuç yazısı çıkıyor.Farklı tarayıcılardan denedim sonuç aynı hatta daha önce index alan sayfalarımı dahi denedim sonuç yine aynı. Bu sorun hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek biri varmı?

nazarca.com
wmaraci
reklam

ultrAslan ultrAslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 25 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
sayfa adresiniz nedir?

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
http://nazarca.com/

nazarca.com

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Daha önce sorun yaşamıyorduysanız panik yapmayın. Google bazen yoğun saldırı alıyor, servisleri güncelliyor, yeni servisleri deniyor. Bunlar da sistem de aksamalara sebep olabiliyor.
Google gibi getir yerine şimdilik Ping sitelerini tercih edebilirsiniz.

Ek Olarak:

Siteniz 6 Saat önce indexlenmiş.

https://www.google.com.tr/search?q=site%3Anazarca.com&oq=site%3Anazarca.com&aqs=chrome..69i57j69i58.4058j0j9&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8#q=site:nazarca.com&tbs=qdr:w

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Umarım dedğiniz gibidir. Bu konu ile ilgili internette hiç bir güncel sorun bulamadığım için korktum . Sitemdeki resimler alıntı fakat Atatürk ve Tarih dışındaki tüm yazılar tarafımdan yazıldı şimdiye kadar Google ile aram çok iyidi inşallah dediğiniz gibi geçici bir durumdur. Peki burda site:www.nazarca.com diye arama yaptığımda bu sayfa çıkıyor burda indexlenmesi ve içeriğinde bir sıkıntı varmı bakabilirmisiniz

nazarca.com

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 25 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

bu kod yüzünden olabileceğini düşünüyorum ben ama arkadaşın dediği gibi google servisleri yoğunlukta bazen yapıyor.

Ayrıca birde sayfa altında ki şu kod sıkıntılı geldi bana:

<script>
/* var _wpcf7 = {"loaderUrl":"http:\/\/nazarca.com\/wp-content\/plugins\/contact-form-7\/images\/ajax-loader.gif","sending":"G\u00f6nderiliyor ...","cached":"1"};
/* ]]> */
</script>

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Daha önce sorun yaşamıyorduysanız panik yapmayın. Google bazen yoğun saldırı alıyor, servisleri güncelliyor, yeni servisleri deniyor. Bunlar da sistem de aksamalara sebep olabiliyor.
Google gibi getir yerine şimdilik Ping sitelerini tercih edebilirsiniz.

Ek Olarak:

Siteniz 6 Saat önce indexlenmiş.

https://www.google.com.tr/search?q=site%3Anazarca.com&oq=site%3Anazarca.com&aqs=chrome..69i57j69i58.4058j0j9&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8#q=site:nazarca.com&tbs=qdr:w

Ordaki en son eklediğim sayfa yazmayı sabaha karşı tamamladığım saklı cennet adındaki sayfam onu sabah 7.18 te indexlettikten sonra bugün en son iki adet sayfa hazırladım onları indexlemedi . Hem onları hem ne denedisem hiç bir sayfamı indexlemedi

Ek Olarak:

ultrAslan adlı üyeden alıntı

bu kod yüzünden olabileceğini düşünüyorum ben ama arkadaşın dediği gibi google servisleri yoğunlukta bazen yapıyor.

Ayrıca birde sayfa altında ki şu kod sıkıntılı geldi bana:

<script>
/* var _wpcf7 = {"loaderUrl":"http:\/\/nazarca.com\/wp-content\/plugins\/contact-form-7\/images\/ajax-loader.gif","sending":"G\u00f6nderiliyor ...","cached":"1"};
/* ]]> */
</script>

Bu kod sanırım wp otomatik pinglenmesi ile ilgili tam emin değilim diğer sayfanın altındaki kod footer bölümü şifrelenmiş bir tasarımdı footer bölümünde adult linkler vardı onları kaldırmak şifreyi kırmak için kullanılmıştı.

nazarca.com

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 25 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

elis adlı üyeden alıntı

Ordaki en son eklediğim sayfa yazmayı sabaha karşı tamamladığım saklı cennet adındaki sayfam onu sabah 7.18 te indexlettikten sonra bugün en son iki adet sayfa hazırladım onları indexlemedi . Hem onları hem ne denedisem hiç bir sayfamı indexlemedi

Ek Olarak:

Bu kod sanırım wp otomatik pinglenmesi ile ilgili tam emin değilim diğer sayfanın altındaki kod footer bölümü şifrelenmiş bir tasarımdı footer bölümünde adult linkler vardı onları kaldırmak şifreyi kırmak için kullanılmıştı.

Ayrıca çok fazla seo denemesi yapılmış sitenin üzerinde çok fazla eklenti var gibi duruyor. Zaten özgün içerik ve 25bin küsür index alan bir site bence daha temiz ve denemesiz olmalı emeklerinizi düşünüp bence hiçbir denemeye mahal vermeyin site üzerinde.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

ultrAslan adlı üyeden alıntı

Ayrıca çok fazla seo denemesi yapılmış sitenin üzerinde çok fazla eklenti var gibi duruyor. Zaten özgün içerik ve 25bin küsür index alan bir site bence daha temiz ve denemesiz olmalı emeklerinizi düşünüp bence hiçbir denemeye mahal vermeyin site üzerinde.

Aslında çok haklısınız fakat bu çok fazla kod bilgimin olmamasından kaynaklanıyor içerikimakale ve hit konularında iyi olmamama rağmen kod bilgim az olunca site deneme tahtasına döndü. Uygun fiyatlarda seo düzenlemesi yaptıracağım ilerde.

nazarca.com

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

elis adlı üyeden alıntı

Umarım dedğiniz gibidir. Bu konu ile ilgili internette hiç bir güncel sorun bulamadığım için korktum . Sitemdeki resimler alıntı fakat Atatürk ve Tarih dışındaki tüm yazılar tarafımdan yazıldı şimdiye kadar Google ile aram çok iyidi inşallah dediğiniz gibi geçici bir durumdur. Peki burda site:www.nazarca.com diye arama yaptığımda bu sayfa çıkıyor burda indexlenmesi ve içeriğinde bir sıkıntı varmı bakabilirmisiniz

Bunun Sebebini tam olarak bilmemekle beraber Şundan kaynaklandığını düşünüyorum.

Resimde görülen Tercih edilen etki alanı Kısmı seçili Sizde. ve google sitenizi temel olarak başında www. olmadan indexe alıyor. ancak google bunu kendisi yönlendiriyor. Sizde robots.txt dosyasını almış o şekilde bende sitemap.xml başkasında herhangi bir dosya.

index ile ilgili bir sorun yaşadığınızı sanmıyorum acıkcası. Sizi düşündüren ve korkutan google getir gibi dediğiniz de istediğiniz sonucu alamamanız. Bu da gecici bir şey ve büyük olasılıkla google kaynaklı.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al