wmaraci reklam

Google Pagerank Güncellemesi Ne Zaman?

280 Mesajlar 56.663 Okunma
smmexpress

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Karyotip adlı üyeden alıntı

10-11 mayıs gibi gelir güncelleme

Kaynağı da söyler misiniz ?

wmaraci
reklam

AndroidMarket AndroidMarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 138 / 50
  • Ticaret 80, (%100)
Dürüst olmak gerekirse,pr'ı %99 daha çok para kazanmak için istiyorum.Şimdi kimse burada inkar etmesin arkadaşlar.Bence herkes böyle düşünüyor,artık hedef kelimede yükselmenin pr ile alakası yok.Pr sadece ticarete dönmüş durumda.500 hiti olan site benden daha fazla kazanıyorsa,bunun nedeni pr'dır.P*** yap hitin 5 olsun.Yine de para kazanırsın.Tabi bunu yapmak için hacklink lazım.
Rekomedya hopisu USglm

kişi bu mesajı beğendi.

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)

AndroidMarket adlı üyeden alıntı

Dürüst olmak gerekirse,pr'ı %99 daha çok para kazanmak için istiyorum.Şimdi kimse burada inkar etmesin arkadaşlar.Bence herkes böyle düşünüyor,artık hedef kelimede yükselmenin pr ile alakası yok.Pr sadece ticarete dönmüş durumda.500 hiti olan site benden daha fazla kazanıyorsa,bunun nedeni pr'dır.P*** yap hitin 5 olsun.Yine de para kazanırsın.Tabi bunu yapmak için hacklink lazım.

Hocam doğru söylüyorsunuz da bu insanları kandırmak değil midir?. Gerçek pr organik bir sitenin pr sidir ve ancak böyle sitelerden alımlar fayda verir. Sağlam pr 3 bir site sizin bahsettiğiniz pr 10 daha verilidir. Saygılar...

analizseo analizseo Profesyonel Seo Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Seo İşlemleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 1 / 20
  • Ticaret 31, (%97)
10 ile 25 mayıs arası pr güncellemesi yapılır gibime geliyor.

Ek Olarak:

imamet adlı üyeden alıntı

Hocam doğru söylüyorsunuz da bu insanları kandırmak değil midir?. Gerçek pr organik bir sitenin pr sidir ve ancak böyle sitelerden alımlar fayda verir. Sağlam pr 3 bir site sizin bahsettiğiniz pr 10 daha verilidir. Saygılar...

Kesinlikle katılıyorum.

wmaraci
wmaraci

AndroidMarket AndroidMarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 138 / 50
  • Ticaret 80, (%100)

imamet adlı üyeden alıntı

Ne sağlamı Allah aşkına,google hiç bir şeyden çakmayan aptal botlardan oluşmuş sadece,daha içinde içerik olmayan wordpress siteye pr5 verip benim 2.5k hitli 400 içerikli siteme pr0 vermezdi.Adam hacklink yapmış.Helal olsun,google bizi pr gibi şeylerle sınırlamaya çalışıyor.Bir webmaster düzeni kurmuş ve herkesi kendisinin kölesi yapmış.Hacklink atanlara helal olsun,onları dışlayacağınıza hayvan isimleri koyduğu güncellemeleriyle sizleri dışlayan google amcanızı dışlayın.Evet hacklink etik olmayabilir fakat içerisinde içerik olmayan sitenin pr5 alması google'a göre etikse,birinin gidip bir siteye hacklink atarak pr yapması da o zaman bence haktır,etiktir.Kimse yanlış anlamasın,bıktım ben google'ın bu saçmasapan rakamlarından,sınırlamalarından.İnsanları kandırmak demişsiniz,asıl google bizi kandıran bizi köpeği yapmış.Pr,pr,pr,pr.... ulan ben bu pr'ın da bunu çıkarının da........ diyesi geliyor insanın.Bu kadar şımarıklık bu kadar laubalilik olmaz.Fermuarın icadını bile hatırlayan google'ı İstanbul'un fethini hatırlamıyor.Tüm bunları göz önüne alırsak
SİZCE HACKLİNK ATMAK VE GOOGLE'IN PR SİSTEMİNİ ALT ÜST ETMEK SUÇ MU? YOKSA HAK MI?
MuhammedEKSi

kişi bu mesajı beğendi.

