wmaraci reklam
lidertakipci

Google+ Özel Url

5 Mesajlar 646 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba arkadaşlar;
İnternet sitem için Google+ sayfası açıp, sayfayı doğruladım. Özel URL belirleme seçeneğim açıldı fakat alabilmek için sonuna en az bir karakter eklemem gerektiği şeklinde uyarı veriyor. Karakter eklemediğim zaman tam da benim istediğim URL oluyor.
İşin özü, karakter eklemeden özel URL alabilmek için başvurmamız gereken bir departman veya bir e posta adresi mevcut mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, saygılarımla.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
reklam

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Aynı sorunla karşılaşmıştım büyük şirketler tıpkı istediğimiz gibi almıştı eminim bir püf noktası var ama çözemedim ben de

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Arkadaşlar konuyu açtığım tarihte, alabileceğim url adresinin sonuna bir kaç karakter ekleyerek almam gerektiği uyarısı veriyordu ve ben de sinirlenip sayfayı kapatmıştım. Az önce Google+ sayfamı açtım ve bana bir bildirim geldi. Sayfanızın google.com/+siteadresiwebtr şeklinde alabileceğini uygun gördük şeklinde. Çok ilginç bir durum ben bunun için hiç bir yere başvurmamıştım. İlk mesajımda da belirttiğim url adresinin tamamını almış bulundum.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Önceden yapıyorduk ama şimdi yapamıyoruz. Bu yüzden bende youtube kanallarıma özel url alamıyorum...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Tural hocam ben de şaşırdım. İstediğim URL karşıma çıkınca ekran görüntüsü de alamadım burada göstermek için ama şunu söyleyebilirim.

Konuyu açtığım tarihte Google+ sayfamı oluşturdum siteyi ekledim ve doğruladım ardından özel URL alma seçeneğim aktifleşince tıkladım ve google.com/+siteadresi.web.tr şeklinde çıktı lakin sonuna bir kaç karakter özel url eklemem gerektiği uyarısı vardı. Ben de lanet olsun sosyal medyadaki bütün url adreslerini aldım bir bunu mu alamayacağım diye sitem edip sayfayı kapatmıştım. Hemen ardından gelip bu konuyu açtım zaten.

Az önce tekrar Google+ profilinden sayfaya girdiğimde üst kısımda bir uyarı çıktı. Sayfanızın özel bağlantısını google.com+siteadresi.web.tr şeklinde alabilirsiniz diye. Ben de heyecanlanınca hemen değiştir butonuna tıkladım. İşin ilginç tarafı ben bu konuyla ilgili hiç bir yere başvuru yapmadım ve mail atmadım.

Demem o ki, sitesine google+ sayfası açacak olan kişiler sayfayı doğruladıktan sonra özel url almasın bir kaç gün sonra bende olduğu gibi istediği adres karşılarına çıkabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al