Atesh Atesh Düş Peşindeysn Düş Peşime Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek telekominikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

AndroidMarket adlı üyeden alıntı

Ne sağlamı Allah aşkına,google hiç bir şeyden çakmayan aptal botlardan oluşmuş sadece,daha içinde içerik olmayan wordpress siteye pr5 verip benim 2.5k hitli 400 içerikli siteme pr0 vermezdi.Adam hacklink yapmış.Helal olsun,google bizi pr gibi şeylerle sınırlamaya çalışıyor.Bir webmaster düzeni kurmuş ve herkesi kendisinin kölesi yapmış.Hacklink atanlara helal olsun,onları dışlayacağınıza hayvan isimleri koyduğu güncellemeleriyle sizleri dışlayan google amcanızı dışlayın.Evet hacklink etik olmayabilir fakat içerisinde içerik olmayan sitenin pr5 alması google'a göre etikse,birinin gidip bir siteye hacklink atarak pr yapması da o zaman bence haktır,etiktir.Kimse yanlış anlamasın,bıktım ben google'ın bu saçmasapan rakamlarından,sınırlamalarından.İnsanları kandırmak demişsiniz,asıl google bizi kandıran bizi köpeği yapmış.Pr,pr,pr,pr.... ulan ben bu pr'ın da bunu çıkarının da........ diyesi geliyor insanın.Bu kadar şımarıklık bu kadar laubalilik olmaz.Fermuarın icadını bile hatırlayan google'ı İstanbul'un fethini hatırlamıyor.Tüm bunları göz önüne alırsak
SİZCE HACKLİNK ATMAK VE GOOGLE'IN PR SİSTEMİNİ ALT ÜST ETMEK SUÇ MU? YOKSA HAK MI?

Full + Full katılıyorum hocam. Bir arkadaş hacklink p*** siteden gerçek pr3 site daha faydalı yazmış kesinlikle değil. Tecrübe ile sabittir.
AndroidMarket

kişi bu mesajı beğendi.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
1 hafta içinde olması muhtemeldir.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

Lee Lee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Yahu Arkadaşlar... 9 sayfa yazı okudum bu pr guncellenmesi oldumu öğrenmek icin. yazık banada yahu.. olduysa oldu olmadıysa beklemeye devam :)

Ek Olarak: ve dikkatimi ceken bir konuda hemen hemen aynı başlıklarda listelenen benzer konular oldu.. bence editor arkadaşlar bu konuyu sabitlemeli ve benzer konular acılmasına izin vermemeli.
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

A Kalite Sohbet !
AKSohbet.Com

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Lee adlı üyeden alıntı

Yahu Arkadaşlar... 9 sayfa yazı okudum bu pr guncellenmesi oldumu öğrenmek icin. yazık banada yahu.. olduysa oldu olmadıysa beklemeye devam :)

Ek Olarak: ve dikkatimi ceken bir konuda hemen hemen aynı başlıklarda listelenen benzer konular oldu.. bence editor arkadaşlar bu konuyu sabitlemeli ve benzer konular acılmasına izin vermemeli.

Aynen öyle yapılması gerekir Bu konu başlığını ben attım ardından aynı başlığı bir arkadaşımız daha açtı ama yoğunluk bu başlık altında oldu :D iyi oldu ama ya fikirler ortaya koyuldu :D

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam biraz yanlış anlaşıldım herhalde. Tamam tabi bu konuda haklısınız. Bana sorarsanız pr nin seoda önemi %40 civarıdır. Benim demek istediğim böyle şeylere gerek yok biz adamları önemsedikçe ve her şeyimizi onların koyduğu kanunlara uyarlamaya devam ettikçe onlar borularını öttürmeye devam edecekler ve sizin gibi bu düzensizliğe tahammül edemeyen arkadaşlarında öfkesi dinmeyecek diye düşünüyorum.
Sylar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al